Şimdi Ara

Bakırköyde butik dershane tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
30.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğitimi güzel butik dershane önerisi lazım. Boğaziçililer dershanesi dışında. Tavsiyeniz var mı?

• Sitemizi incelerseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz... www.bakirkoykocegitim.com 02125425638

KOÇ Eğitim Bakırköy:
    » Türkiyenin en başarılı ve en deneyimli öğretmen, yönetici ve koç kadrosu,
    » 8 kişilik sınıflar,
    » ÖSS (LYS, YGS), SBS, YÖS, YDS Hazırlık Programları,
    » 20 Seneden beri tek bir kazanamayan öğrencisi olmayan başarı seviyesi,
    » Her dersten Özel ders alma imkanı,
    » 4. Sınıftan 12. Sınıfa kadar olan Sınıf Programları,
    » Dershane derslerine ek monte edilmiş 40 saatlik bonus özel dersler,
    » Koçluk ve rehberlik programı,
    » Kamp organizyonları.www.kampiderya.com
    » Etkin ve hatasız tercih danışmanlığı.
    » Tamamen kişiye özel program

• eğitimi nasıl bilmem ama calıstırdıkları öğretmenlere paralarını vermedikleri icin arkadasım magdur olmustu koçeğitimde anadolu yakasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fod -- 4 Ekim 2011; 13:57:04 >
  • http://facebook.com/bizimboyut

http://www.bizimboyut.com/

Yeşilköy de, istersen bakabilirsin. Şu an sayısal sınıfları ygs-lys için normalden de az öğrenci sayısı var. En fazla 6 kişilik sınıflar zaten. Sayısal şuanda 3 kişi. Her zaman birebir ders alma imkanı. Bi göz at istersen.
  • www.donanimegitim.com
    4 Kişilik Sınıflar
    Özel Ders Merkezi
    Profesyonel Öğretmenler
    Eğitim koçluğu
    www.istanbulozelders.com
    Bakırköyde Butik Dershane
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanimbutikdershane

www.donanimegitim.com
    4 Kişilik Sınıflar
    Özel Ders Merkezi
    Profesyonel Öğretmenler
    Eğitim koçluğu
    www.istanbulozelders.com
    Bakırköyde Butik Dershane

eheh tam isabet vurmuşsun, bu konuyu açtıktan sonra donanım eğitimden 80 ders özel ders aldım faydalı oldu açıkçası.

• Şu özel hocalara, butik dershanelere ne para veriliyor arkadaş ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Şu özel hocalara, butik dershanelere ne para veriliyor arkadaş ya?

iş öğrencide bitiyor dersanelere 20 milyar verip üni kazanamayan tanıdıklarım var ama dersaneye gıtmeyıp cok ıyı yerler kazanan adamlarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp12ank

quote:

iş öğrencide bitiyor dersanelere 20 milyar verip üni kazanamayan tanıdıklarım var ama dersaneye gıtmeyıp cok ıyı yerler kazanan adamlarda var

İşte nedense benim tanıdıklarım hep ilk dediğin ki gibi. 3 sene Fem Özel(Fiyatları 13.000 civarı)+lise 1-2-3'te okul kursu+büyük ihtimalle özel derste almıştır diye tahmin ediyorum. Gidip paralı Bahçeşehir'de Mekatronik okuyor. Ayrıca butik dershaneye giden öğrenciler için rekabet ortamı yok. Genelde özel ilgi, alakaya ihtiyaçları olduğu için rekabet ortamı oluşmuyor. O kadar paralar dökülüp yine paralı vakıf üniversitelerinde okuyanları görüyorum, diğer tarafta her sene bedava fdd, fem gibi dershanelere gidip çapa tıp, boğaziçi ee vs. kazanan adamları görüyorum da çok ilginç geliyor ya.

• butik dersanelere gidenler genelde sorunlu kişiler oluyor zaten para problemi olmayan kişiler pek dersle alakalı olmuyor araştırma yapılırsa bu görülebilir
  • quote:

quote:

quote:

İşte nedense benim tanıdıklarım hep ilk dediğin ki gibi. 3 sene Fem Özel(Fiyatları 13.000 civarı)+lise 1-2-3'te okul kursu+büyük ihtimalle özel derste almıştır diye tahmin ediyorum. Gidip paralı Bahçeşehir'de Mekatronik okuyor. Ayrıca butik dershaneye giden öğrenciler için rekabet ortamı yok. Genelde özel ilgi, alakaya ihtiyaçları olduğu için rekabet ortamı oluşmuyor. O kadar paralar dökülüp yine paralı vakıf üniversitelerinde okuyanları görüyorum, diğer tarafta her sene bedava fdd, fem gibi dershanelere gidip çapa tıp, boğaziçi ee vs. kazanan adamları görüyorum da çok ilginç geliyor ya.

valla ben dersaneye gitmek yerine özel ders aldım. zaten temelimde vardı 2 ay bi süre içinde tüm lysyi bitirdim. dersanedeki 4-5 derse bedel tek özel ders, ki dersaneye kaydolsam cebimizden daha çok para çıkardı ben de dersaneye gidenleri anlamıyorum, 15 kişilik sınıflar içinde o yaygara ve vakit kaybında insan nasıl verimli olabilir ki. Rekabet ortamı dediğin şey acayip gereksiz bir şey zaten önemli olan kendinle rekabet içinde olabilmek, sürekli başkalarına odaklanırsan ya moralin bozulur gereksiz enerji sarfedersin ya da kendine yoğunlaşamadığından eksiklerini tam anlamıyla kapatamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

quote:

quote:

valla ben dersaneye gitmek yerine özel ders aldım. zaten temelimde vardı 2 ay bi süre içinde tüm lysyi bitirdim. dersanedeki 4-5 derse bedel tek özel ders, ki dersaneye kaydolsam cebimizden daha çok para çıkardı ben de dersaneye gidenleri anlamıyorum, 15 kişilik sınıflar içinde o yaygara ve vakit kaybında insan nasıl verimli olabilir ki. Rekabet ortamı dediğin şey acayip gereksiz bir şey zaten önemli olan kendinle rekabet içinde olabilmek, sürekli başkalarına odaklanırsan ya moralin bozulur gereksiz enerji sarfedersin ya da kendine yoğunlaşamadığından eksiklerini tam anlamıyla kapatamazsın.

15 kişilik değil genelde 20-25 kişilik sınıflar oluyor. Ben 50 kişilik sınıfta bile sorun yaşamam. Zaten tahta-hoca mesafesini severim ben. Öyle birebir felan sevmiyorum. Tabii o yaygara sınıftan sınıfa değişir. Sonuçta iyi bir sınıfta olunca ciddiyeti yüksek ortam oluyor. Ayrıca şu sınav döneminde rekabet ortamı kadar bana kazanç sağlayan bir şey olmadı. Etrafında iyi öğrencileri görünce onlara yetişmek için ister istemez gaza geliyorsun. Hatta aynı düzeye geldikten sonra, geçmek için bile çırpınıyorsun. FDD, Fem gibi ünlü dershanelerin 12. sınıftaki en iyi sınıflarını görünce zaten durumu daha iyi anlıyorsun. Adamlar birbirini geçmek için yarışıyorlar. O rekabet ortamı sayesinde de puanları gayet yükseliyor. Ayrıca deneme sınavları sayesinde sıralamanı da görüyorsun.

Ha ayrıca 2 ay içinde tüm lysyi bitirdim diyorsun da, LYS'yi bitirmek var, bitirmek var. Öncelikle sağlam bir temel gerekiyor. Bir konuyu hocadan dinleyeceksin, başka yerden bakacaksın. Sonra bilmediğin ayrıntılar olacak arkadaşlarına sora sora öğrenceksin. Sorularda karşına çıkıp o an öğreneceksin. Daha sonra bir çok kaynaktan soru çözeceksin. Bir sürü soru tipi göreceksin. Hala yapamadığın, zorlandığın sorular da olacak. Öyle ha deyince bitse ohoo.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

quote:

quote:

quote:

15 kişilik değil genelde 20-25 kişilik sınıflar oluyor. Ben 50 kişilik sınıfta bile sorun yaşamam. Zaten tahta-hoca mesafesini severim ben. Öyle birebir felan sevmiyorum. Tabii o yaygara sınıftan sınıfa değişir. Sonuçta iyi bir sınıfta olunca ciddiyeti yüksek ortam oluyor. Ayrıca şu sınav döneminde rekabet ortamı kadar bana kazanç sağlayan bir şey olmadı. Etrafında iyi öğrencileri görünce onlara yetişmek için ister istemez gaza geliyorsun. Hatta aynı düzeye geldikten sonra, geçmek için bile çırpınıyorsun. FDD, Fem gibi ünlü dershanelerin 12. sınıftaki en iyi sınıflarını görünce zaten durumu daha iyi anlıyorsun. Adamlar birbirini geçmek için yarışıyorlar. O rekabet ortamı sayesinde de puanları gayet yükseliyor. Ayrıca deneme sınavları sayesinde sıralamanı da görüyorsun.

Ha ayrıca 2 ay içinde tüm lysyi bitirdim diyorsun da, LYS'yi bitirmek var, bitirmek var. Öncelikle sağlam bir temel gerekiyor. Bir konuyu hocadan dinleyeceksin, başka yerden bakacaksın. Sonra bilmediğin ayrıntılar olacak arkadaşlarına sora sora öğrenceksin. Sorularda karşına çıkıp o an öğreneceksin. Daha sonra bir çok kaynaktan soru çözeceksin. Bir sürü soru tipi göreceksin. Hala yapamadığın, zorlandığın sorular da olacak. Öyle ha deyince bitse ohoo.

senin gaza gelmek için rekabet ortamına ihtiyacın varsa gerçek hedeflerin yok demektir, hayallerin yok demektir. orasını bilemiycem. ama ben pertevniyal mezunuyum, okulda da derece sınıfı denen bir sınıftaydım sadece taktir alan öğrenciler vardı sınıfta, sınıf arkadaşlarım içinden ilk 1000e giren çok oldu, hatta sınıfımdan itüden aşağı üniye giden olmadı sanırım. hepsi her soruyu çözerdi ama yaşadım biliyorum çok önemli bir olay değil.

dersanede hoca anlatıyor anlatmasına ama özel derste 1 saatte göreceğin konuyu derste 2-3 saatte görüyorsun en az, üstüne üstlük aklına takılan tüm ayrıntıları soramıyorsun, onlarca soru çözülmüyor o ders içinde. ki yapamadıklarını arkadaşların yerine direk hocaya soruyorsun çok daha verimli oluyor.

temel oluşturulacaksa dersaneye sıfırdan gidilebilir ancak mezun adamın daha fazla para bayılıp dersaneye baştan gitmesini anlamıyorum. bence vakit kaybı.

• Sen makine mühendisi değilmiydin? iş falan mı bulamadın aga?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

Sen makine mühendisi değilmiydin? iş falan mı bulamadın aga?

Bana dediysen başka biriyle karıştırdın sanırım?
  • death bna yardımcı olur musun hoca konusunda özelden konuşalım ok ?
  • butik dershanecilikte kesinlike Donanım VIP Eğitim i tavsiye ederim. Gerçekten öğrencilere acayip ilgili davranıyorlar bende orada hazırlandım. 6000. oldum ankara siyasalı kazandım.ayrıca özel ders takviyesi falan da yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halipek -- 17 Haziran 2012; 12:07:35 >
  • Bakirköy'deki KOÇ Eğitim dershanesi ile kadıköy'dekini karıştırmayalım, aynı unvanı kullanmalarına karşın farklı kişilere ait,Bakırköy'deki faaliyetine düzgünce devam ediyor.
  • bence en iyi butik dershane donanım. mecbur ders çalışıyorsun, bu sene 3 kişinin kaydını sildiler kurallara uymuyorlar diye. hocalarıda iyi. fem özel de fena değil, nişantaşında hüseyin hocadan bahsdiyorlar, çok iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hppro

bence en iyi butik dershane donanım. mecbur ders çalışıyorsun, bu sene 3 kişinin kaydını sildiler kurallara uymuyorlar diye. hocalarıda iyi. fem özel de fena değil, nişantaşında hüseyin hocadan bahsdiyorlar, çok iyiymiş

Hüseyin hoca yalnızca mat ve geo dersi veriyor diye biliyorum ama baya kaliteliymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.