Şimdi Ara

Ezio'dan Dövüş ve Hookblade Dersleri (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Assassin's Creed: Revelations'tan 2 video birden yayınlandı. İlk videomuzda Ezio'nun yıllanmış şarap gibi geliştirdiği dövüş tekniklerine yakından göz atarken birkaç Osmanlı'yı da yere serdiğini görüp üzülüyoruz.

Diğer videoda ise oynanış öğelerine getirilen en büyük yeniliklerden 'Hookblade'e yakın markaj yapılıyor. Hookblade sayesinde Ezio, binalara daha kolay tırmanabiliyor ve bulduğu iplerden uzun mesafeleri bir anda kat edebiliyor. Ayrıca bu silah ile düşmanları savurup fırlatabiliyoruz, istersek diğer keskin tarafını kullanarak birkaç boğazı kesebiliyoruz.

Efsaneleşebilecek kalitede birçok oyuna ev sahipliği yapan Kasım ayının parlayan oyunlarından Assassin's Creed: Revelations'ın 2 videosu da aşağıda, iyi seyirler:

• Osmanlı askerleri keşke ac1 deki gibi türkçe konuşsalardı

Kaçabilirsin ama saklanamazsın vs..
  • ezio Dede
  • Eminim Osmanlı'yı sevmeyen yabancılar bu oyunu büyük bir zevkle oynayacaklar. Osmanlı askeri vuracaklar nede olsa. tabi sonuç olarak bir oyun. :)
  • combat sisteminde bariz farklılıklar yok gibi 3-5 hareket dışında. Keşke daha fazla geliştirebilselerdi
  • Anca oyunlarda öldürebilirler zaten. Tıstıstıs... :P Güzel videolar.
  • bu oyunu oynamam ne dersenız deyın
  • Türkçe anlatım

http://www.youtube.com/watch?v=eBSojXaqFvY&feature=player_embedded#!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 29 Eylül 2011; 15:47:34 >
  • quote:

bu oyunu oynamam ne dersenız deyın

Eyvah şimdi Ubisoft battı iflas etti kesin.Sen oynamayacan diye ölüyorlardır şimdi. :D
  • sevgili, dil_lenci

sen ac 2 oynarken italyan askerleri çatır çatır kesiyordun
    sen italyayı sevmiyor mu oluyosun :D
  • Dövüş tekniklerini çok beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PpqPointer

sevgili, dil_lenci

sen ac 2 oynarken italyan askerleri çatır çatır kesiyordun
    sen italyayı sevmiyor mu oluyosun :D

italyayla osmanlıyı bir mi tutuyorsun ?
  • PpqPointer
    29.09.2011 15:47:54

borgia dönemini araştırırsan.. halk ın borgia dönemıne çok kotu gozle baktıgı ıllallah ettıgı bir dönem.. borgia yı kımse iyi hatırlamadıgı için ... italyan biri bile.... onları keserken hiç bir şüphe duymuyor... ama şimdi durum öyle değil.. kanuni sultan süleyman dönemınde geçıyor ... tarıh kıtaplarında adı magnificent suleyman'' olarak geçıyor... osmanlı yenılmez olarak sayılıyor o dönem... milliyetçı biri düşünebılırkı , yaşlı bir adamla.. o donemın yenılmez ordusunu kesıyoruz.. bu nasıl iş :?
  • way beee gelde oynama bu oyunu.. :D
  • Oyunda Osmanlı yada başka bir ülkenin askerini kestiniz diye o ülke ne yok olur ne başka bir şey :D Bence kimi kestiğimiz önemli bir faktör değil.
    Aslında ben BSC’nin bu videolara neden alt yazı koymadığını sormak istiyorum? En azından videoları alt yazılı izleye bilelim.
    da baş
  • Osmanlı dönemin de mason locaları vardır arkdaşlar

Türkiye'de ilk mason locasının 1738'de İstanbul Karaköy semtinde bugün Perşembe Pazarı olarak bilinen ticaret merkezinde kurulduğu belirtilmektedir

Osmanlı topraklarının çeşitli bölgelerinde bulunan Fransızlar, İngilizler ve Sardunya Krallığı emrindeki İtalyanlar birçok loca açmışlardır. Yasaklanmış olmasına rağmen birçok Müslüman asıllı Osmanlı vatandaşının bu localarda toplantılara düzenli olarak katılmışlardır.

Kısaca her sakallı dedeniz değildir.Oyunun amacı bellidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 29 Eylül 2011; 16:15:43 >
  • Şu milliyetçilik damarları grafikten ibaret bir oyuna değil de gerçekten ülke içinde yaşananlara da kabarsa keşke. Gözlerimi yaşarttınız. Ubisoft ne yapacak şimdi siz bu oyunu oynamadınız diye?

Videolar efsane yaaa hookblade olanı sabah izlemiştim, dövüş tekniklerine de şimdi baktım. Oyunu hakikaten aylarca kaldırmayacağım sanırım PC'den.
  • Arkadaşım oyunda Sultan Süleymandan da emirler alacaksın yani sen Osmanlının düşmanı değilsin sadece oynarken öldürüyorsun ve lanet olsun AC1 de Türk bölgesinde Kuleye tırmanıp "kuş bakışı" yaparken arkada dalgalanan TÜRK BAYRAĞI için bile oynanırdı oyun! Siz hiç çevreye baktınız mı videoyu izlerken? Çıkıp hiç kimse bizim eski tarihimiz ile ilgili oyun yapmazken yabancılar Güzelim Şehrimizi Mükemmel bir şekilde dizayn edip bize sunuyorlar! Baksanıza her yerde TÜRK BAYRAĞI asılı! Bu atmosferde şehirde dolaştığını düşün biraz da..
  • Ppq Pointer arkadaşım çok doğru diyosun bırak oynamassa oynamasın hem ordada diyo birkaç osmanlı askerini kesiyoz hepsini değil sonuçta bu bir oyun haksızmıyım arkadaşlar
  • Oyunu oynamam diyen arkadaşlara öncelikle keyfiniz bilir kimse karışamaz ama burda osmanlıyı kötüleselerdi neden osmanlı suikastçilerinden ezio yardım istesin muhtemelen yeniçerilerin isyanı sırasında geçiyordur oyun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.