Şimdi Ara

2 Adet Satılık Kombine (Fenerium Lacivert)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere 2 adet kombinem vardır, abimin maçlara gelememesi ve yoğunluğu dolayısıyla satılıktır. Alexin tribününün karşısında olan tribündür kışları sıcak olur(yakın mesafe üstten ısıtmalı) yağmur gelmez, giriş çıkışlar Fenerium tribün olduğu için çok rahattır maçtan 5-10 dakka önce gelmeniz yeterli. 2 sini 1750tl ye verebilirim.

Önemli Not: Kesin alıcam, maaşımı alınca 2sini de alıcam diyip benim bir haftamı çalanlar, fiyatta anlaştıktan sonra ortalıktan kaybolanlar, kombineyi alacağı gün buluşma yerine gelmeyen, telefonunu açmayanlar rica ediyorum yazık günah alamayacaksanız alıcam demeyin. Sizin yüzünüzden tadım tuzum kalmadı, kırdırıp attırıcaksınız bana kartları.

Trabzon maçında 2 Kombine kiralık kiralandı dir

SATILMIŞTIR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnex7 -- 26 Aralık 2011; 11:41:22 >

• Hocam bence hemen satın.Kümeye düşmeye aday bir takıma 2000 liradan fazla yatırmanız sakıncalı olmuş.Bu arada G.Saray'lıyım ve Fenrbahçenin bu sene satın alınan kombinelerine şaşkınım doğrusu.Kümeye düşmeye aday bir takım için taraftar iyi rol üstlenmiş.

NOT : KESİNLİKLE TAKIMA HAKARET FİLAN ETMİYORUM VEYA İLAN HAKKINDA OLUMSUZ YORUM YAPMIYORUM. SADECE TARAFTAR HAKKINDA OLUMLU BİR ELEŞTİRİDE BULUNDUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Hocam bence hemen satın.Kümeye düşmeye aday bir takıma 2000 liradan fazla yatırmanız sakıncalı olmuş.Bu arada G.Saray'lıyım ve Fenrbahçenin bu sene satın alınan kombinelerine şaşkınım doğrusu.Kümeye düşmeye aday bir takım için taraftar iyi rol üstlenmiş.

NOT : KESİNLİKLE TAKIMA HAKARET FİLAN ETMİYORUM VEYA İLAN HAKKINDA OLUMSUZ YORUM YAPMIYORUM. SADECE TARAFTAR HAKKINDA OLUMLU BİR ELEŞTİRİDE BULUNDUM.

Ben kombineyi Aziz Yıldırım tutuklandıktan sonra aldım

Bu takım küme düşse de, gazozuna maç yapsa da Şükrü Saraçoğlunda dolu tribünlere oynayacak, bunu ben Fenerbahçe li olarak biliyorum ve anlıyorum. Sizin şaşkınlıkla karşılamanız normaldir.

Satış sebebim abimin düzenli gelemeyişi ve iş için şehir dışına çıkışlarım olduğundandır, koltuk boş kalmasın bütün sezonu takip edecek birisi alsın kullansın. Kaldı ki GS, BJK, TS Play-Off a kalabilirse birer birer kadıköye gelecek bu biletler yine en az 1000tl ye gider eminim Play-Off öncesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnex7 -- 12 Kasım 2011; 11:54:57 >
  • quote:

Hocam bence hemen satın.Kümeye düşmeye aday bir takıma 2000 liradan fazla yatırmanız sakıncalı olmuş.Bu arada G.Saray'lıyım ve Fenrbahçenin bu sene satın alınan kombinelerine şaşkınım doğrusu.Kümeye düşmeye aday bir takım için taraftar iyi rol üstlenmiş.

SANIRIM YANLIS ANLADIN ARKADASIM GS KOMBINESI DEGIL FB KOMBINESI BU DIKKATINE.. 10.LIGEDE DÜŞSE KIYMETLIDIR BIZ SIZIN GOZUNUZLE BAKMIYORUZ CUNKU OLAYLARA
  • quote:

bari gs li olduğunu yazmasaydın,10 senedir bizden gün yüzü görmediniz 100. yılınızda sizi şampiyonluktan eden bir takım olduk.biz ve kamuoyu zaten bu şike olayına inanmıyor artık bu sezon başladığından beri.ortada politik olaylar var dostum biraz araştır öğren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesx

quote:

bari gs li olduğunu yazmasaydın,10 senedir bizden gün yüzü görmediniz 100. yılınızda sizi şampiyonluktan eden bir takım olduk.biz ve kamuoyu zaten bu şike olayına inanmıyor artık bu sezon başladığından beri.ortada politik olaylar var dostum biraz araştır öğren.

Ben ne diyorum...Sizler ne diyorsunuz.

• Beyler sakin, artık vurmayın adam öldü

Arkadaş da kendine göre yorumlamış, ben art niyeti olduğunu düşünmüyorum, kendisi de belirtmiş zaten, üzerine gitmeyin bu kadar
  • Şu 6s Lı arkadaşlarımız da böyle kendilerini avutuyorlar ya yazık vala cok yazık.. :)

Yok efendim o 6s kombinesi değilmişte 10. kümeye düşselerde desteklerlermişte. Ya geçen sene neler yaşadınız hatırlamıyorsunuz sanırım :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnex7

Beyler sakin, artık vurmayın adam öldü

Arkadaş da kendine göre yorumlamış, ben art niyeti olduğunu düşünmüyorum, kendisi de belirtmiş zaten, üzerine gitmeyin bu kadar

Saçma sapan laflar kullanmazsanız sevinirim.Ben orada hiç bir şekilde kötü bir şey yazmadım.Nasıl bu kadar çarpıttınız anlamış değilim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BordoBereLi_

Şu 6s Lı arkadaşlarımız da böyle kendilerini avutuyorlar ya yazık vala cok yazık.. :)

Yok efendim o 6s kombinesi değilmişte 10. kümeye düşselerde desteklerlermişte. Ya geçen sene neler yaşadınız hatırlamıyorsunuz sanırım :)))))

Bu Ne Ya Çocuk Muhabbetine Çevirmişiniz Konuyu, Adam Burada Satış Yapmaya Çalışıyor. Siz Konuyu Direk Gs-Fb Muhabbetine Çevirmişiniz. Bu Arada Ben Kombinelerin Sadece Normal Sezonda Geçerli Olduğunu Biliyordum Play-Off'ta Kombineler Geçerli Mi ? Eğer Geçerliyse Fiyat Bence Uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs35

quote:

Şu 6s Lı arkadaşlarımız da böyle kendilerini avutuyorlar ya yazık vala cok yazık.. :)

Bu Ne Ya Çocuk Muhabbetine Çevirmişiniz Konuyu, Adam Burada Satış Yapmaya Çalışıyor. Siz Konuyu Direk Gs-Fb Muhabbetine Çevirmişiniz. Bu Arada Ben Kombinelerin Sadece Normal Sezonda Geçerli Olduğunu Biliyordum Play-Off'ta Kombineler Geçerli Mi ? Eğer Geçerliyse Fiyat Bence Uygun.

gecerli playofftada tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbalci07

quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs35

quote:

gecerli playofftada tabiki.

Sağ Olasın Hocam Bilgilendirdiğin İçin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arnex7

Beyler sakin, artık vurmayın adam öldü

Saçma sapan laflar kullanmazsanız sevinirim.Ben orada hiç bir şekilde kötü bir şey yazmadım.Nasıl bu kadar çarpıttınız anlamış değilim ?

Dikkatli okursanız ben bir şey çarpıtmadım, aksine iyi niyetli olduğunuzu düşündüğümü söyledim şakadan bahsediyorsanız dh kullanıcısısınız bu espriden bi haber değilsinizdir, ortam yumuşasın diye yazmıştım, alınacağınızı düşünmemiştim..

Konu altında kombine dışında bir şey konuşulmazsa sevinirim, takım taraftar değil satıştaki ürün konuşulursa sevinirim..
  • Saçma sapan muhabbet yapmassanız sevinirim.

"Delinin biri taş atmış kuyuya...
    İsterse 5.lig'de oynasın Fenerbahçe başka takımlara benzemez kardeşim, biz taraftar olarak her zaman takımımızın ve kulübümüzün arkasındayız."

#BlasteR'dan Takip ve PM
  • Hayırlı satışlar...
  • @ankaraharun teşekkürler.

Trabzon maçı için verilmiştir kombine. Sezon kalanı için satın almak isteyenler ulaşabilir.
  • Intoko üzerinden satılmıştır, teşekkürler.

• 2011-2012 Fenerbahçe Maraton Alt B Blok, Sıra 11, Koltuk 11 kombine kartımı satıyorum. 16 Ocaktan itibaren 7 ay süre ile yurt dışı görevlendirilmem sebebiyle maçları takip edemeyeceğim. Fiyat 2100 TL dir (sezon başı yarı fiyatıdır). Koltuk yeri çok iyidir. Bilmeyenler için tribünler ısıtmalıdır ve yağmur-ıslaklık vs...gibi sorunlar yoktur.Bu tribünde oturarak maç seyredilir, keyif alacağınıza şüpheniz olmasın.
    Saracoğlu tribünlerinde GS, BJK derbilerini, Türkiye Kupası maçlarını ve play-off maçlarını seyretme ayrıcalığını ikinci yarı yaşayamayacağım, ama seneye yine tribündeyim...
  • Kombminesi olan vsrsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalan maçlara kombinesini satmak isteyen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.