Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
13
Favori
308.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: angelsbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
     [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

messi'li kadro as kadro eto'lu kadro da yedekler bazı isimleri yanlış yazmış olabilirim

bu arada levent6 diye trabzonlu bi eleman yüzünden turnuvadan elendim ben öndeyken kapattı kurnaz hiçbişey alamadan elendim türk bu arkadaş türk

Ya bende de bu şablon var ama her aldığım adam sanırsam bu taktiğe oturmuyor. Hangi adamın bu taktiğe daha iyi olduğunu nasıl anlayabilirim?

"güzel imza" valla bu kadroda ki herkes bu taktiğe uygun önemli olan form durumları ama messi ronaldo hariç mavi ya da mor olan herkes satılabilir

Evet kondusyon olayini ben de biraz fark ettim. Overall puani 10 dusuk olmasina ragmen yesil adami oynatmak takimi pozitif etkiliyor cok ilginc birsey. Misal suarez ve rossİ yerine eriksen gyan ya da babacar oynatmak cok daha iyi sonuc veriyor. Hakikaten ilginc
  • Son mesaja ekleme yapamadim onu da yazayim. Dunku verilere gore rossi ve suarez mavi,eriksen ve gyan yesil babacar ise sari. Rossi if 85 suarez 81. Gyan sf78 eriksen if 73 babacar sf 67. Ama overall yalan oluyor direk . Ayrica babacarin son vurusu harika deginmeden edemeyecegim. Tavsiye de ederim pes 11 de(offline tabi) rahat 300 mac oynatmisimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

OLM Bu oyunu herkes o igrenc blurlamı oynuyor yaa kimse cevapda vermiyor raatsızda olmuyor anlasılan

Usta oyunundan ss koyabilir misin biz mi gormuyoruz su bluru yoksa siz mi goruyorsunuz ya da bilgisayara gore degiskenlik mi gosteriyor anlamadim gitti

su an ss koymam cok zor zira netbookdayım ancak google a blur (bulanıklık) sorunu pes 2012 yazarsan bol bol ss gorebilrisn şaşırdıgım şudurki senin demo srürümünden beri süregelen en buyuk sorunlardan bulanıklık sorununnu hiç duymaman
  • Yo yo öyle demek istemedim tabi ki biliyorum ama nedense hiç dikkat etmedim oyunumda böyle bir sorun var mı diye.Belki de bazılarımızın gözleri rahatsız oluyor yani şahsen rahatsız olmadığım için fark etmemişim oyunumda
  • Arkadaşlar merhaba,bugün orjinal key satın aldım,konamiye üye oldun ancak patch yüklerken sürüm farklı uyarısı alıyorum yardımcı olursanız sevinirim online giriş yapamadım akşamdan beri uğraşıyorum.
  • 1.01 paketini kurdunmu yoksa bunu kurarkenmi hata alıyosun..
  • Cartman0792 id. benı de eklersen sevinirim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

1.01 paketini kurdunmu yoksa bunu kurarkenmi hata alıyosun..

online giriş yaparken id şifre v.s giriyorum sonra sürüm farklı deyip otomatik konami siteye atıyor ordanda patchi indirip kurarken bu hatayı veriyor.
  • peki oyuna önceden yama yada kitserver yükledinmi..
  • quote:

peki oyuna önceden yama yada kitserver yükledinmi..

herhangi birşey yüklemedim bugün bhu hatayı verince oyunuda silip yeniden kurdum.

hata mesajı aşağıda

yükseltiecek ürün bulunmadığından veya yükseltme ek programı programın farklı bir sürümü için olduğundan yükseltme ek ürünü windows installer tarafından yüklenemiyor.yükseltilecek olan ürünün bilgisayaranızda bulunduğundan ve doğru yükseltme ek ürününü kullandğınızdan emin olun
  • arkadaslar ilk defa online master lig e basladim bugune dek hep online 1v1 ranked mac yapardim normal mode..soruma gelince oyuncularim hep yarim gucte..her mac elimden geldiginde oyuncu degistirmeye calisiyorum dinlendirmek icin.ancak yine de nerdeyse butun oyuncularim % 50 ile % 70 guc arasinda.diger rakiplerin oyuncularina bakiyorum hepsi full nerdeyse..oyuncularimi full guc yapmam icin bir oneriniz var mi acaba ? veya ben mi birseyi eksik yapiyorum..
  • yaklaşık bir haftadır online master lig oynuyorum. maç tamamlama oranım %70in altına düştüğünden beri toparlayamadım. turnuvalara giremiyorum. 300 maçtan fazla yaptığım için kolay kolay da artmıyor şu anda. %65te çakılı kaldım.
    sorum şu, takımı sıfırlayınca maç tamamlama oranım da sıfırlanır mı? bi de toplam maç tamamlama oranı sadece master lig değil bütün modlardaki maçların toplamlarını aldığı için master lig takımını sıfırlamak çözüm değil gibi geliyor. profili tamamen sıfırlama imkanım var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: velnor

yaklaşık bir haftadır online master lig oynuyorum. maç tamamlama oranım %70in altına düştüğünden beri toparlayamadım. turnuvalara giremiyorum. 300 maçtan fazla yaptığım için kolay kolay da artmıyor şu anda. %65te çakılı kaldım.
    sorum şu, takımı sıfırlayınca maç tamamlama oranım da sıfırlanır mı? bi de toplam maç tamamlama oranı sadece master lig değil bütün modlardaki maçların toplamlarını aldığı için master lig takımını sıfırlamak çözüm değil gibi geliyor. profili tamamen sıfırlama imkanım var mı acaba?

Malesef öyle bir şansın yok. Odalara girip maç yaparsan,belki oranın artabilir.Ben öyle yapmıştım epey oldu,belki sistem değişmiştir vs vs. Tam emin değilim yani.

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar ilk defa online master lig e basladim bugune dek hep online 1v1 ranked mac yapardim normal mode..soruma gelince oyuncularim hep yarim gucte..her mac elimden geldiginde oyuncu degistirmeye calisiyorum dinlendirmek icin.ancak yine de nerdeyse butun oyuncularim % 50 ile % 70 guc arasinda.diger rakiplerin oyuncularina bakiyorum hepsi full nerdeyse..oyuncularimi full guc yapmam icin bir oneriniz var mi acaba ? veya ben mi birseyi eksik yapiyorum..

Oyuncuların kondüsyonları günden güne değişiyor ve eğer kadronda rotasyon yapmazsan adamların staminaları hep düşük olarak oyuna başlarsın. Ben mesela bazen kaybedeceğimi bile bile bütün mor mavi adamlarımı koyarak çıkıyorum böylece epey bir süre idare ettiriyor,yani hepsini koymak zorunda değilsin tabi de en azından sürekli bir değişim halinde olman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 12 Ekim 2011; 11:33:56 >
  • Oyuncuları nasıl satabilir veya sözleşmelerini uzatabilirim vb. biri yardım edebilir mi?
  • emresezgin id beni de ekleyebilirsiniz :)

Tüm centilmen oyunculara açığım.

Ayrıca 350 puandayım , fena oynamamama rağmen , sonuç hüsran
  • quote:

nedamed sana GİGNAC ı öneririm müthiş oynuyor..

evet geçen gün aldım. harbiden sağlammış. son vuruşlarıda iyi. 5 maçta 8-9 gol attı. kondisyonuda yükselişte.
  • Topluluk olarak bir kupa yapalım
  • PS3 vs XBOX
    Pes2012 için hangi joystick tercih etmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetressive -- 13 Ekim 2011; 9:37:50 >
  • herkese iyi oyunlar,pes 2012 yi çok beğendim,orjinal aldım ve severek oynuyorum,ancak gerek hileciler gerekse bağlantı kopmaları yüzünden oranım dün akşam %70'in altına düştü,bu durum nasıl düzelir?bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

PS3 vs XBOX
    Pes2012 için hangi joystick tercih etmeli?

bence ps3 için en ideali orjinal sony joystick
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.