Şimdi Ara

noolur acil yardım edin masaüstündeki bir simgeyi silemiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. bugün hp printer ım için indirdiğim bir driver dosyasını masaüstünden silemiyorum. sürekli 'başkası yada bir program bunu kullanıyor, programı kapatıp tekrar deneyin' mesajı geliyor. güvenli kpte açıp öyle silmeyi denedim fakat yine olmadı... acaba nasıl silebilirim yardım ederseniz çok sevinirim. buarada dosyayı kaspersky ve antispyware programlarıyla tarattım virüs veya spy değil ama silinemiyo yau. noolur yardımcı olursanız çok sevinirim..

• Böyle birşey bizimde başımıza geldi. Avast programı kurulu idi. Süresi dolmuştu. PRogramı kaldırıp yeniden kurmak istedim. ama ne yaptımsa programı kaldıramadım. Yani denetim masasından veya başka bir yerden kaldıramadım. Üzerine tekrar kurmak istedim ve kurulum setup dosyasına tıkladığımda otomatik olarak gelen pencerede yükle ve kaldır seçenekleri vardı. Kaldır dediğimde kurulum dosyası ile kaldırabildim.
    Seninki de böyle birşey olabilir.
  • keşke sizin dediğiniz gibi bir dosya olsa.. masaüstünde duran dosya zip dosyası gibi bir şey. yani açmaya çalışınca içindeki masaüstünde bir dosya açarak extract ediyor..
  • unlocker adında bi program var onunla o dosyayı kullanan işlemleri durdurup silebilirsin. program kurduktan sonra sag klik menusune yerleşiyo bu sayede silinemeyen dosyaya sag tıklayıp unlocker secenegini seceresen silebilirsin.
    program >>BURADA<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise -- 7 Ocak 2006 19:56:15 >
  • sistemi geri yüklemeyi dene istersen dosyanın olmadığı bir güne geri yükle düzelcektir
  • pc ni resetle yeniden açılışta çalışmaz diye tahmin ediyorum yok eğer çalışırsa ya çalıştırda msconfig de başlangıçta o programı çalıştırma ya da güvenli mod da aç pc yi direk sil ordan
  • Kullanıldığı için silinmiyordur msconfigten bulup kapatmayı dene
  • Güvenli kipte silmeyi dene. Olmazsa yukarıda arkadaşın tavsiye ettiği Unlocker bu konuda başarılıdır.
  • herkese çok teşekkürler. ayrıca @turquoise arkadaşın verdiği programla hallettim. sonunda silebildim..
  • Muhtemelen zarar görmüş bir şeyin kısa yoludur yada junk file denilen şeylerin bir uzantısı olabilir kapatıp açtığında tam açıldığı an silmeyi dene dahada olmazsa optimisor proğramı dene o hatayı ayıklar ve temizler olur biter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.