Şimdi Ara

HTC Amaze 4G; 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcili ve 4.3-inç qHD ekranlı akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
29.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Amaze 4G; 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcili ve 4.3-inç qHD ekranlı akıllı telefon

Teknoloji meraklılarına birbirinden başarılı tablet ve akıllı telefonlar sunan HTC'nin bir modeli daha resmiyet kazananlar kervanına katılıyor: Amaze 4G. Şimdi, hakkında onlarca spekülasyon yayınlanan ve internette hakkında sık sık konuşulan Amaze 4G'nin detaylarını mercek altına alıyoruz.

130 mm uzunluğunda, 65.6 mm genişliğinde, 11.8 mm kalınlığında ve yaklaşık 172.9 gram ağırlığında tasarlanan Amaze 4G, oval hatlarıyla ön plana çıkıyor. 1.5 GHz frekansında çalışan çift çekirdekli Qualcomm S3 Snapdragon işlemciden ve 1 GB RAM'den güç alan; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3.4 (Gingerbread) sürümünü kullanan akıllı telefona, HTC'nin Sense 3.0 arayüzü eşlik etmekte.

4.3-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD)(256 ppi) çözünürlüğünde dokunmatik Super LCD ekrana, 16 GB eMMC dahili belleğe yer verilen akıllı telefonun kapasitesi 32 GB'lık microSD kartlar yardımıyla 48 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

Teorik olarak 42 Mbps internet bağlantı hızına olanak tanıyan 4G ağını destekleyen akıllı telefonun ön yüzünde 2 megapiksel, arka kısmında ise çift LED flaşlı 8 megapiksel kamera bulunuyor. 8 megapiksellik kamera 1080p hareketli görüntü kaydı yapabiliyor.

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, GPS, Bluetooth 3.0 ve yakın alan iletişim (NFC) gibi güncel teknolojilerle donatılan akıllı telefonun dikkat çeken diğer yönleri arasında FM radyo, Facebook - Twitter entegrasyonu ve 1730 mAh batarya yer almakta.

HTC Amaze 4G'nin üzerindeki logodan da anlaşılabileceği üzere T-Mobile aracılığıyla, 2 yıllık sözleşme ile 259$'dan (50$ mail-in-rebate indirimi mevcut) satılması bekleniyor.

HTC Amaze 4G; 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcili ve 4.3-inç qHD ekranlı akıllı telefon

• Yurtdışı sözleşmeli fiyatı şaka gibi , insanın Türkiye sınırları içerisinde yaşayıp elektronik alet alası gelmiyor.
  • 259$ ? Türkiye fiyatı kaç para olacak acaba.
  • tipsiz yahu nedense yuvarlak hatlı telefonlar hosuma gıtmıyor
    ozellıklerıne laf yok zaten
  • htc nin bu haftaki telefonu buymuş demek bakalım haftayaki telefonu ne olacak
  • 259$
  • 259$ kontratlı satış fiyatı oluyor. Türkiyedeki sıfır fiyatı çıkınca yanıltmasın kimseyi. 2 sene taahhüt veriyorsun üzerine nakit 259 dolar veriyorsun. Türkiyedeki sözleşmeli fiyatlar ile amerikadaki sözleşmeli fiyatlar arasında öyle uçurumlar yok. Atın artık bu önyargıyı at gözlüklerini. Biraz araştırın öyle yorum yapın.

Amerikada AT*T hat ile sözleşmeli kampanya aylık 55 dolar. Bu fiyata aylık 450 dakika görüşme ve 200mb veri dahil. Ayrıca 199 dolar peşinat veriyorsunuz. Toplamda (24*55)+199== 1519 dolar yapıyor. 2810 lira yani. Vodafone ile almaya kalksan aylık 500dk ve 100mb 3g veri ve sınırsız 2g veri ile aylık 100 lira. 100*24=2400 lira yapıyor toplamda. Bir karşılaştırın bakalım ortada şaka varmı?

iPhone 4 kontratından bahsediyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcetindas -- 27 Eylül 2011; 15:23:50 >
  • 2 yıllık sözleşme dahilinde 259 dolar daha verildiği taktirde sahip olunabiliyor..

259 dolar sanmayın öyle olsa iphone türkiyede bedava olurdu :)
  • saksağan
  • Tasarımı sevdim Klasik HTC Renk geçişlerini farklılık katarak değişik bir şey çıkmış ortaya oldukça hoş olmuş bence..
  • Yine donanima laf yok ama tip vasat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcetindas

259$ kontratlı satış fiyatı oluyor. Türkiyedeki sıfır fiyatı çıkınca yanıltmasın kimseyi. 2 sene taahhüt veriyorsun üzerine nakit 259 dolar veriyorsun. Türkiyedeki sözleşmeli fiyatlar ile amerikadaki sözleşmeli fiyatlar arasında öyle uçurumlar yok. Atın artık bu önyargıyı at gözlüklerini. Biraz araştırın öyle yorum yapın.

Amerikada AT*T hat ile sözleşmeli kampanya aylık 55 dolar. Bu fiyata aylık 450 dakika görüşme ve 200mb veri dahil. Ayrıca 199 dolar peşinat veriyorsunuz. Toplamda (24*55)+199== 1519 dolar yapıyor. 2810 lira yani. Vodafone ile almaya kalksan aylık 500dk ve 100mb 3g veri ve sınırsız 2g veri ile aylık 100 lira. 100*24=2400 lira yapıyor toplamda. Bir karşılaştırın bakalım ortada şaka varmı?

1 kontratlı fiyatı çoğu kişi için önemsiz zira trde asgari maaşla i phone alanlardan bahsetmiyorum
    2 amerikada senin kullandığın gibi 3gyi 2 mbyte kullanıp 150 mb ı geçtiğinde 0.50ye düşürmüyorlar
    3 at t nin araştırdığın kadarıyla 49 dolara kampanyası var
    4 o peşinat diğer ücretlerin içinde yani en sondan o 199 doları sil
  • quote:

Orijinalden alıntı: YanYatmışKasa

quote:

259$ kontratlı satış fiyatı oluyor. Türkiyedeki sıfır fiyatı çıkınca yanıltmasın kimseyi. 2 sene taahhüt veriyorsun üzerine nakit 259 dolar veriyorsun. Türkiyedeki sözleşmeli fiyatlar ile amerikadaki sözleşmeli fiyatlar arasında öyle uçurumlar yok. Atın artık bu önyargıyı at gözlüklerini. Biraz araştırın öyle yorum yapın.

1 kontratlı fiyatı çoğu kişi için önemsiz zira trde asgari maaşla i phone alanlardan bahsetmiyorum
    2 amerikada senin kullandığın gibi 3gyi 2 mbyte kullanıp 150 mb ı geçtiğinde 0.50ye düşürmüyorlar

1. ne demek istedigini anlamadıgım için cevap veremiyorum
    2. amerikada 200 mb ı geçemiyorsun çünkü sınırın o kadar dedigim pakette.
    3. at&t nin araştırdıgın kadarıyla demişsin; araştırdıgım kadarıyla dedigim paket aylık 55 dolar.
    4. o peşinat hangi diğer ücretlerin içerisinde ben o nu anlamadım zaten ama o peşinatı her türlü veriyorsun.
    5. bilinçsizce araştırmadan yorum yapmayın diyorum hala yapıyorsunuz.
  • Fiyatı 259$.
    Türkiye'ye gelince fiyatı 500$ falan olur herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK DH

Fiyatı 259$.
    Türkiye'ye gelince fiyatı 500$ falan olur herhalde.

$500 a satilsin turkiyede gidip hemen alicam sana soz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YanYatmışKasa

quote:

1. ne demek istedigini anlamadıgım için cevap veremiyorum
    2. amerikada 200 mb ı geçemiyorsun çünkü sınırın o kadar dedigim pakette.
    3. at&t nin araştırdıgın kadarıyla demişsin; araştırdıgım kadarıyla dedigim paket aylık 55 dolar.
    4. o peşinat hangi diğer ücretlerin içerisinde ben o nu anlamadım zaten ama o peşinatı her türlü veriyorsun.
    5. bilinçsizce araştırmadan yorum yapmayın diyorum hala yapıyorsunuz.

1 de demek istediğim zaten i phone alacak adam direk alsın kontratsız ihtiyaç değil lüks telefonu çünkü
    2 geçemiyorsun fakat adam gibi hızda kullanıyorsun
    3 evet 49 dolar yaptıkları zaman olmuş
    4 yani o peşinat depozito gibi sonra ücretten düşülüyor
    5 bakıp yorum yapıyorum çok bilmiş arkadaşım
  • Snapdragon S3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 27 Eylül 2011; 18:48:12 >
  • genelde htc dizaynları hiç hoşuma gitmez ama bunun dizaynını çok beğendim ben.
  • Kim ne derse desin Samsung.

• Hala iphone 4'e yaklaşabilen bir telefon yok. Apple'ın farkı da burada zaten.

trololololo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D3XTER -- 27 Eylül 2011; 19:44:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.