Şimdi Ara

Red Orchestra 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
14.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İkinci Dünya Savaşı hâlâ sona ermedi!

• 2. dünya savaşı oyunlarına her zaman ilgim olmuştur inceleme için teşekkürler.
  • Aklıma call of duty 2 geldi...
  • Teşşekürler İnceleme harika
  • video inceleme için tesekkurler.....
  • 04:00 civarı Adam duvarın içinden geçiyor :D ya bu oyun son sistem pc ye göre yapılmış benim pc yüksek açmıyor oynayamıyorum malesef.
  • Tripwire Interactive sevdiğim bir firma. Ve desteklenmesi gerekiyor. Killing Floor oyunu ile de çok başarılılar.
  • Tam benim hayal ettiğim oyun kesin alıcam bunu teşekkürler :)
  • yıl olmuş 2011 2012 olacak hala böle oyunlar çıkarıyorlar utanmadan :D
  • 27.09.2011 18:09:04

Herkesin kendi oyun zevki oyunu beğenenlerde var isteyen istediğini oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yıl olmuş 2011 2012 olacak hala böle oyunlar çıkarıyorlar utanmadan :D

eşşek hoşaf tan ne anlar..D
  • Eski savaşları oldum olası çok severim,deneyeceğim bu oyunu da.
  • bır cod,mw gıbı basıt bır oyun degıl.guzel ınceleme.
  • Gökhan inceleme için tşkler yine güzel iş çıkartmışsın ama Dead Island ı hiç beğenmediğni söyleyip puanları yüksek tutmuştun fakat bu oyunda da hep beğendini anlatmışsın ama puanları düşürmüşsün. bunu tam ayarlarsan daha barşılı olacaksın kolay gelsin.
  • Oyunda fazla gerçekçiliğe yer vermemişler örneğin ben ölünce farklı bi asker olarak devam etmeyi beğenmedim açıkcası
  • oyunun simülasyon yönü çok zayıf kalmış. düşmanların nerde olduğu belli değil bide bakıyosun ki ölmüşsün. bu oyuna shooter-simülasyon-strateji denebilir ama bu 3 öğeninde hakkı yeterince verilmemiş.bazı projeler vardır ki çok uğraşman gerek. işte bu onlardan biri ama tüm öğeler yarım yamalak yapılmış ve bunuda gerçekçilik olarak sunuyorlar.

Cod gibi serilerde niçin hep crosshair var yoksa Cod u yapanlar bu gerçekçilik mantığını yeterince düşünemediler mi!!!
  • arkadaşlar korsan indirsek online oynanır mı.? birde kaç liradır bunun keyi acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warezbull

Oyunda fazla gerçekçiliğe yer vermemişler örneğin ben ölünce farklı bi asker olarak devam etmeyi beğenmedim açıkcası

Oyunda Countdown modu var herkesin 1 kere ölüm hakkı oluyor öldükten sonra başka asker olarak dönemiyorsun.
  • grafik sıfırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • bu oyunu herkes oynayamaz.cünkü diger fpsler gibi degil,adamlar gercekci yapmıslar.ben oynayamam mesala kendimi biliyorum 1-2 kursunda ölsem kafayı yerim ama gercekci olanda o.adamlar risk almışlar ama bence güzel bir oyun olmus.ayrıca tripwire sürekli cıkarttıgı oyunlara patch falan yayınlayıp destek veriyor.güzel oyun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.