Şimdi Ara

Motorola Defy+, 246 Pound fiyat etiketiyle İngiltere'de satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Motorola'nın, toza ve suya karşı dayanıklılık sergileyebilen tasarım ile Android 2.3.4 ''Gingerbread'' işletim sistemini bir araya getiren modeli Defy+, 246 Pound (~712 TL) fiyat etiketiyle İngiltere'deki teknoloji meraklılarıyla buluştu.

1 GHz saat hızında çalışan TI OMAP 3620 işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alan; MotoBLUR arayüzünü kullanan akıllı telefon;

• Dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesi ve HSPA (HSDPA: 7.2 Mbps, HSUPA: 2.0 Mbps) alt yapısı desteği

• 3.7-inç boyutunda ve 480 x 854 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran (Gorilla Glass ile güçlendirilmiş)

• 3.5 mm kulaklık girişi

• 32 GB'a kadar microSD kart desteği

• Wi-Fi 802.11n bağlantısı

• Bluetooth 2.1 + A2DP

• GPS

• 5 Megapiksel kamera, otomatik odaklama, LED flaş

• 1700 mAh batarya

gibi bir teknik özellik listesi sunuyor. Merak edenler için, ülkemizde satılmakta olan Defy ile Defy+ arasında işlemci, batarya ve işletim sistemi sürümü gibi farklılıklar söz konusu.

• şimdi bir şeye benzemiş...sanırım Defy nin devamı...işlemci,pil vs iyileştirilmiş ve fiyatta gayet mantıklı...Motorola zaten iyiydi bundan sonra Google yaslanarak çok daha iyi olacaktır...
  • super ya kılıf derdı vs yok keske ulkemızdede oyle 700tl cıvarında olabılse 2.duna ulkelerı gıbıyız bu konuda
  • fıyat ıyı dıyenler ıngılterede 700 tl cıvarı ıse burada en az 1 mılyar olur, fıyat kötu bu gıdısle anca defy alınır plus sız :)
  • Valla ya, geçen aldık biradere, 800 tl haşırtblackboard, defy+ bekleyeyim desen aylarca beklemen lazım, şengüller tim lerden bu fiyata alabilirsiniz, biz peşin aldık yalnız, ft lı türkcell iniz varsa onlada alabilirsiniz...
  • Güzel fiyata güzel donanım.
  • Türkiyede bu fiyata olmayacağı kesin.
  • 2.89936 * 246 = 713.24256 liraya dek geliyor İngilterede.

Pound'u böyle basit para olarak gören olmuş ki uygun gibi laf etmişler.Türkiyeye gelmesi 1.300 den aşağıya olmaz.
  • Yurtdışından almayı düşünüyorum bu telefonu 2.3 sürümü Türkçe yi destekliyor mu? Garantisi olmayacak biliyorum ama rom falan olmadan orijinal haliyle Türkçe kullanmak istiyorum. Mümkün mü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

Yurtdışından almayı düşünüyorum bu telefonu 2.3 sürümü Türkçe yi destekliyor mu? Garantisi olmayacak biliyorum ama rom falan olmadan orijinal haliyle Türkçe kullanmak istiyorum. Mümkün mü acaba?

açıkcası defy de turkçe vardı bundada olurgıbıme gelıyor benım merak ettıgım bunun rom unu defy de yuklenebılır mı ?
  • Gidince incelerim bakalım menüsünü Türkçe var mı? Türkçe klavye oluyor mu? Son olarakta donanımhaber.com sayfasına girip videoları nasıl oynatıyor ona bakarım. Bizimkileri de garantisiz ürün alma konusunda ikna edersem alırım.

Rom işlerini hiç bilmediğim için birşey söyleyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

super ya kılıf derdı vs yok keske ulkemızdede oyle 700tl cıvarında olabılse 2.duna ulkelerı gıbıyız bu konuda

2. 3.dunya ulkeleri olmasın o 2.Dunya ulkeleri Sosyalist-Kominist ulkeker
  • Defy'ye göre ne artısı var? Defy+ bataryası defy'yede oluyor pil açığını kapadık ee işlemciler arasındada ahım şahım bi fark yok??
  • quote:

Orijinalden alıntı: prodamas

quote:

Orijinalden alıntı: semih611

super ya kılıf derdı vs yok keske ulkemızdede oyle 700tl cıvarında olabılse 2.duna ulkelerı gıbıyız bu konuda

2. 3.dunya ulkeleri olmasın o 2.Dunya ulkeleri Sosyalist-Kominist ulkeker

konumuz bu değil ne yazıkki
  • çok güzel model ama ülkemizde pek yaygın değil.
  • Hadi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Defy'ye göre ne artısı var? Defy+ bataryası defy'yede oluyor pil açığını kapadık ee işlemciler arasındada ahım şahım bi fark yok??

Muhtemelen ear piece sorunu yoktur Defy+ da.
  • türkiyeye ne zaman geleceğini biliyor musunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose35

türkiyeye ne zaman geleceğini biliyor musunuz arkadaşlar?

Bu konuda herhangi bir bilgi yok. Motorola forumlarında okuduğum kadarıyla Defy,Defy+ ve Atrix 4G Türkiye'ye gelecek denmişti. Defy geldi bulmak neredeyse imkansız. Yani elden almak isteyenler için. Atrix 4G'nin de 2.3 sürümüyle Avrupaya çıkması bekleniyor. İlk sıradan Atrix gelir sonra Defy+ gelir. Normal Defy 1 sene sonra Türkiye'ye geldiğine göre Defy+ da ona benzer. Keşke Atrix 1000liradan gelse ülkemize garantili garantili alsak. Bekle bekle gelmiyor Motorola'lar.
  • defyy yi aldik diyelim su gecirmedigini nasil test ederiz bozulursa garantiye girermi gerci reklamlarini gosteririz yanlis yonlendiriyolar diye ama alincada kiyamam ben ona:))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.