Şimdi Ara

206cc 207cc cc ler hakkında HERSEY!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar yenı 207cc nın buraya koydum her ne kadar 207 cok kotu olsada 207cc tasarım olarak gene bıraz daha ıyı gıbı geldı.yenı 207 nın ıyı bı ozellıgı de 1.6 hdi motorla gelıyo olması bu cok ıyı olmus ...bu 206 207 olsun cc modeller hakkında genel dusuncelerınızı bılgılerınızı de paylasmanızı ıstıyorum var mı dusuncesı olan

• güzel yapmışlar tutulur bu araba.
  • bu araba da baya tutulur ...yanniz bu cc ler bana biraz tuhaf geliyo arabanin 0 km leri 50 milyara fln satiliyo 2.el fiyatlarina bakiyon 25 milyara 2 yasinda fln bulabiliyon cok isteyen mi olmuyo tutulmuyomu ondan mi bole acaba gercekten merak ediyom
  • ben 206ccyi pek sevmemiştim ama 207cc güzel gibi geldi ama yinede gözle görmek lazım
  • 2 kişilik ve kasası ağır arabalar.. Ve o paraya üst segmentte full donanım kaliteli araba alabilcekken millet niye B segmenti ufak kalitesiz cabrio alsın ki?? (örn: 206cc 1.6 16v 110bg alcağıma Astra GTC 1.6 alırım arada 20000000kat fark var + astra 5 kişi taşıyo 206da 2 kişi..
  • bu yeni sis lambalarini hic sevmedim..yeni 307 lerde de var igrenc geliyo..
  • 207 denen arabayi zaten 207cc yi guzel yapalim derken batirmislar cc guzel olmus ama normal 207 igrenc
  • çok tutuluyor ve de tutulur peugeotun arabaları ne hikmetse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.