Şimdi Ara

Kane & Lynch 3 mü Geliyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Kane & Lynch serisi, ilk oyunuyla birlikte beğenileri kazanmış fakat serinin ikinci oyunu pek beğenilmemişti. Görünüşe göre serinin yapımcısı IO Interactive, Kane ve Lynch ikilisinin macerasını devam ettirmek istiyor.

IO Interactive'in resmi sitesinde yayınladığı iş ilanında firma, "Co-op multiplayer üstüne kurulu TPS türündeki bir oyun" için yapımcı kişiler arıyor. Bilindiği üzere Kane & Lynch 2'de IO Interactive, multiplayer modlarına büyük önem vermişti. Ayrıca IO Interactive, ikinci yapımın multiplayer kısmı için bazı DLC'ler yayınlamıştı.

Bu bilgiler sonrası iş ilanında belirtilen oyunun Kane & Lynch 3 olduğunu anlamak pek de zor değil. Ancak resmi duyuruyu beklemekte fayda var

• 1. oyundan beklentılerım karsılandı ama multıpalyerın tadına bakamadım
  • 2.oyun Gördüğüm en iyi oyunlar arasında bence,El kamaresı sistemi, ve Mükemmel Tasarlanmış Şehir vardı yani en ince ayrıntısına kadar. 3.Oyun geliceksede Aynı şekilde gelmesini isterim.
  • İlk oyunu da ikinci oyunu da vasattı. IO Interactive mümkünse Hitman'den başka bir şeyle uğraşmasın.
  • İlk oyunu co-op oynadığım en keyifli oyunlardan biriydi 2. oyundaki kamera sistemi yüzünden bende bir hayal kırıklığı yarattı umarım 3.sünde tekrar ilk oyunun izinden giderler de bizde tekrar keyifle bir k&l oynarız.
  • Gelmesede olur.
  • ilk oyun vasatmıydı? Bildiğim kadarıyla en iyi oyundu.
  • ilk oyun da ikinci oyunda berbattı.bu oyunu nasıl sevdiniz anlamadım.15 yıldır oyuncuyum böyle sacma bir oyun görmedim,herşeyiyle.dogru bu adamlar hitmandan başka oyun yapmasınlar.
  • Şu oyunu oynamak bir türlü kısmet olmadı aslında hazır fiyatı düşmüşken iki oyunuda alıp bitireyim.
  • İlk oyun iyiydi, 2. oyun gibi olucaksa gelmesin.
  • İki oyunu da bitirdim 2. oyun fena değildi ama çok kısaydı ksıacası vasat bir seri devamı gelmese de olur.
  • Ilk oyunu sevmıstım.Ikıncı oyunu olumsuz yorumlar yuzunden oynamadım.Ucuncuye hayır demem.
  • Allah için gelmesin
  • 2. oyun iyiydi aslında ama çok daha gelişmesi gerekiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ya allah için ne kane 3 ü yav FREEDOM FİGHTERS 2 YAPIN !!!!!!
  • Bence Gelmeli Dog Days'in Sonunu Açık bıraktılar. Ayrıca Katılıyorum El Kamerası Sistemi Bencede Mükemmel Tasarlanmıştı Ama Pek Tutulmadı..
  • ya oynayamayan sivilcel ergenler laf atıp duruyor işte.2. oyun aksiyon açısından bayağı doyurucuydu ve kamera açısı ayrı bir tat katıyordu oyuna.

Kimisi diyor yok başım dönüyor yok o nasıl kamera açısı efekti.geçinizz.
  • 2.oyunu çok beğendim renk paleti kameradan izliyormuşcasına yaşatılan o effektler çok iyiydi . Son sahnesi çok heyecanlıydı ama sonu manasız şekilde bitti sağlam bir sona bağlayamamışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.