Şimdi Ara

PESedit 2012 Patch 4.1 full lisans yaması çıktı 07/09/2012 + EURO 2012 Patch Ekleme Çıktı 21.06.2012 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
529
Cevap
7
Favori
155.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vıdı vıdı

krdsm allah razı olsun öncelik le ama linkler ölu bi yardımcı ol , 7 gündür yenilenmesini bekliyorum, altarnatif linkleri indirdim onlarda rar olarak görünmuyo nasıl iş ya bu bi yardımcıo ol güzl krdsm kolay gele ...

alternatif linkler 7z porgramı ile açılan linklerdi yani sorun yoktu ama ben tekrardan tüm linkleri yeniledim sorunsuz indirebilirsin.
  • PESedit 2012 Patch 4.0 Alternatif Linkler ilk mesaja eklendi..
  • linklerin hepsi sıkıntılı.
  • Sadece son sıradaki linkler calisiyor pesedit 4.0 için :(
  • alternatif linker yenilenecektir. jumbofiles linkleri çalışıyor indirmek için password: pespatchid
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

alternatif linker yenilenecektir. jumbofiles linkleri çalışıyor indirmek için password: pespatchid

jumbofiles linkleri calismiyor downloadda link tekrar acılıyor :( son patchi indirebilecegimiz bir link yok benim sadece 8.patch kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Quid -- 22 Ağustos 2012; 19:36:11 >
  • gamefront linkleri ilk meseja eklendi hızlıca indirebilirsiniz sınırlama yoktur.
  • böyle bir yamayı bizimle paylaştığınız için teşekkürler ancak gamefront linklerinde dosya bulunamıyor alternatif linklerden 5. 7. ve jumbofiles olan 8. partlar bulunamıyor bir ilgilenirseniz sevinirim ..
  • Arkadaslar ben pes 12yi indirdim. Oyuna girdim bikaç maç filan yaptım sonra yamalarına bakmak için internete girdim. Bu konuyu buldum ve PesEdit patch 4.0'ı indirdim torrent linkinden. Sonra kurdum onu fakat oyuna girdiğimde hiçbir değişiklik olmadı. Mesajları incelemedim ve bende olmayan bişey buldum. PesEdit.exe yok mesela bende birde konu resimlerinde sürüm : 1.06 yazıyor benimki 1.00 . Sorunu çözebilecek bir arkadas var mı? Yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • Mesajları inceledim yazıcaktım pardon :D manager'e yönetici olarak giriyorum ama detach butonu gelmiyor. attach basınca da error veriyor. ben mi yanlış kurdum bilemedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheQ7 -- 25 Ağustos 2012; 15:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheQ7

Mesajları inceledim yazıcaktım pardon :D manager'e yönetici olarak giriyorum ama detach butonu gelmiyor. attach basınca da error veriyor. ben mi yanlış kurdum bilemedim :(

installer.exe yi çalıştırdığında dosya yolunu pes 2012 oyununun kurulduğu klasörü göstermelisin. yani oyun C diskinde kurulu değilse sen patchi C diskinde boş bir klasörün içine kurmuş olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares70

böyle bir yamayı bizimle paylaştığınız için teşekkürler ancak gamefront linklerinde dosya bulunamıyor alternatif linklerden 5. 7. ve jumbofiles olan 8. partlar bulunamıyor bir ilgilenirseniz sevinirim ..

gamefront ve diğer linkler çalışıyor herhangibir sorun yok farklı bir tarayıcıdan girmeni öneririm.
  • pesedit 2012 4.00 full new sezonu bır oncekı guncelleme olan 3,5 full lısans yamasının uzerıne kurdum.Failed to initialize to emulator hatası verdi.virus programı ile alakalı oldugunu soyleyen arkadaşları gordum forumlarda.bayagı bır ugrastım ancak vırus programıyla ılgılı bır sonuc alamadım.virus programını kaldırdım.yine aynı hatayı verdi.son care olarak pes 2012 yi ve ona ait olan ne kadar dosya varsa pc den kaldırdım.oyunu sıfırdan kurdum.sonra pesedit 2012 4.00 new sezonu kurdum.(virüs programı pc de kurulu degıl ) oyunu actım sorunsuz çalıştı.transferlere baktım.mesela fenerbahçe de krasiç,m.topal,kuyt var.bjk de olcay şahan,m.demirci,atınç var.gs burak ve de yenı transferler var.hersey normal bu ana kadar.euro 2012 yi kurdum.update leri yaptım.turkçe spikeri kurdum.sonra tkrardan oyunu açtım.tekrar transferlerı kontrol ettıgımde yukarıda belırttıgım oyuncular takımlarda gorunmuyor.mesela krasıc fbde yok ama zigler ve dia hala fb de.bebe edu vs onlar bjkde.burak ts de.ts nın henı transferlerı yok..
    diyecegım o ki.neden transferler kayboldu? ben nerede yanlış yaptım ?
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

böyle bir yamayı bizimle paylaştığınız için teşekkürler ancak gamefront linklerinde dosya bulunamıyor alternatif linklerden 5. 7. ve jumbofiles olan 8. partlar bulunamıyor bir ilgilenirseniz sevinirim ..

gamefront ve diğer linkler çalışıyor herhangibir sorun yok farklı bir tarayıcıdan girmeni öneririm.

usta sadece jumbofiles 8. part kaldı onu indiremiyorum bir kontrol edin isterseniz dosya bulunamadı diyor farklı tarayıcıyla da denedim olmadı aynı şekilde gamefront ta öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: jewa

pesedit 2012 4.00 full new sezonu bır oncekı guncelleme olan 3,5 full lısans yamasının uzerıne kurdum.Failed to initialize to emulator hatası verdi.virus programı ile alakalı oldugunu soyleyen arkadaşları gordum forumlarda.bayagı bır ugrastım ancak vırus programıyla ılgılı bır sonuc alamadım.virus programını kaldırdım.yine aynı hatayı verdi.son care olarak pes 2012 yi ve ona ait olan ne kadar dosya varsa pc den kaldırdım.oyunu sıfırdan kurdum.sonra pesedit 2012 4.00 new sezonu kurdum.(virüs programı pc de kurulu degıl ) oyunu actım sorunsuz çalıştı.transferlere baktım.mesela fenerbahçe de krasiç,m.topal,kuyt var.bjk de olcay şahan,m.demirci,atınç var.gs burak ve de yenı transferler var.hersey normal bu ana kadar.euro 2012 yi kurdum.update leri yaptım.turkçe spikeri kurdum.sonra tkrardan oyunu açtım.tekrar transferlerı kontrol ettıgımde yukarıda belırttıgım oyuncular takımlarda gorunmuyor.mesela krasıc fbde yok ama zigler ve dia hala fb de.bebe edu vs onlar bjkde.burak ts de.ts nın henı transferlerı yok..

pesedit.exe ye tıklayıp EURO 2012 bölümü ve SWITCHES ayarlarlarındaki DEFAULT seçeneklerini kullan ve oyuna pesedit.exe den gir.

• quote:

quote:

quote:

usta sadece jumbofiles 8. part kaldı onu indiremiyorum bir kontrol edin isterseniz dosya bulunamadı diyor farklı tarayıcıyla da denedim olmadı aynı şekilde gamefront ta öyle

alternatif olarak mediafire linklerini ilk mesaja ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 26 Ağustos 2012; 17:36:16 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jewa

pesedit 2012 4.00 full new sezonu bır oncekı guncelleme olan 3,5 full lısans yamasının uzerıne kurdum.Failed to initialize to emulator hatası verdi.virus programı ile alakalı oldugunu soyleyen arkadaşları gordum forumlarda.bayagı bır ugrastım ancak vırus programıyla ılgılı bır sonuc alamadım.virus programını kaldırdım.yine aynı hatayı verdi.son care olarak pes 2012 yi ve ona ait olan ne kadar dosya varsa pc den kaldırdım.oyunu sıfırdan kurdum.sonra pesedit 2012 4.00 new sezonu kurdum.(virüs programı pc de kurulu degıl ) oyunu actım sorunsuz çalıştı.transferlere baktım.mesela fenerbahçe de krasiç,m.topal,kuyt var.bjk de olcay şahan,m.demirci,atınç var.gs burak ve de yenı transferler var.hersey normal bu ana kadar.euro 2012 yi kurdum.update leri yaptım.turkçe spikeri kurdum.sonra tkrardan oyunu açtım.tekrar transferlerı kontrol ettıgımde yukarıda belırttıgım oyuncular takımlarda gorunmuyor.mesela krasıc fbde yok ama zigler ve dia hala fb de.bebe edu vs onlar bjkde.burak ts de.ts nın henı transferlerı yok..

pesedit.exe ye tıklayıp EURO 2012 bölümü ve SWITCHES ayarlarlarındaki DEFAULT seçeneklerini kullan ve oyuna pesedit.exe den gir.

Kardeşim dediğin gibi zaten pesedit.exe den oyuna giriyorum.euro 2012 secenegını default yaptım.master lig ve online oyun seceneklerını default yaptım o sekılde girdim yine olmadı.hem euro 2012 hemde pesedit 2012 patch secenekerlını ayrı ayrı denedim , only euro teams ve all european teams seceneklerını deneyerekde gırdım degısen hıc bırsey olmadı.
    Acaba euro 2012 ile uyumlu degıl mi diye düşünmüyor değilim.
    yardımın için saol.

• Ben indirdim bunu da o dosya yerini seçerken pes2012 yi kurdugum(D:Oyunlar) yere mı (C:ProgramFiles-KONAMİ) deki konamı adlı dosyayı mı seçmem gerekiyor? bunu yazarsan sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxonn

Ben indirdim bunu da o dosya yerini seçerken pes2012 yi kurdugum(D:Oyunlar) yere mı (C:ProgramFiles-KONAMİ) deki konamı adlı dosyayı mı seçmem gerekiyor? bunu yazarsan sevinirim :)

pes 2012 kurduğun yer olan D:oyunlar yerini göster.
  • eyw saolasın şimdi kuruluyor olmazsa söylerım.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.