Şimdi Ara

Eylül+Ekim+Kasım faturalarını yatırmazsam internetim ne zaman kesilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam. İnternetimin eylül ayından önceki borcu yok. Bugün itibariyle eylül+ekim+kasım faturalarını yatırmazsam internetim ne zaman kesilir? Faturaları 3 aylık maaş aldığım için aralıkta yatırmayı düşürünüyorum aralığın 7'sinde. Sizce aralığın 7'sine kadar internetimi ttnet keser mi? Aralığın 7'sine kadar interneti kullanmaya devam edebilir miyim?Aydınlatırsanız sevinirim . İyi günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heryerindenöpüyorum -- 27 Eylül 2011; 12:17:21 >

• 3 ay yatırmassan kesilmiyor 4. ayda fatura geldiğinde kesiliyor.Fatura biraz kabarık çıkar geciken borç diye.Fazla para alıyorlar.Ama yinede sormanda fayda var.Sistem değişmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 27 Eylül 2011; 12:21:03 >
  • 3. Fatura Kesildiği An kapatıyolar benim öyle oldu ama mumkunse ödeyin çünkü 15 tl gibi saçma sapan bi hismet açma parası alıyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: blazer95

3. Fatura Kesildiği An kapatıyolar benim öyle oldu ama mumkunse ödeyin çünkü 15 tl gibi saçma sapan bi hismet açma parası alıyorlarmış

arkadaşa katılıyorum.bizim arkadaşlarda yatırmadılar faturayı sonra kapandığı için 20 lira ekstradan para aldılar.

sen ne yap ne et yatırmaya çalış bence hocam.
  • en iyisi ben bu ayınkini yatırayım dediğiniz gibi 20 tl açma parasıda alıyorlarsa eğer bu ayınkiğni yatırayım diğer kalan 2 ayı aralıkta yatırayım. Hem ozaman aralığın 7'sine kadar kullanma ihtimalim yüksek olur. Teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XP_Delisi

Selam. İnternetimin eylül ayından önceki borcu yok. Bugün itibariyle eylül+ekim+kasım faturalarını yatırmazsam internetim ne zaman kesilir? Faturaları 3 aylık maaş aldığım için aralıkta yatırmayı düşürünüyorum aralığın 7'sinde. Sizce aralığın 7'sine kadar internetimi ttnet keser mi? Aralığın 7'sine kadar interneti kullanmaya devam edebilir miyim?Aydınlatırsanız sevinirim . İyi günler..

2. faturanın son ödeme tarihi geçtigi anda kapamalar başlar... aynı gün de kapanabilir. bi kaç gün sonrada...
  • Ekim ve Kasım yatırmaz isek kesilmezdir herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.