Şimdi Ara

Yarışma: Kutsal Savaşçı DVD'si Kazanın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Paul Bettany'nin baş rolünü oynadığı Kutsal Savaşçı filminin DVD'sini kazanmak istiyorsanız aşağıdaki kolay soruya doğru yanıtı vererek bize atmanız yeterli olacaktır.

Tiglon'un katkılarıyla, iki şanslı Bölüm Sonu Canavarı okuyucusu Priest filminin DVD'sini kazancak. Aşağıdaki soruyu doğru cevabı ile yarisma@bolumsonucanavari.com adresine konu kısmına Priest yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Cuma'ya kadar (30.09.2011) doğru cevapları gönderenler arasından rastgele seçilecek iki kişi DVD'lerine sahip olacaklar.

Soru: Priest (Kutsal Savaşçı) filminde konu edilen savaş, insanlar ile hangi kurgusal ırk arasında geçmektedir?

• Yolladım gitti :)
  • Gönderdim.
  • Bende gönderdim hayırlısı bakalım :))
  • Anlamadığım; bir oyun haber sitesi, yarışmalarında(!) neden film dvd si veriyor... daha ucuz olduğu için mi? Yani neden oyun değil ?
  • bu soruyu filmi izlememiş olan bilemez filmi izleyende dvd sini ne yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Anlamadığım; bir oyun haber sitesi, yarışmalarında(!) neden film dvd si veriyor... daha ucuz olduğu için mi? Yani neden oyun değil ?

Dikkat edersin sağ orta tarafta filmin reklamı yapılmaktadır firma tarafından bu tarz organizasyonlar düzenlenmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 27 Eylül 2011; 13:22:43 >
  • keşke BLuray verse hayra geçerlerdi daha cok ama bunada şükür =) BSC 4 ever.
  • quote:

Anlamadığım; bir oyun haber sitesi, yarışmalarında(!) neden film dvd si veriyor... daha ucuz olduğu için mi? Yani neden oyun değil ?

Adamlar kendi vermiyor tiglon yada başka bir şirket ne gönderirse onu veriyorlar
  • Gönderdik bakalım.
  • Herkez korsana alışmış aman buda ne diyor ama çok güzel birşey çok şık alıyorsun kutusuyla koyuyorsun arşivine felan indir izle sil olayı değil yani kültür lazım bunlara biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Herkez korsana alışmış aman buda ne diyor ama çok güzel birşey çok şık alıyorsun kutusuyla koyuyorsun arşivine felan indir izle sil olayı değil yani kültür lazım bunlara biraz

arkadaşım lafı bana attıysan gereken cevabı aşağıda ki resimden alabilirsin...

• quote:

arkadaşım lafı bana attıysan gereken cevabı aşağıda ki resimden alabilirsin...

bende istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

bende istiyorum

çok değil 3,5 sene
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

bende istiyorum

çok değil 3,5 sene

bende bişey sandım 3,5 neki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.