Şimdi Ara

1.2 GHz Nvidia Tegra 2 desteğini arkasına alan LG Optimus EX resmi olarak tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.2 GHz Nvidia Tegra 2 desteğini arkasına alan LG Optimus EX resmi olarak tanıtıldı

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG Mobile'ın sert çizgileriyle dikkatleri üzerinde toplayan modeli Optimus EX nihayet resmi olarak tanıtıldı.

1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 platformunun ve 1 GB RAM'in güç verdiği akıllı telefon, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in Gingerbread versiyonunu kullanıyor. İlk olarak SK Telecom aracılığıyla, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle, Güney Kore'de satışa sunulması planlanan akıllı telefon, 4.0-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde IPS panelli ekranıyla ön plana çıkıyor. Akıllı telefonun ekranı, sunduğu 700-nit parlaklık seviyesiyle piyasadaki çoğu rakibi arasından sıyrılmakta.

8 GB kapasiteli dahili flash belleğe yer verilen ve kapasitesi microSD kartlarla arttırılabilen Optimus EX'in ön yüzünde görüntülü konuşma için VGA kamera, arka yüzünde ise anı yakalamak için 5 megapiksel kamera konumlandırılmış. Full HD video kaydı da yapabilen arka kamerada ışığın yetersiz olduğu ortamlarda çekim için LED veya xenon flaşın bulunmaması bazı teknoloji meraklılarını üzebilir.

Son olarak Wi-Fi 802.11n, GPS, Bluetooth üçlüsünü bünyesinde barındıran ve 1500 mAh'lik bataryayla gelen Optimus EX'in fiyatı bilinmiyor.

1.2 GHz Nvidia Tegra 2 desteğini arkasına alan LG Optimus EX resmi olarak tanıtıldı

• resimdekilerinin hepsini istiyorum
  • kızlar çok tatlı
  • Soldaki kız güzelmiş
  • Telefonun özellikleri yeterli hatta iyi bir seviyede olmasına karşın tasarımını pek beğenmedim.Arka taraftaki kamera çevresi daha yumuşak hatlara sahip olsaymış ve telefonun köşeleri birazcık daha yuvarlak olsaymış bence daha iyi olurmuş...Arayüz kişiden kişiye değişebilir ama pek beğenmedim açıkçası :) Android Marketten daha güzel bir arayüz kullanma imkanı olduğu sürece sorun yok :)
  • Tegra 3,quallcomm,ve imagination cozumleri yolda zaten tegra2 eskidi pek bir artisi yok sgs2 ile kapisir anca bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızlarda kutu içeriğine dahil mi :D
  • bakıyorumda telefon değilde kızlar ilgi alanı :)
    sağdaki de iyi be :)
  • Eski teknoloji yeni kutusunda sunulmus gibi geldi bana
  • Soldaki kıza bu telefon hiç yakışmamış.Bence ona htc rhyme gider :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Eski teknoloji yeni kutusunda sunulmus gibi geldi bana

tegra 2 ler ,1 gb RAM ler 700 nit ekran parlaklığımı eski teknolojiler? Onlardan daha üstün ürün çıktı yada üretiliyor olabilir ama hala yeni çıkan tabletlerde dahi bu ürünler kullanılıyor.Seneye eskiyecek zaten ama bugüne bakarsan eski teknoloji demekte çok acımasız olmuş:)
  • Olmadı LG...Optimus Black'te led flaş ve 2 mp ön kamera (ki kalitesi baya iyi) varken daha üst seviye olarak tanıttığın Optimus EX'te yok, olmadı..artı olarak tasarım hoş değil, fazla küt ve köşeli..ekran black ile aynı (ki kötü demiyorum black'in ekranı olağanüstü ama bu cihaza daha da geliştirilip koyulmalıydı, gHD çözünürlükle örneğin)..dahili hafızanın yüksek olması güzel olmuş öte yandan, ayrıca arttırılabiliyor o da hoş..fakat en önemli nokta şu; optimus black'teki nispeten kötü grafik performansı bu cihazda iyileştirildi mi? ben en sağlam video oynatıcısıyla bile bazı formatlarda sorun yaşıyorum mesela, tarayıcı üzerinden izlemeye çalıştığım birçok video da takılarak oynuyor örneğin. ha ben memnunum o ayrı, tutup dışardayken mobil ağ üzerinden video seyretmeye kalkıp hem asabımı hem de kotayı bitirmeye zaten niyetlenmem, evde wifi ile bağlıyken de neden videoyu telefondan seyredeyim laptop yanıbaşımdayken :D ama sonuç itibariyle bu tarz cihazlar multimedya için üretiliyor ve yüksek performans beklemek de insanların hakkı tabiki..dolayısıyla bu alette grafik performansını makul bir düzeye getirebildiyseniz sonuç hoş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Eski teknoloji yeni kutusunda sunulmus gibi geldi bana

tegra 2 ler ,1 gb RAM ler 700 nit ekran parlaklığımı eski teknolojiler? Onlardan daha üstün ürün çıktı yada üretiliyor olabilir ama hala yeni çıkan tabletlerde dahi bu ürünler kullanılıyor.Seneye eskiyecek zaten ama bugüne bakarsan eski teknoloji demekte çok acımasız olmuş:)

Eski teknoloji oldugu kesin ama cihazin ve donanimin gayet iyi oldugu da kesin zaten atrix4g de bu islemcilerin neler yaptigini biliyoruz. Daha iyisi olabilir samsung aldi basini gidiyor diger firmalar bu hizda devam ederse anca seneye yakalarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mellkor -- 27 Eylül 2011; 17:32:51 >

• 1080p güzel kamera 5mp ok ama flashın olmaması fail olmuş kimse kusura bakmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RM36CB

bakıyorumda telefon değilde kızlar ilgi alanı :) sağdaki de iyi be :)

soldaki on numara
  • Bu telefon EX doğacak anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Tegra 3,quallcomm,ve imagination cozumleri yolda zaten tegra2 eskidi pek bir artisi yok sgs2 ile kapisir anca bu

kapışırsa iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jolawe

quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Tegra 3,quallcomm,ve imagination cozumleri yolda zaten tegra2 eskidi pek bir artisi yok sgs2 ile kapisir anca bu

kapışırsa iyi...

Mesajıma neden eksi verilmiş anlamış değilim bilgi eksikliği olabilir arkadaşlar'da
    Daha önce firma amiral gemisi diye adlandırılan modeline de aşağı yukarı aynı donanımı koymuştu benim kızdığım nokta da bu aynı ürünü pişirip servis etmesinler hep. Mesela bekleyin tegra3 'lü model yolda Yada başka bir platform demek istediğim artık üst seviye yani uç telefonlarda çift çekirdek olmaması lazım. Hiç 4 çekirdek desteklemiyor uygulamalar demeyin sakın bir kaç aya bütün pro'lar optimize edilir olmadı mı ben kendi 4 çekirdekli telefonuma baştan yazarım uygulamaları siz de keyfinize bakın

• Kızlar daha çok ilgi görmüş telefonlardan, LG ülkemizdeki satış mağazalarının bir kısmına bu kızlardan gönderse görevli olarak, satışları bayağı artacak demek ki
  • acayip tipsiz bir telefon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.