Şimdi Ara

Windows Phone Mango'lu Samsung Omnia W için 385 Euro'dan ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung firmasının, Microsoft'un yeni nesil mobil işletim sistemi Windows Phone Mango'yu kullanan ilk çözümü olan Omnia W için, İtalya'nın çevrimiçi satış sitelerinden Expansys 385 Euro'dan ön sipariş alımına başladı. Kesin bir tarih belirtilmese de akıllı telefonun 2011 yılının dördüncü çeyreğinde dünya çapında boy göstermesi bekleniyor.

Omnia W'nun teknik özelliklerini sizler için bir kez daha hatırlatmak gerekirse; 1.4 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemcinin ve 512 MB RAM'in güç verdiği akıllı telefon, dört band GSM şebekesi desteği, HSPA (HSDPA: 14.4 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps), 3.7-inç boyutunda - 480 x 800 piksel çözünürlüğünde - Super AMOLED kapasitif ekran, 8 GB dahili flash bellek, 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, loş mekanlarda çekim için LED flaş, 720p video kaydı, VGA ön kamera, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 2.1, GPS ve 1500 mAh'lik batarya gibi teknik özelliklerle donatılmış.

• bir türkçe dil seçeneği gelmedi şu işletim sistemine. hani bir kaç ay sonra geleceği kesin olsa hemen alacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

bir türkçe dil seçeneği gelmedi şu işletim sistemine. hani bir kaç ay sonra geleceği kesin olsa hemen alacağım...

mango güncellemesi ile geldi türkçe desteği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Servin

quote:

bir türkçe dil seçeneği gelmedi şu işletim sistemine. hani bir kaç ay sonra geleceği kesin olsa hemen alacağım...

türkçe klawye girişi desteği geldi. fakat menülerde türkçe dil desteği gelmedi. emin misiniz? bir çok yerde baktım göremedim...
  • Türkiye'ye 1000+ bekliyorum ki buda fazla bence en azından tanıtım cihazı için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Servin

quote:

türkçe klawye girişi desteği geldi. fakat menülerde türkçe dil desteği gelmedi. emin misiniz? bir çok yerde baktım göremedim...

bende sadece tanıtım videolarının birinde türkçe seçeneğini gördüm ayarlarda, dediğiniz gibi de olabilir tabi

• Tasarım mükemmel..
  • bgün aldım arkadaşlar telefonu cok harika cok hızlı trde daha yok sanırım yurt dısı bi cihaz var bende ve türkce dili var. windows mango yüzünden telefonu usb ile bağladiğinizda zune yüklü olmadan telefona resim müzik video atamiyosunuz malesef sadece zune ile oluyor onun dısında rahatsiz eden bi yanı yok simdilik sonradan tekrar izlenmlerimi yazicam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.