Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.761
Cevap
13
Favori
308.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marasko

Selam beyler ben "gebzelee06" accountuyla oynuyorum son 2-3 gündür. Noob2 arkadaşım senle kapıştık dün gece sanırım? Ama kadron çok iyi. Ben ilk kez oynuyorum online şekilde ve gerçekten nasıl para kazancaz vs. bunu çözemedim. Birkaç kerede ben oyundan çıkmamama rağmen maçı oynanmış saydı ve para felanda vermedi. Sanırım hile dediğiniz bu oluyor. Bu hileleri yapanlarda zaten kadrolarını dizmişler. Eğer bu hile pes 2011 'de yoksa bence 2011 oynamak daha mantıklı.

2011 de hilenin kralı var ne yazık ki ama 2012 de görmemeyi umuyorduk bunu para kazanma olayına gelince önce ki sayfa da anlatmıştım nasıl para kazandığımı bi göz at istersen
  • pc server kapalımı şu an oyuna giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

pc server kapalımı şu an oyuna giremiyorum.

kapalı serverlar bakıma alındı
    http://www.konami.jp/we/online/2012/?tg=tr&pf=pc
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

pc server kapalımı şu an oyuna giremiyorum.

kapalı serverlar bakıma alındı
    http://www.konami.jp/we/online/2012/?tg=tr&pf=pc

genelde ne kadar sürerüyor?
  • ne bakımmış arkadaş sözde bakım 3 saat 21:00 da bakıma girdi saat 00:40 hala bakım var diyor canım sıkıldı bitsede pes 2011 şampiyonlar ligine katılsam sonra pes 2012 geçsem master ligde para yapsam oooo daha çok iş var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon420

ne bakımmış arkadaş sözde bakım 3 saat 21:00 da bakıma girdi saat 00:40 hala bakım var diyor canım sıkıldı bitsede pes 2011 şampiyonlar ligine katılsam sonra pes 2012 geçsem master ligde para yapsam oooo daha çok iş var :D

aynen ya ne bu böyle
  • artık sabah oynarız:Dben ps2 de takılıcam bu gece bunu beklemekten sıkıldım ..ayrıca bu bakım genel bi bakım hiç sanmıyorum bu hileciler yüzünden olcağını konami bunu hayatta yapmaz..
  • Bencede yapmaz zaten bana pes 2012 hiç hileci denk gelmedi master ligde gerçi adamlar niye hile yapsın zaten yeniyorlar beni
  • Açıldı beyler dalın oyuna...
  • açıldı
  • arkadaşlar merhaba ben de yenilerdenim. para kazanma olayı benim için de çok sancılı geçiyor, bi alex'i. bi farfanı alana kadar canım çıktı, millet messi'yle eto'yu sigara almaya bakkala yolluyo. turnuvalarda iyi para kazanıldığından bahsetmiş sanki arkadaşlar ama orda da quick match ta verilen galibiyet primiyle aynı miktar ödeniyor. 3 maçta 7 puan yapınca bırakıyorum maç yapmayı. kazansam "galibiyet-beraberlik-beraberlik" olan son 3 maçım "beraberlik-beraberlik-galibiyet" olacak hiçbişey değişmiycek ama kaybetsem 2 puanda kalıcam. bu riski almıyorum. olabildiğince çok maç mı yapmalıyım ? ayrıca kadro değeri arttıkça kazanılan para da artıyor mu ?

bu arada hileden çok şikayet etmiş arkadaşlar özellikle taktik menüsünde çıkıldığından bahsedilmiş.. kadrosu gayet iyi olan bi adam rakibim oldu, taktik menüsünde "vay **** neğadar güzel kadro yapmış laa" diye bakarken bağlantı kesildi. kadrosu o kadar iyi olan adamın benim gibi yeni bir kadro karşısında neden çıktığına bi anlam verememiştim. şimdi o orospu çocuğunun o kadroyu nasıl yaptığını anlamış oldum. adamlar sistemi bulmuşlar. taktik menüsünde kendisinden daha zayıf kadrolu bi rakip karşısında bağlantıyı keserse parasını alıp yolunu buluyo. şu andaki server bakımı bu hileyle alakalı olabilir. en azından umarım öyledir.

bu arada para kazanma önerilerini tecrübeli arkadaşlardan beklerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawliette

arkadaşlar merhaba ben de yenilerdenim. para kazanma olayı benim için de çok sancılı geçiyor, bi alex'i. bi farfanı alana kadar canım çıktı, millet messi'yle eto'yu sigara almaya bakkala yolluyo. turnuvalarda iyi para kazanıldığından bahsetmiş sanki arkadaşlar ama orda da quick match ta verilen galibiyet primiyle aynı miktar ödeniyor. 3 maçta 7 puan yapınca bırakıyorum maç yapmayı. kazansam "galibiyet-beraberlik-beraberlik" olan son 3 maçım "beraberlik-beraberlik-galibiyet" olacak hiçbişey değişmiycek ama kaybetsem 2 puanda kalıcam. bu riski almıyorum. olabildiğince çok maç mı yapmalıyım ? ayrıca kadro değeri arttıkça kazanılan para da artıyor mu ?

bu arada hileden çok şikayet etmiş arkadaşlar özellikle taktik menüsünde çıkıldığından bahsedilmiş.. kadrosu gayet iyi olan bi adam rakibim oldu, taktik menüsünde "vay **** neğadar güzel kadro yapmış laa" diye bakarken bağlantı kesildi. kadrosu o kadar iyi olan adamın benim gibi yeni bir kadro karşısında neden çıktığına bi anlam verememiştim. şimdi o orospu çocuğunun o kadroyu nasıl yaptığını anlamış oldum. adamlar sistemi bulmuşlar. taktik menüsünde kendisinden daha zayıf kadrolu bi rakip karşısında bağlantıyı keserse parasını alıp yolunu buluyo. şu andaki server bakımı bu hileyle alakalı olabilir. en azından umarım öyledir.

bu arada para kazanma önerilerini tecrübeli arkadaşlardan beklerim :)

Allah kolaylık versin
    Para kazanma konusunda önceki sayfaları hızlıca gözden gezdir. Özellikle "angelsbjk"nin güzel açıklamaları var.

Bu arada ana ligdeki turnuvalarda ne kadar maç yapabiliyorsan yap. Sistem en iyi 3 maçını baz alıyor. Onun için, "ya yenilirsem!" diye korkma ne kadar çok maç o kadar çok para demektir ;)

Bugün yapılan sunucu bakımının ve bundan sonraki bakımların (her Pazartesi aşkam başlayıp 3 - 4 saat süren bakımların) hile ile alakası olmayacak. Bu nedenle hiç umutlanmayın
  • quote:

Allah kolaylık versin
    Para kazanma konusunda önceki sayfaları hızlıca gözden gezdir. Özellikle "angelsbjk"nin güzel açıklamaları var.

Bu arada ana ligdeki turnuvalarda ne kadar maç yapabiliyorsan yap. Sistem en iyi 3 maçını baz alıyor. Onun için, "ya yenilirsem!" diye korkma ne kadar çok maç o kadar çok para demektir ;)

Bugün yapılan sunucu bakımının ve bundan sonraki bakımların (her Pazartesi aşkam başlayıp 3 - 4 saat süren bakımların) hile ile alakası olmayacak. Bu nedenle hiç umutlanmayın

çok teşekkürler dostum.
  • hangi turnuvya girsem hepsi bu turnuva kapalı diyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marasko -- 18 Ekim 2011; 2:02:40 >
  • yavaş yavaş alışıyorum galiba 2012'ye,bugün 10 maçta 10 galibiyet yaptım :).darısı başınıza
  • biri d1 d2 d3 d4 d5 bunların anlamını söyleyebilirmi? bu sayıların belli bir kıdemi mi var? nasıl elde edeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marasko

hangi turnuvya girsem hepsi bu turnuva kapalı diyor :S

Turnuvaya saatinde girdiğine emin misin?
    Her turnuvanın bir başlama saati var. Örn; 14:00'da başlıyorsa 14:20'ye kadar turnuvaya girebilirsin (tabi kapasitesi dolmadıysa) bu süreyi kaçırırsan artık o turnuvaya giremezsin.

Bir de hangi bölümde isen (yani D1, D2, D3, D4, D5) sadece o bölümün turnuvasına girebilirsin.
    Son olarak, herkesin katılabildiği AL AÇIK var onda bölüm farkı olmadan herkes katılabiliyor.

Bu ayrımlara dikkat edersen turnuvalara rahatlıkla girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 18 Ekim 2011; 3:49:10 >
  • quote:

biri d1 d2 d3 d4 d5 bunların anlamını söyleyebilirmi? bu sayıların belli bir kıdemi mi var? nasıl elde edeceğiz?

Onlar bir bakıma lig sıralaması gibi bişey...

Ana Lig Online'yi ilk açtığında D5'ten başlıyorsun. Sonra yaptığın maçlara göre puan kazanarak kademe artırmaya çalışıyorsun. Kademe artırma hesapları Salı sabah yapılıyor (en azından ben öyle biliyorum). Salı günü sabah sunucuların kapalı olma nedeni de bu olacak

Yani bu şekilde PES kullanıcılarını en iyiden en kötüye doğru sıralamaya çalışıyorlar.

D1=> Buradakiler en başarılı ve istikrarlı hilecilerdir Tabi bunların yanında hile yapmayan kaliteli topçular da var ama sayıları az olduğu için onlara da hileci gözüyle bakıyorlar.

D5=> Oyuna yeni başlayanlar ve top oynamayı bilmeyenlerin(amatörlerin) mekanıdır.

Diğerleri de bunların arasında gruplar.

D2 => Bank Asya Süper Lig
    D3 => 2. Lig Beyaz/Kırmızı Grup
    D4 => 3. Lig

gibi adlandırabilirsin.

Bir de bu grupların özellikleri sadece kendi adlarına açılan turnuvalara girebilmeleridir. Turnuva meselesini bir önceki mesajımda bulabilirsin.
  • bu arada turnuvada en iyi 3 maça bakılmıyor en iyi son 3 maça bakılıyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

bu arada turnuvada en iyi 3 maça bakılmıyor en iyi son 3 maça bakılıyor ..

en iyi son 3 maç ne demek kardeşim ben çözemedim. yoksa son 3 maç mı yazacaktın. benim bildiğim en iyi 3 maçlık seri baz alınıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.