Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
13
Favori
308.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Normal mod'da birkaç maç takılıp sonunda %70'i yakalayabildim ve bugünlük takımı forma sokacak değişiklere gittim. Arshavin yarın yeşile dönüp düşüşe geçiyor; bu yüzden yerine kırmızıya yaklaşan Lavezzi'yi aldım ve süper başladı.
     [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Şu anki güncel kadrom bu arkadaşlar.
    İsteyenler faydalansın;
    Nesta ve Koscielny şu anda sarı ve kırmızıya gidiyor.
    Lavezzi'yi paranız varsa alın, yarın kırmızı olacak, adam efsane.
    Hernanes çok yönlü bir adam ve takımın uğuru kartı var, takımı ileri taşıyor. Formu 1-2 güne kırmızı.
    Elano orta sahada her yerde oynar, her yere koşar, pres yapar, iyi paslar verir.
    Forlan vurursa gol olur.
    Chivu defansı toparlar.
    Akinfeev de yarın kırmızı oluyor.
    Mphela 1-2M kar etmek için şimdiden alın, 2-3 güne kırmızı olur o zaman herkes saldıracak. Şu anki formuyla iyi yedek.
    Fernando ve Cunha da orta saha dos-oa için iyi yedekler şu an için.

bu performansin yarin nasil olacagini nasil goruyorsunuz ki ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:46:31 >
  • Arkadaşlar metin sohbet nasıl yapıyoruz? Benim joystikte öyle bir tuş yok? Kontorland'ın joystigi var.
  • frankyyler diye birisi var 2 kere peşpeşe baglantımı kesti :) ne güzel iş. Konami f..k diyorum. Adamda suç yokki :) Bu japonlarn bu kadar mal bir sistem kurabileceği hiç aklıma gelmezdi. Bence konaminin sahibi harakiri yapmali.
  • kaleci isteyene doni ve viviano yu öneririm..
  • Beyler bazen takımı 15 kişi çıkarıyorum, ceza alacaksın vs. diyor ama ne cezası bu çözemedim?
  • normalde bi takımın kadrosunda 18 kişi olmalı ya 11 as oyuncu 7 yedek olarak ondan diyor maç kadron 15 kişi diye takma sen onu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marasko

Arkadaşlar metin sohbet nasıl yapıyoruz? Benim joystikte öyle bir tuş yok? Kontorland'ın joystigi var.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:46:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Normal mod'da birkaç maç takılıp sonunda %70'i yakalayabildim ve bugünlük takımı forma sokacak değişiklere gittim. Arshavin yarın yeşile dönüp düşüşe geçiyor; bu yüzden yerine kırmızıya yaklaşan Lavezzi'yi aldım ve süper başladı.
     [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Şu anki güncel kadrom bu arkadaşlar.
    İsteyenler faydalansın;
    Nesta ve Koscielny şu anda sarı ve kırmızıya gidiyor.
    Lavezzi'yi paranız varsa alın, yarın kırmızı olacak, adam efsane.
    Hernanes çok yönlü bir adam ve takımın uğuru kartı var, takımı ileri taşıyor. Formu 1-2 güne kırmızı.
    Elano orta sahada her yerde oynar, her yere koşar, pres yapar, iyi paslar verir.
    Forlan vurursa gol olur.
    Chivu defansı toparlar.
    Akinfeev de yarın kırmızı oluyor.
    Mphela 1-2M kar etmek için şimdiden alın, 2-3 güne kırmızı olur o zaman herkes saldıracak. Şu anki formuyla iyi yedek.
    Fernando ve Cunha da orta saha dos-oa için iyi yedekler şu an için.

bu performansin yarin nasil olacagini nasil goruyorsunuz ki ?

bu performanslar yani kırmızı mavi vs oklar saat kacda değişiyor yada bunun bir kriteri varmı ornek vermek gerekirse forlan akşam 20:00 da giriyorum mavi 22:00 mavi 01:00 da yine mavi saat 12 yi gectidiginden formların değişmesi gerekmiyormu?? yada bu formların değişim zamanı nasıl ayarlanıyor bilen varmı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:46:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i
    bu performanslar yani kırmızı mavi vs oklar saat kacda değişiyor yada bunun bir kriteri varmı ornek vermek gerekirse forlan akşam 20:00 da giriyorum mavi 22:00 mavi 01:00 da yine mavi saat 12 yi gectidiginden formların değişmesi gerekmiyormu?? yada bu formların değişim zamanı nasıl ayarlanıyor bilen varmı

Bir kere sabahlamıştım ve bu formların değişmesine canlı olarak şahit olmuştum, sabah 5-6 gibiydi. =) Kadromdaki sarılar kırmızı, kırmızılar sarıya dönmüştü, oyunu kapatıp açmadan, araya server update'i girmeden. Ama her zaman, form değişim zamanları böyle mi oluyor emin değilim.
    Benim tespitime göre form grafiği günde yarım satır ilerliyor. Hafta içi sadece akşamları bakabildiğim için hep böyle oldu.

Talebin hızla artması sonucu da formda da o hızla azaltma yoluna gidiliyor olabilir ya da gidilebilir; ama bir oyuncuya çok fazla talep yüklendiğinde transferini askıya alıyorlar belirli bir süre adam transfer edilemiyor. İşte formu değişene kadar belki donduruyorlardır transferi.

Ben Saat 04:00 e kadar felan bekledim değişmiyor arkadaş bu form işini zaten bir türlü cözemedim adamı transfr ederken özellikle formu 6-7-8 olan oyuncular seciyorum ama sonrası fiyasko adam iki gün mor geziyor ee o zaman bu ozelliklerdeki form durumu nedir ben artık bunun bi işe yaramadıgını düşünmeye basladım ...
    bir ikincisi formların belli bir gidiğ sırasımı var ornekse mordan maviye doner maviden yeşile gibi bir değişmez sırasımı var

son olarakda "Benim tespitime göre form grafiği günde yarım satır ilerliyor." demekle neyi kastettin onu anlayamadın

yardımların icin teşşekkur ederim cok efektif bir konusma oluyor tüm pescilerede duyurulur..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:45:54 >
  • cok teşşekurler emegine saglık yani 1-8 arası olan form durumu oml de o kadar büyük bir etkisi yok anladııgım kadarıyla ama senin üstüne basabasa soyledigin şey bir adamın formu ile talep inin ters orantılı oldugu ne kadar cok talep varsa formuda asagı ceker oml diyorsun dogru anladıysam eğer.....
  • formlar hergün sabah saat 9 ile 11 arasında değişiyo ozaman bakım yapılıyo ve değişiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

formlar hergün sabah saat 9 ile 11 arasında değişiyo ozaman bakım yapılıyo ve değişiyor..

rena eminmisin adamla deminden beri konsuyuoru bir anda arkadasın soyledigini curttun bu lafınla
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:45:26 >
  • dostum ıspata ne gerek var sen cok faideli bilgiler verdin bize bu topicide cok yararlı bir elemansın eksik olma kaybolma buralardan
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:45:12 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 13 Kasım 2011; 12:45:03 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.