Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (559. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.869
Cevap
36
Favori
475.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • De Bruyne transferinin bitmesi an meselesi olduğu gibi Pogba transferide iyice karmaşık bir hal almış durumda(ymış).

Pogba'ya, Juventus'a ve Pogba'nın menajeri Raiola'ya ödenecek; bonservis, yıllık maaş, bonuslar, primler, imza parası, temsilci komisyonu, imaj haklarının satın alınması gibi unsurlar bize yaklaşık £200M (yazıyla iki yüz milyon İngiliz Sterlin'i)ne mâl olabilirmiş.

Hâl böyle olunca transfer şu aşamada tıkanmış ama henüz masadan kalkmış değiliz, görüşmeler devam ediyor.

Jovetic'in önümüzdeki 2 gün içersinde Inter'e imza atmasının ardından De Bruyne'nin transferinin resmiyet kazanacağıda söyleniyor bu arada.

Dzeko'nun Roma'ya transferindede kulüpler anlaşabilmiş değil. Roma Dzeko için 2 yılda ödemek koşuluyla £17M önerirken biz tek seferde £20M istiyoruz. Bu transferde de orta yol bulunup, yakın zamanda noktalanacaktır.

• Wolfsburg Sportif Direktörü Klaus Allofs, Kevin De Bruyne’un takımdan transfer olmak istediği yönündeki haberleri yalanladı.

Manchester City’nin ünlü futbolcu için 72 milyon avroluk bir teklif hazırladığı ifade edilirken Goal’ün aldığı bilgilere göre De Bruyne Manchester’a gitmeye istekli. Bu haberleri yalanlayan Wolfsburg, 20 asistle geçtiğimiz sezona damga vuran De Bruyne’nin böyle bir açıklamada bulunmadığını söyledi.

Sport1’a konuşan Allofs "Burada oyun oynamıyoruz. Teklif geldiğinde o zaman düşünürüz ancak şimdilik De Bruyne bizimle. Teklif gelmesi durumunda bu konuyu değerlendireceğiz.” ifadelerini kullandı.

http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2015/07/23/13825772/wolfsburgdan-de-bruyne-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1?ICID=HP_BN_1

• Pogba,William carvalho,Kevin de bruyne,Hummels

seç beğen al,hepsi de city e kademe atlatır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Pogba,William carvalho,Kevin de bruyne,Hummels

orda gelme şansı olan william carvalho var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerist_

quote:

orda gelme şansı olan william carvalho var

pogba transferi zor ancak diğerleri koşarak city e gelebilecek oyuncular,neden öyle dedin ki hocam?

• Sanırım Pellegrini takımda kalmış..Ben Guardiola veya Ancelotti'nin City'nin başına geçeceğini düşünüyordum. Bu sene olmadıysa seneye mutlaka bunlardan biri geçer başa.
  • quote:

Hummels'le Carvalho yedek kulübesine kademe atlatabilir ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aleksandar Kolarov

quote:

hummels 2 tane mangala eder hocam,hummels-kompany tandemi muhteşem olur

• quote:

quote:

quote:

Hummels iyi bir oyuncu olabilir ama doğru sistemde. Bizim sistemimizde kesinlikle olmaz.

Savunmayı önde kurup, rakibin size karşı tek hücum opsiyonunun genelde kontra ataklar olduğu bir sistemde Hummels gibi kaplumbağadan hallice hıza sahip bir stoperin bu sisteme yerleştirilmesi ne kadar mantıklı olur? Hiç mantıklı olmaz intihar olur. Yoksa kulüpte bilirdi zamanında Hummels'i, Garay'ı yada Benatia'yı almayı... Hemde çok daha ucuza mâl olurdu bu isimler.

Gerek Kompany gerek Mangala bir stopere göre çok hızlı ve çok çevik isimler. Mangala'nın alınış sebebide bu. Tamamen oyun sistemimizle alakalı. Portoda oynarken birçok maçını izledim. Bizim için yapılacak en doğru transferdi Mangala.

Bu sene iyi bir sezon geçirmedi doğru ama bunun sebebi sadece kendisi değil. Önümüzdeki sezondan itibaren Porto'daki performansını yakaylayıp uzun vadede savunmamızın sigortası olacağına inanıyorum.

Siz bahsetmemişsiniz ama ben bahsedeyim. William Carvalho'nun kaç maçını izlediniz bilmiyorum ama kendisi standart bir defansif ortasaha. Fazlası değil.

• Aleksandar Kolarov kullanıcısına yanıt
    Carvalho > Fernandinho

Toure-Carvalho mutis olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Sanırım Pellegrini takımda kalmış..Ben Guardiola veya Ancelotti'nin City'nin başına geçeceğini düşünüyordum. Bu sene olmadıysa seneye mutlaka bunlardan biri geçer başa.

sozlesmeler coktan imzalandi,anlasildi.. onumuzdeki sezon Guardiola gelecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Sanırım Pellegrini takımda kalmış..Ben Guardiola veya Ancelotti'nin City'nin başına geçeceğini düşünüyordum. Bu sene olmadıysa seneye mutlaka bunlardan biri geçer başa.

ağzını hayra aç hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hummels iyi bir oyuncu olabilir ama doğru sistemde. Bizim sistemimizde kesinlikle olmaz.

Savunmayı önde kurup, rakibin size karşı tek hücum opsiyonunun genelde kontra ataklar olduğu bir sistemde Hummels gibi kaplumbağadan hallice hıza sahip bir stoperin bu sisteme yerleştirilmesi ne kadar mantıklı olur? Hiç mantıklı olmaz intihar olur. Yoksa kulüpte bilirdi zamanında Hummels'i, Garay'ı yada Benatia'yı almayı... Hemde çok daha ucuza mâl olurdu bu isimler.

Gerek Kompany gerek Mangala bir stopere göre çok hızlı ve çok çevik isimler. Mangala'nın alınış sebebide bu. Tamamen oyun sistemimizle alakalı. Portoda oynarken birçok maçını izledim. Bizim için yapılacak en doğru transferdi Mangala.

Bu sene iyi bir sezon geçirmedi doğru ama bunun sebebi sadece kendisi değil. Önümüzdeki sezondan itibaren Porto'daki performansını yakaylayıp uzun vadede savunmamızın sigortası olacağına inanıyorum.

Siz bahsetmemişsiniz ama ben bahsedeyim. William Carvalho'nun kaç maçını izlediniz bilmiyorum ama kendisi standart bir defansif ortasaha. Fazlası değil.

her şeye tamam ancak carvalho ya sıradan bi defansif orta saha demenizi yakıştıramadım size,kendisi için sporting altyapısının yetiştirdiği en iyi adam deniyor ve gerçekten iyi bir futbolcu eğer büyük bir takıma gelirse farkını asıl o zaman ortaya koyacaktır

• quote:

quote:

city için en iyi hoca tercihi ancelotti olur,bence pep'den daha iyi bir hoca,premier lig tecrübesi de var

• quote:

Orijinalden alıntı: CarLeLiaS

neye göre kime göre hocam ??

Morinho desem yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Maine Road

quote:

quote:

ağzını hayra aç hocam

Yüreğime iniyordu yeminle.
  • Bakın hocam siz bana diyorsunuz ki "deniyor".

Ben bu adamın çok olmasada birkaç maçını izledim. Geçen sene Dünya Kupasında'da izledim.

Gözlemlerime dayanarak konuşuyorum.

Hummels için söylediklerimin aynısını Carvalho içinde söyleyebilirim.
  • Behzat Amirim kullanıcısına yanıt
    tek mourinhoyla oluyosa takımı çöplerle doldursun birde öyle denesin şansını
  • quote:

quote:

valla ironi mi değil mi anlayamadım ama pep bence iyi hoca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarLeLiaS

tek mourinhoyla oluyosa takımı çöplerle doldursun birde öyle denesin şansını

Coplerle dolu bir takimi yonetmek isterse Manuya gelir zaten

• 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.