[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
7760 Cevap266504 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

788 Mesaj
29 Eylül 2011; 21:08:05 

[font="Microsoft Sans Serif"]MASTER LIG ONLINE OYNAYANLAR
------ PES 2012 ADI------------FORUM ADI
1)   xanir007                  Nuke General
2)   tolgauzun1903             tolga_uzun_
3)   gevrektr                  GévréK 
4)   nedamed                   nedamed
5)   Justerinibrooks           évaN
6)   onurbektas                ~MetroPoL~ 
7)   ThePhysicist              mali__
8)   rk1905                    BasaRab 
9)   guran66                   guran66
10)  metehan                   ganyan78
11)  noob2                     velnor
12)  JETAACK                   JETAACK
13)  Peckle                    Peckle
14)  angelsbjk                 angelsbjk
15)  YURDUYOK                  Renovatio26
16)  EDO                       DeeP_CHiLD  

Farklı bir siteden => yunus107 kullanıcı adlı arkadaşın mesajını olduğu gibi alıntıladım. Çünkü çok güzel bir açıklama yapmış.
PES 2011'deki online lig'den de tanışıklığımız vardı, bu nedenle kızmayacağını düşündüm. İnşallah sorun olmaz...

ALINTIDIR => yunus107

Şimdi size görüğüm farklılıkları ve nasıl iyi bir ML ONLİNE oyuncusu olursunuz onu anlatacağım.
* Bi kere geçenseneki ML ONLİNE gibi değil, çok FİFA nın Ultimate Team ına benzetmeye çalışmışlar .
* Yani oyuncuları transfer etmeniz yetmiyor onlara birde ücret ödüyorsunuz .
* 10 maçlık , 20 maçlık ve 50 maçlık olarak .
* Maç başı parasıda diyebiliriz buna.
0

0

* Oyuncuların form durumu ( hani oklar varya mor, mavi, yeşil, turuncu ve kırmızı ) gülük değişiyor . Şöyle daha basit anlatayım diyelim messiyi bu gün saat 16:00 da aldınız takıma katıldı oyun planından bakıyorsunuz formu mor . O gün gece 24:00 a kadar oynadığınız bütün maçlarda messi nin form durumu mor ve bu Messiye sahip herkes için geçerli . Yani o günkü bütün Messilerin formu mor.
* Çevrimdışı ML deki gibi futbolcular yoruluyor buda performanslarını etkiliyor.
* Sakatlıklar gerçektende takımınızı etkiliyor aldığınız kırmızı ve sarı kartlarda aynı şekilde .

0

* Oyundan kaçtığınızda da FİFA Ultimate team gibi yasaklanıp yada nezaketsizliği ( oyunda böyle bahsetmişler) düşük insanlarla karşılaşıyorsunuz. Bunu belirlemek için malum bir top sistemi kullanıyorlardı bu top sistemine ek olarak rakamsal değerlerde çıkarmışlar . YANLIZ KARŞINIZDAKİ MALUM GEÇEN SENEKİ GİBİ HİLE YAPIP İNTERNET KASIP MAÇTAN KAÇARSA AYNI ŞEKİLDE SİZİNDE NEZAKETSİZLİĞİNİZ DÜŞÜYOR !!! Ben bunu neden böyle yaptılar anlamadım . Kos koca KONAMİ firması kimin hile yapığını çözecek bir sistem yapmaktan aciz mi ? Sonuç olarak bu ve buna benzer hileciler size on maçta ancak 2 kere gelir ve buda nezaketsizliğinizi çok aşırı etkilemez ve ceza almazsınız .

0

* Facebookta myPes diye bir uygulama var eğer bunu kullanırsanız ki oyunda aldığınız sonuçları arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz . Quick maçta ekstradan 500.000 Euro para alıyorsunuz bu uygulamayı kullanırsanız . ( Tavsiye ederim :D )
* Quick maçta maça giriş ücreti ödemiyorsunuz ! Müsabakaya hiç girmedim ama ondada girş ücreti olduğunu zannetmiyorum .
* Gelelim maç başı kazandıklarınıza ; Eğer kendi ayarınızda birini yenerseniz 2.000.000 civarı ve ekstra 500.000 (myPes üyeliğiniz varsa şayet) kadar para alıyorsunuz eğer berabere kalırsanız 1.100.000 - 1.300.000 + 500.000 ve yenilirseniz 800.000 - 900.000 + 500.000 civarı bir para alıyorsunuz.
* Şu anda açık olan tek turnuva AL AÇIK lar ve onun resmini paylaşayım çoğumuz resimden ne olduğunu anlayacaktır .

0

GELELİM TAVSİYELERE ;

* Kadronuzu mutlaka 16 oyuncuya düşürün bi kere ilk başlarken .
* Daha maç hakkı duran oyuncuları satmayın kullanın maç hakları bitsin .
* Oyuncu tavsiyesi olarak ; Varella , Aduriz , Bellamy ve Garganoyu şiddetle tavsiye ederim .

ALINTIDIR => yunus107

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 21 Kasım 2011; 12:04:35 >

SEVGİYİ EKRANA TAŞIYAN DİZİ => 7 NUMARA

2022 Mesaj
29 Eylül 2011; 22:51:02 

Birbirimizi eklememiz için konami id sine mi ihtiyaç duyuluyor?

67 Mesaj
30 Eylül 2011; 10:55:42 

arkadaşlar bağlantı sorunları yuzunden ilk 10 maçta kısıtlandım bu sorunu nasıl halledicem ya bilen varmı?allah belanı versin ttnet.

4078 Mesaj
30 Eylül 2011; 11:14:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ave10

arkadaşlar bağlantı sorunları yuzunden ilk 10 maçta kısıtlandım bu sorunu nasıl halledicem ya bilen varmı?allah belanı versin ttnet.

Öncelikle ttneti ara ve bağlantı kopmaları yaşadığını bildir.Hızını biraz düşürürlerse bağlantı kaliten artar malesef çoğu yerde 8 mbite kadar internet sorun yapıyor.Ben netimi 4 mbite sabitlettirdim arayıp 2011 de 8 iken çok kopuyordum az küfretmedim.2012 de daha bir sorun görmedim gayet stabil sorunsuz.

TR Psn: EmreeTR & XboxGT:EmreTR

67 Mesaj
30 Eylül 2011; 11:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

Öncelikle ttneti ara ve bağlantı kopmaları yaşadığını bildir.Hızını biraz düşürürlerse bağlantı kaliten artar malesef çoğu yerde 8 mbite kadar internet sorun yapıyor.Ben netimi 4 mbite sabitlettirdim arayıp 2011 de 8 iken çok kopuyordum az küfretmedim.2012 de daha bir sorun görmedim gayet stabil sorunsuz.

bende 8mbite kadar internete üyeyim.10-15dkda bir 25-30snliğine bağlantı kopuyor ve tekrar geliyor.bazen yarım saat 1 saatte oluyor.bir türlü çözemedik sorunu ya. bağlantımda hep 3.7mb civarında geziniyor.hızda sorun yasamıyorum ama baglantı kopunca ayar oluyorum.hayır yani bide 30sanıyecik ya.bugun telefon actım sorun icin ariycaklar olmadı dediğğin gibi hızımı sabitletirim.
peki oyunu sıfırlamam için ne yapmam gerekli acaba?yeni bi psn mi alıcam?

788 Mesaj
30 Eylül 2011; 15:35:56 

ave10, geçmiş olsun arkadaşım.
Yeni bir kimlik (id) ayarlamana gerek yok diye düşünüyorum. Onun yerine maç odalarına falan girip mümkün olduğunca Türklerle karşılaşmaya çalış. Sana "fair play puanı" falan versinler.
Belki faydası olur.

Bilmeyenler için ave10'un sorunu: Konaminin hile olayına bulmaya çalıştığı çözüm yoludur. Bir arkadaşımızın bağlantısı koptuktan sonra (üstelik yeniyor iken) ilk girişinde karşılaştığı uyarı ekranı aşağıdaki şekildedir.
0

4078 Mesaj
30 Eylül 2011; 15:46:25 

Uyarıyı rakip kopunca da gösteriyor.Bi maçta oyundan koptu sanırım rakip bu uyarı çıktı ama maçı 3-0 almışım topum falan da sönmedi.

TR Psn: EmreeTR & XboxGT:EmreTR

2022 Mesaj
30 Eylül 2011; 16:10:52 

Ya benim ilk online master lig maceram olacak ama bir sorum var. Online versiyonunda da takımın kendi oyuncularıyla başlayabiliyoruz değil mi? Öyleyse eğer -ben bu ayarı aktive etmeden takım seçmiştim malum pes'in standart adamlarını verdi bana- bunu nasıl takımın oyuncularına çevirerek başlayabilirim?

Edit: Bu ayarı GP ile satın aldım o konuda problem yok.

Edit 2:Tamamdır cevabımı aldım,fakat mesajımı silemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 30 Eylül 2011; 17:30:32 >

67 Mesaj
30 Eylül 2011; 17:43:10 

of yeaaaa.gunde 10 mac yapsam 5inden fair play alsam 1 haftada anca acılır ozaman
zaten puanımda dustu.her 10 macın 7sinde baglantım kopuyo.
en iyisi yeni bi psnyle beyaz sayfa acmak.bide baglantı sorunu hallolursa bugun tamamdır.

3010 Mesaj
30 Eylül 2011; 19:27:03 

1 ay geçsin bakalım kısıtlananlar oluyormu hile saeviyesi ne durumda ona göre orjin alıcam.Sizde burada tecrübelerini hile seviyesini belirtin arkadaşlar.Onada bir çare bulurlar gerçi.

338 Mesaj
30 Eylül 2011; 23:16:59 

15-16 maç yaptım birde turnuva ön elemede elendim ama orada bi 10 maç yaptım denk gelen hileci sayısı 0... acaip keyifli yaa.. ThePhysicist oyuncu adım inş başlık hareketlenir zevkli bi hal alır..

474 Mesaj
1 Ekim 2011; 1:23:11 

onlne mod a giremiyorum arkadaşlar giriş yapılamıyor diyor bilgisi olan varmı

pes2010 pes2011 pes2012 pes2013 pes2014 ID: sadoby

2022 Mesaj
1 Ekim 2011; 2:09:17 

Niye PC'de oynayan yok ya Hadi beyler

190 Mesaj
1 Ekim 2011; 2:24:03 

Ben bugün aldım , yarın başlarım maçlara artık :)

30 Mesaj
1 Ekim 2011; 2:29:26 

beyler bu kadro update'i ne zaman çıkacak ve artık sahte oyunlar dlc güncellemesi yapamıyacajlar mı?

2022 Mesaj
1 Ekim 2011; 2:45:23 

quote:

Orijinalden alıntı: f1999

beyler bu kadro update'i ne zaman çıkacak ve artık sahte oyunlar dlc güncellemesi yapamıyacajlar mı?

Kadro olayını bilmiyorum ama crack çıkmadan dlc update yapamaz korsanlar.

788 Mesaj
1 Ekim 2011; 10:00:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Birbirimizi eklememiz için konami id sine mi ihtiyaç duyuluyor?

Şöyle birşey yapılabilir.

Buraya oyundaki kullanıcı adınızı yazarsanız veya gözden kaçırma ihtimaline binaen kullanıcı adlarını özel mesaj yoluyla iletirseniz.

İlk mesaja eklerim.

217 Mesaj
1 Ekim 2011; 11:15:04 

selamlar

ben de garip bir durum var arkadaşlar neden olduğunu bir türlü çözemedim. dün aldım oyunu, patch kurdurdu üzerine (1.01) sonra başladım online oynamaya ama nerde
8 tane maç denedim sekizide maç başladıktan sonra 1-2 dk içinde "bağlantı kötü felan filan " deyip kapatıyor maçı, işin ilginç yanı da burda net bağlantımda hiçbir kopma yok ( uydunet 1mbit) nete giriyorum, aynı bilgisayarda pes 2011 var online oynuyorum. 10 olunca kısıtlancak felan diyor ben bişe anlamadım oynayamıyorum bir türlü.
offline olarak sıkıntı yok oynayabiliyorum, neden olabileceği hakkında bilgisi olan var mı.,
aynı anda hem 2011 hem de 2012 olmasından kaynaklanabilirmi
ya da patch dosyasındamıdır acaba

Teşekkürler

2022 Mesaj
1 Ekim 2011; 11:30:51 

quote:

Orijinalden alıntı: haviconi

Şöyle birşey yapılabilir.

Buraya oyundaki kullanıcı adınızı yazarsanız veya gözden kaçırma ihtimaline binaen kullanıcı adlarını özel mesaj yoluyla iletirseniz.

İlk mesaja eklerim.

Konami id: xanir007

338 Mesaj
1 Ekim 2011; 19:11:01 

quote:

Orijinalden alıntı: gurdalok

selamlar

ben de garip bir durum var arkadaşlar neden olduğunu bir türlü çözemedim. dün aldım oyunu, patch kurdurdu üzerine (1.01) sonra başladım online oynamaya ama nerde
8 tane maç denedim sekizide maç başladıktan sonra 1-2 dk içinde "bağlantı kötü felan filan " deyip kapatıyor maçı, işin ilginç yanı da burda net bağlantımda hiçbir kopma yok ( uydunet 1mbit) nete giriyorum, aynı bilgisayarda pes 2011 var online oynuyorum. 10 olunca kısıtlancak felan diyor ben bişe anlamadım oynayamıyorum bir türlü.
offline olarak sıkıntı yok oynayabiliyorum, neden olabileceği hakkında bilgisi olan var mı.,
aynı anda hem 2011 hem de 2012 olmasından kaynaklanabilirmi
ya da patch dosyasındamıdır acaba

Teşekkürler

Ping degeriniz nedir? Speedtest ile bir bağlantı testi yapıp ss koyarsan daha iyi yorum yapabiliriz. Kablo tv kullanıyorsanız modül bağlantısını kesip deneyin. Server ile ilgili bir durum değil sorun sizde muhtemelen.

Adeletli ve güzel bir sistem ben kilitlendim 2gundur fenebahcemin macını izliyorum bitsin devam edeceğim maclara. Alacağınız futbolcuların form durumuna mutlaka dikkat edin kan kırmızı olsun mümkün olduğunca ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1067 Mesaj
1 Ekim 2011; 21:23:09 

arkadaşlar dün pes 2012 orjinal aldım,bu oyunu ilk defe orjinal alıp oynayanlardan değilim.Yalnız dün resmen kafayı yedim.Oyunu kurdum patch 1.01 yukledim Konmai ID ve Game Id nıcklerii ve şifrelerimi aldım.Fakat hiç bir şekilde online a giremiyorum.Karşıma şöyle bir yazı çıkıyor.GİRİŞ YAPILAMADI.

Format a bile atıp oyunu tekrar kurdum.yapmadığım hiç bişey kalmadı,inanılmaz derecede canım sıkıldı arkadaşlar,lütfen bu konu hakkında yardım edecek varsa yardımlarını bekliyorum lütfen.90 tl veripte oyunu oynayamamak çok kötü bir durum...

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM...

PES 2014 Game İd :ZorVoLKaN

1067 Mesaj
1 Ekim 2011; 23:11:02 

arkadaşlar dün pes 2012 orjinal aldım,bu oyunu ilk defe orjinal alıp oynayanlardan değilim.Yalnız dün resmen kafayı yedim.Oyunu kurdum patch 1.01 yukledim Konmai ID ve Game Id nıcklerii ve şifrelerimi aldım.Fakat hiç bir şekilde online a giremiyorum.Karşıma şöyle bir yazı çıkıyor.GİRİŞ YAPILAMADI.

Format a bile atıp oyunu tekrar kurdum.yapmadığım hiç bişey kalmadı,inanılmaz derecede canım sıkıldı arkadaşlar,lütfen bu konu hakkında yardım edecek varsa yardımlarını bekliyorum lütfen.90 tl veripte oyunu oynayamamak çok kötü bir durum...

536 Mesaj
1 Ekim 2011; 23:39:08 

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah5525

çok kötü bir durum kardeş umarım sorunu aşabilirsin konami'nin sitesine falan yazsan bir şey çıkmaz mıa caba supports bölümüne fln yada oyun iade et belliki cd key'in sorunlu umarım sorunu çözersin

1067 Mesaj
2 Ekim 2011; 14:19:56 

CD KEY sorunluymuş kardeş gittim bimekse değiştim oyunu şu anda bağlanıyorum online a çok şükür...

1067 Mesaj
2 Ekim 2011; 14:22:21 

cd key sotunluymuş kardeş.bimekse gittim değiştim oyunu giriyorum artık çok şükür

338 Mesaj
2 Ekim 2011; 17:17:41 

Arkadaslar oyunun ilk haftası oldugundan önemli olmayabilir ancak bağlantı sorunları başka bir başlıkta konuşulsa daha iyi olur.

Oyunda kısıtlamaların karsı taraf bağlantıyı kesse bile sizi etkilemesi çok kötü müsabaka yani turnuvaya giremiyorsunuz %50ya kadar düştüm ancak quick match ile ortalamanızı yeniden yükseltmek mümkün.

MyPes özelliğini mutlaka aktif edin +500k her mac bonus almak size çok büyük katkı sağlıyor o sayede lennon defoe ve perotti yi aldım takım uçuyor.

Buara mümkün olduğunca mac yapın müsabakaya girin market yükselmeden birkaç yıldız alın. Mutlaka form durumuna dikkat edin 18m verip yıldız alınca formu mor görüp naptim ben demezsiniz ;) serbest bırakacağınız futbolcuları soz süresi bitene kadar tutun sonra yeni futbolcu alın kaybetseniz bile macları 900k+500k mypes bonusu ile 3macta 5m kazanırsınız . Kadroyu basta 16ya düşürmenin pek esprisi kalmamış maclardan ciddi para kazanıyorsunuz kadroyu geniş tutup yorgunluğuna dikkat edin yıldızlarınızın. 3-0 onde iken 85lik perotti yerine 60lik ruskin yeterince is yapar yıldızınız dinlenir. Oyuncu önerilerini eve gidince yapacagım iyi oyunlar

67 Mesaj
3 Ekim 2011; 10:18:38 

arkadaslar su baglantı sorununu bir türlü halledemedim.her 2-3 macta 1 baglantı zayıfladı diyor ve oyundan kopuyorum.sogudum resmen oyundan yaa.acaba serverlardamı bisey var.dun barcayı alıp normal online match yaptım 3 kere baglantım cok zayıflayıp takılmasına ragmen hic atılmadım oyundan.ama oml de durmadan atılıyorum.bu tarz sorunları yasayanlar ve cözenler varmı?

341 Mesaj
3 Ekim 2011; 11:36:50 

ARKADAŞLAR SİZE BİRKAÇ SORUM OLACACAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOK SEVİNİRİM...

1-HİLE OLAYI KALKTI MI ?
2-2011 DE Kİ GİBİ MAÇ EŞLEŞMELERİNDE EN AZ YARIM SAAT BEKLİCEZMİ?
3-HER MODEMDE OYUNU RAHATLIKLA OYNAYABİLİRMİYİZ? YOKSA TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ MODEM VAR MI?
4-BENDE 8 Mbps e kadar limitsiz 54,90 lık tarife var sıkıntı olurmu ? tavsiyeniz ?

BU ARADA ARALGME DEN SPARİŞ ETTİM OYUNU ....
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER :)

261 Mesaj
3 Ekim 2011; 15:09:21 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

ARKADAŞLAR SİZE BİRKAÇ SORUM OLACACAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOK SEVİNİRİM...

1-HİLE OLAYI KALKTI MI ?
2-2011 DE Kİ GİBİ MAÇ EŞLEŞMELERİNDE EN AZ YARIM SAAT BEKLİCEZMİ?
3-HER MODEMDE OYUNU RAHATLIKLA OYNAYABİLİRMİYİZ? YOKSA TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ MODEM VAR MI?
4-BENDE 8 Mbps e kadar limitsiz 54,90 lık tarife var sıkıntı olurmu ? tavsiyeniz ?

BU ARADA ARALGME DEN SPARİŞ ETTİM OYUNU ....
YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER :)

1- KISMEN EVET... Ama karşı tarafın bağlantısı gitti mi senin de yüzden düşüyor. %70 oldu mu geçmiş olsun...

Ama dün ilginç bişey oldu. Birisi geldi, maç tamamlama oranı %63 felandı. Nasıl oluyor anlamadım. Sonra maç başlarken "Diğer kullanıcılarla iletişim kesildiği için bu maç sona erdirilecek" dedi. Bi baktım 3-0 mağlup gözüküyorum. 0 para geldi, puan baya düştü, tabii benim oran da %90' a düştü. Böyle saçma şey mi olur!

Sonuçta bu sistem hileyi tamamen bitirmiyor. Niyeti bozan birisi 10 maçın birinde hileye başvurabilir... Üstelik kurunun yanında yaş da yanacak. Tabii birsürü çoluk çocuk var, gıcıklığına bile bağlantıyı kopartan çıkabilir. Sonuçta size de zarar verecek. 30 küsür maçta yukarıdaki bahsettiğim olayın dışında hiç hileyle karşılaşmadım. Bu da çok olumlu bişey aslında...

2- Anında rakip buluyor. Bu çok hoşuma gitti

3- Modem çok eski değilse hiçbir sorun olmaz

4- Hiçbir sıkıntı olmaz. Ben de 16 MB var, 8 e göre hiç fark yok. Çünkü temel olan şey Türkiye nin yurtdışıyla olan ping değerleri, bağlantı kalitesi.... Brezilya dan biri denk gelirse illaki gecikme olacaktır. Ayrıca 2011'e göre lag olayı biraz daha azalmış. Daha akıcı oynanıyor. Tabii şu an oyuna katılan 5000 küsür kişi var. Bu sayı 10000 i bulacaktır ileriki zamanlarda. O zaman ne olur bilmem....

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:25:41 

arkadaşlar sinirden çatlıcam bugün pes 2012 aldım konamiye kayıt oldum ama oyuna giremiyorum GİRİŞ YAPILAMIYOR diye hata alıyorum napıcaam yardım edin lütfen...:(

Referanslarım - Alışveriş Yaptığım Kişiler : I-C-O \ harikaerif \ gamer-x \ darkdragon \ Volkanbaba \ Buzmavili

"Bir kimse kusurlu bir şeyi açıklamadan satarsa devamlı olarak Allah'ın gazabında ve melâikenin lanetinde olur." (Ramûz, c.2/411-3)
"Her kim yalan yemini ile din kardeşinin malını alırsa, ateşten yerine hazırlansın." Resûlullah (s.a.v.)(a.g.e., c.4/133-8)
"Allah'ım, bana helal rızıklarından nasip ederek haramdan koru. Lütfunla beni senden başkasına muhtaç etme.Resûlullah (s.a.v.)"

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:27:25 

seyyah5525 arkadaşım bende media mart tan aldım oyunu napıcam bilmiyorum değiştirilermi benimdemi acaba cd key sorunlu..

Referanslarım - Alışveriş Yaptığım Kişiler : I-C-O \ harikaerif \ gamer-x \ darkdragon \ Volkanbaba \ Buzmavili

"Bir kimse kusurlu bir şeyi açıklamadan satarsa devamlı olarak Allah'ın gazabında ve melâikenin lanetinde olur." (Ramûz, c.2/411-3)
"Her kim yalan yemini ile din kardeşinin malını alırsa, ateşten yerine hazırlansın." Resûlullah (s.a.v.)(a.g.e., c.4/133-8)
"Allah'ım, bana helal rızıklarından nasip ederek haramdan koru. Lütfunla beni senden başkasına muhtaç etme.Resûlullah (s.a.v.)"

2022 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:28:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

arkadaşlar sinirden çatlıcam bugün pes 2012 aldım konamiye kayıt oldum ama oyuna giremiyorum GİRİŞ YAPILAMIYOR diye hata alıyorum napıcaam yardım edin lütfen...:(

Birisi daha böyle birşey demişti ve cd-key sorunlu çıktı.Git değiştir derim.

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:30:33 

tamam da ne dicem adamlara değiştirirlermi birde benim aldığım yerde bu sonuncuydu of ya..

2022 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:32:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

tamam da ne dicem adamlara değiştirirlermi birde benim aldığım yerde bu sonuncuydu of ya..

He bak seyyahmış arkadaşın nicki sen de görmüşssün. Ona pm at derim.

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:37:30 

of kafayı yicem ya 90 tl gitti oyuna giremiyorum resmen..

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 18:56:24 

konami id sitesinde birde şöyle birşey yazıyor acaba sorun bundanda olabilirmi..

bu bana gelmiş bi hata değil sadece sıkça karşılaşılan sorunlar kısmında yazıyor..

KONAMI ID'nizi çok fazla yanlış girdiğinizden hesabınız kilitlendi.
Sistemimiz bir KONAMI ID'nin çalınma riski olduğunu algıladığında KONAMI ID'yi otomatik olarak kilitler.
Kilitlenen KONAMI ID'yi açmak için "Şifreyi Yeniden Oluştur" işlemini kullanın.
Dilerseniz kilidin kendi kendine açılmasını bekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio26 -- 3 Ekim 2011; 18:57:43 >

341 Mesaj
3 Ekim 2011; 19:11:28 

[font="Times New Roman"]eski onlinecılardan kim kaldı ;) softdisk çook saol güzel kardeşim çok yardımcı oldun

1988 Mesaj
3 Ekim 2011; 19:39:58 

seyyah5525 bi yardım et arkadaşım napıcam ya..

338 Mesaj
3 Ekim 2011; 19:47:53 

Oyunu bugün aldım Kayıt işlemlerini de yaptım ancak sunucuya bağlanamıyorum sorunu çözdüğümde bende aranızdayım

Sorunu bir türlü çözemedim online giriş yapiyorum ancak onlin menuye girdikten 10 sn sonra sunucuyla bağlantı kesildi diyor sebebini bilen yardım edebilecek olan var mı acaba?

KONAMI ID: gevrektr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GévréK -- 3 Ekim 2011; 21:09:15 >

217 Mesaj
3 Ekim 2011; 22:39:30 

yaw bu nası bişeydir yine koptu ya 2011 takır takır çalışıyor 2012 10 maçta sıfır kısıtlama yedik

ping değerlerim

ping 55 ms
download 1.04 mbps
upload 0.24 mbps

değerler normal görünüyor atacam bu 2012 yi bu nedir yaa

190 Mesaj
3 Ekim 2011; 22:59:04 

Maç kazanamıyorum. Neymar ve de jong bende..
Atağa bile çıkamıyorum , paslar yerini bulmuyor hemen kapıyorlar.
300'e kadar düştü puanım..İlk başladığımda 7 de 7 yaptım , sonra transfer yaptım , işte herşey ondan sonra oldu.
diğer modlarda normal takımlarla oynadığımda yeniyorum , ama master league de yapamıyorum , yardımcı olacak yok mu ?

2022 Mesaj
3 Ekim 2011; 23:47:33 

Eger elindeki kadro iyi ama sen oynatamiyorsan antrenor modu musabakalarinda takil. En azindan para kazanirsin

1820 Mesaj
4 Ekim 2011; 0:03:53 

bağlantı sorunları olanlar için önerim. online oynaken sisteme yük binen programları kapatmanız ve antivürüs programını devre dışı bırakmanızdır. böylelikle ping değerleriniz bariz bir şekilde düşecektir. sorunsuz bir şekilde online oynamanız için bağlantının yükseklliği değil pingin düşük olması önemlidir. tüm avrupa ile online oynamanız için minımum 2 mbit bağlantı hızı yerterlidir. dns adresi kullanacaksanız muhakkak ttnet dns lerinden birini kullanın. farklı ülkelerin dns adresleri pingi yükselmesine neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 4 Ekim 2011; 0:08:07 >

ZAM+ADİL OLMAYAN AKK+KALİTESİZ HİZMET VE ALT YAPI=TTNET....

401 Mesaj
4 Ekim 2011; 1:46:13 

quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

300'e kadar düştü puanım..İlk başladığımda 7 de 7 yaptım , sonra transfer yaptım , işte herşey ondan sonra oldu.
diğer modlarda normal takımlarla oynadığımda yeniyorum , ama master league de yapamıyorum , yardımcı olacak yok mu ?

kardeş neymar a falan para vereceğine ilk once gelişmekte olan futbolculara para harca... ilk gelen standart kadroyu sat her bolgeye az ama oz adamlar al. bu sene hep Türk arkadaşlarla karşılaşıyorum orjinal alan çok mu yoksa bana mı denk gelio 12 13 maç falan yaptım 3ü yabancıydı sadece...

338 Mesaj
4 Ekim 2011; 2:48:12 

Sorunumu çözdüm sonunda bu Modemden DMZ yi etkinleştirdiğimde yani bütün portları acık hale getirdigimde sorun çözüldü

195 Mesaj
4 Ekim 2011; 9:19:17 

ACABA MODEMDEN KABLOSUZU ETKİNLEŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN VE KABLOSUZ İNTERNETİMİZİ BAŞKA BİRİ KULLANDIĞINDA OYUNA ETKİSİ NASIL OLUYOR ONU BİLEN VARMI?
BU ARADA YENİ KATILDIM
KULLANICI ADI:nedamed

261 Mesaj
4 Ekim 2011; 10:10:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

[font="Times New Roman"]eski onlinecılardan kim kaldı ;) softdisk çook saol güzel kardeşim çok yardımcı oldun

Ne demek kardeş, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

261 Mesaj
4 Ekim 2011; 10:14:00 

quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

ACABA MODEMDEN KABLOSUZU ETKİNLEŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN VE KABLOSUZ İNTERNETİMİZİ BAŞKA BİRİ KULLANDIĞINDA OYUNA ETKİSİ NASIL OLUYOR ONU BİLEN VARMI?
BU ARADA YENİ KATILDIM
KULLANICI ADI:nedamed

Oyuna etkisi olur. Hem sana, hem karşı tarafa....

Lagger şeklinde kızan mesajlar da alabilirsin karşı taraftan....

195 Mesaj
4 Ekim 2011; 10:22:33 

quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

Oyuna etkisi olur. Hem sana, hem karşı tarafa....

Lagger şeklinde kızan mesajlar da alabilirsin karşı taraftan....

nasıl yapacaz ortak kullanıyoruz. iki kişi kablosuz benden alıyor. zaten dün gece ilk maçlarda oyundan attı. hızı 16 mbt e kadar olan ratifeye çıkaracağım. bir ayrarı olur mu dersiniz.

195 Mesaj
4 Ekim 2011; 10:25:22 

quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

oyuncuların form ve yorgunluk durumlarına bir bak . bende ilk maçlarda kazanmıştım. sonra mağlubiyetler başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nedamed -- 4 Ekim 2011; 10:28:47 >

261 Mesaj
4 Ekim 2011; 10:53:53 

[font="Arial"]OYUN HAKKINDA ÖNEMLİ PÜF NOKTALAR

Oyun 2011 e göre çok daha kolay geldi bana... 3 gün oynadım. 60 a yakın maç yaptım, sadece 7 mağlubiyet var... 40 maçtır yenilmiyorum... 70 milyonu geçmiş durumda kadro... Buradan bakınca da oyunda kadro yapmanın ve bütçeyi artırmanın ne kadar kolay olduğu belli oluyor zaten. İlk oynadığım gün 6. maçımdı sanırım, birine 9-0 yenildim (1994 den beri bilgisayarda futbol oynuyorum, aldığım en farklı mağlubiyet) ve oyunu kapattım... Adam ileriye bütün hızlı adamları toplamıştı, benim defans darma duman olmuştu. Demek ki defansı toparlamak lazım dedim. Sonra antreman menüsüne girdim, orada defans yapmayı çok güzel öğretiyorlar. Biraz alıştırma yaptım. İlk tavsiyem mutlaka antreman menüsündeki tüm alıştırmaları sonuna kadar yapın. Sonra mypes olayını keşfettim, her maç 500.000 para... Müthiş birşey. Mutlaka mypes e kaydolun

Ve keşfettiğim en önemli şey oyuncu transfer ederken formunu görmeniz. Bu çooook önemli. Böylece hep formu kırmızı adamları transfer etmeye başladım. Birde menüden takım gelişim ayarını HIZ olarak seçtim. Bu da çok önemli. Size tavsiyem HIZ olarak seçin. Böylece oyuncular hıza yatkınsa overal leri baya farkediyor. Ve oyunda hız çok önemli duruma gelmiş. Defansın göbeğine iyi ara paslarıyla girdiğinizde adam zaten hızınıza yetişemiyor... Bol bol kaleciyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve bu durumda yapacak en iyi şey aşırtma vuruş 10 vuruşumun abartısız 9 u gol oluyor. Oyunda aşırtma yapmak aşırı kolay hale gelmiş... Beni en zorlayan kişiler takımını HIZ olarak seçmiş kişiler oldu... Defans yaparken de sizi kolay kolay geçemiyorlar, kaçırdığınız adamı çizgilerde yakalayabiliyorsunuz.

Takım gelişiminde heryere eşit olarak transfer yaptım. Bunu da tavsiye ediyorum. Adam Forlanı almış, ama diğer adamları iyi değil, hiçbirşey yapamıyor.. Yani ben hiç ronaldo messi alayım derdinde değilim. Zaten mordu dün bu adamların formları. Hiç gerek yok onları almaya... Benim tüm takım kırmızı neredeyse.. Dereceleri birbirine yakın.. Zaten galibiyete iyi para verdiği için oyuncu yenilemek kolay... Heryeri yavaş yavaş güçlendirmek en mantıklısı. Ayrıca 4 STP oynuyorum. Sağ ve soldaki stoperler hızlı bek özelliği olan oyuncular.. Çok zor gol atabiliyorlar şu anda.. Oyuncu seçerken hıza yatkınlığına ve dayanıklılığına bakıyorum. Dayanıklı olduğu zaman formu da kırmızıysa, 75. dakkadan sonra tek kaleye döndürüyorum maçı..

Ayrıca oyuncular zamanla yoruluyor ve sözleşme yenilediğiniz zaman da her maç oynattıysanız biraz yorgun olmaya başlıyorlar. O yüzden en mantıklısı sözleşme yenilemeyip, satarak aynı ayarda ya da daha iyi olan kırmızı formlu oyuncu almak...

2012 de oyuncular çok çevik hale gelmiş, çok hızlı tepki veriyorlar, çok seri paslar yapılıyor. O yüzden bence doğru adamlarla gol atmak çok kolay hale gelmiş... Bu kadar hız ve çeviklik oyunu gerçekçiliğinden uzaklaştırmış gibi geldi bana. Ayrıca ardarda 2-3 gol bulursanız karşı takım dağılıyor, maç tek kaleye dönüyor. Demorilize olma olayı da abartılmış gibi..

Ayrıca kaleciyi de biran önce güçlendirin. Çoook farkediyor. Artık saçma goller yemiyorum, karşı karşıya da iyi pozisyon alıyorlar, kaleden çıkmadığı için aşırtma da yemiyorum kolay kolay... Kaleci seçerken kaleci becerisi ve formuna bakarak alın sadece, gerisi önemli değil bence...

Birde önemli bir yenilik 2012 için... Kornerde topu kime atacağınızı sağ analog tuş yardımıyla seçebiliyorsunuz. Üstelik sadece kornerde değil; kaleci vuruşlarında, normal serbest vuruşlarda vs... Bu da güzel olmuş. Ayrıca top sizdeyken istediğiniz oyuncuyu yine sağ analogla seçip hareketlendirebiliyorsunuz.

Penaltı atmak da çok kolaylaşmış. Gerekli şut barına ulaşınca sağa ya da sola yön vermeniz yeterli oluyor. Ayrıca serbest vuruştan gol atmak da kolaylaşmış. 40 metreden bile vursanız topu kaleci tokatlıyor top dağa taşa gitmiyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi softdisk -- 4 Ekim 2011; 11:41:59 >

261 Mesaj
4 Ekim 2011; 11:01:50 

nedamed arkadaşım.

Hızı artırmak biraz daha iyi sonuç verir.

Ama birisi bağlantını kullandığı sürece, onların kullanma yoğunluğuna göre dalgalanma oyuna yansır ve hiçbir zaman tam bir akıcılık sağlayamazsın... Eğer sadece internette gezinip resimli videolu sayfalara takılmıyorlarsa belki fazla etkilemez... Bunun net bir cevabı olamaz yani

261 Mesaj
4 Ekim 2011; 11:07:03 

Birde oyuncu tavsiye etmeyi unuttum.

En çok tavsiye edeceğim adam şu an parası da abartı olmayan KUYT. Ben SF olarak oynatıyorum. Çok iyi yer tutuyor. Çok memnunum. 3 kere sözleşme yenilediğim tek adam. Dayanıklılığı da çok iyi olduğundan oyunun sonlarında defansı dağıtıyor :)

341 Mesaj
4 Ekim 2011; 12:20:48 

ARKADAŞLAR DÜN ARAL GAME E PES 2012 SPARİŞ ETTİM KAÇ GÜNE ELİMDE OLUR?

5856 Mesaj
4 Ekim 2011; 15:40:42 

Arkadaşlar pc için orjinal alan arkadaşlar nerden ve hangi fiyata aldılar. Shopto'dan sipariş verdim ama 10 gün sonra gelecek görünüyor. 75 tl'ye aldım. Daha uyguna bulursam iptal edeceğim ön siparişi.

PSN: TR_Serdar

2791 Mesaj
4 Ekim 2011; 15:53:29 

Ben oyunu perşembe alacam benide eklermisiniz....

KULLANDIĞIM TELLER
NOKİA5110<NOKİA6230<NOKİAN82<SAMSUNG GALAXY POCKET<SAMSUNG NOTE 2
KULLANDIĞIM PROJEKSİYON
EPSON TW-550

915 Mesaj
4 Ekim 2011; 16:53:44 

JusteriniBrooks da benim habib abi listeye eklersen sevinirim ;) Efsane devam ediyor..

PSN : dnzgn35 || Sosyal iletişim ağı adresim .

401 Mesaj
4 Ekim 2011; 17:53:22