Şimdi Ara

Assault Horizon'a İlk Günden Tokyo DLC'si Satışı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Namco Bandai, şimdiden Ace Combat: Assault Horizon için indirilebilir içerik çalışmalarına başlamış da haberimiz yokmuş. 14 Ekim'de çıkacak oyun için daha ilk günden Tokyo haritasına sahip bir DLC'si satışa sunulacak.

"Neden oyunun içine koymamışlar?" dediğinizi duyar gibi oldum. Ama yapacak bir şey yok, oyun pazarının geldiği son noktada artık yapımcılar bu tarz stratejileri uygulamaktan geri kalmıyorlar. DLC'ye geri dönecek olursak, dediğim gibi detaylı bir Tokyo şehri ve bu haritada it dalaşı yapıp birkaç mekanik kuşu patlatma keyfi sunuluyor, a durun daha iyisi var, DLC ile ilgili videosu aşağıda!

• Vay be şehre bak.Keşke GTA 5 böyle büyük bir haritaya sahip olsa diye düşündüm birden
  • Oyuncu kitlesi arttıkça satış stratejileri çirkinleşiyor daha neler göreceğiz acaba??
  • Yakında oyunda sıkacağımız mermileride dlc'yle satarlar...
  • bu oyun ps storeden demo indirdim jetler gerçekten güzel yapılmış ayrıca oynanabilirlik çok güzel

HAWX 2 nin son durumu ney biliyormusunuz beyler ben bir kere bile oynıyamadım ps3 sorun var diyorlar pc deçıdımı haberim bile yok
  • Şehir süper modellenmiş.
  • Müzikteki darbuka da iyimiş :) Onun dışında bu oyun gerçekten efsaneler arasına girebilecek nitelikte. Dogfight özelliği olağanüstü demoda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.