Şimdi Ara

Thermaltake yeni oyuncu kasası Chaser MK-I LCS'yi tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
7.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Thermaltake oyuncular için hazırladığı yeni kasa modeli Chaser MK-I LCS'yi duyurdu. Beş ay önce lanse edilen full tower formundaki Chaser MK-I modelinin güncellenmiş versiyonu olarak gösterilen yeni kasa, teknik özellik anlamında aynı yapıyı korurken farklı olarak yine bir Thermaltake ürünü olan Bigwater 850GT sıvı soğutma sistemi ile birlikte geliyor.

330 litre hacminde transparan sıvı tankına, üzerinde 120mm çapında iki adet fanın yer aldığı radyatör, P500 (500L/hr) kapasiteli pompa, saf bakır tabana sahip ince sıvı soğutma bloğu ve iki adet 5.25-inç slotunu kapsayan anlık soğutma bilgisi verebilen özel bir cihazın sıvı soğutma sistemine paket olarak geldiği kasa, keskin çizgilere sahip dikkat çekici tasarımı ile öne çıkmayı başarıyor. Üzerinde yer alan SATA istasyonu ile 2.5-inç ve 3.5-inç boyutundaki sabit disklerin harici depolama sürücüsü olarak kullanılmasına olanak tanıyan kasanın giriş-çıkış panelinde ise 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, eSATA ve ses konnektörleri bulunuyor.

İki adet 5.25-inç ve altı adet 3.5-inç sürücüye ev sahipliği yapabilen ve tornavida gerektirmeyen pratik kurulum özelliğini destekleyen Chaser MK-I LCS, oyunculara yönelik diğer pek çok kasa modelinde olduğu gibi güç kaynağının alt kısma konumlandırıldığını görüyoruz. Pencereli yan kapağa sahip olan Chaser MK-I LCS,ön kısımda 600-800 devir/dakika hızlarında çalışan, üç renkli LED'e sahip arka kısımda ise 1000 devir/dakika hızında çalışan 140mm çapında olmak standart olarak iki fan ile geliyor. 

Thermaltake yeni kasa modeli Chaser MK-I LCS'nin fiyat hakkındaysa bir açıklama yapmadı.

• Bu tür hatlar bana çok cazip gelmiyor hatta itici bile sayılabilir. Onun için pek beğenmedim. boyutlarına yer verilmemiş ama 6 hdd ve 4 adet te 5.25 yuva oladuğunu dşünürsek yükseklik olarak oldukça yeterli gibi gözüküyor. genişlik te eğer yeterli ise, fiyatına paralel olarak alınabilir bir kasa olabilir.
  • 330 litre sıvı tankı mı?Bir yanlışlık var sanırım

Bu arada habere ek olarak kasanın fiyatı 548.70 TL.Thermaltake açıklama yapmasa da ben kasanın fiyatını açıkladım.Şu 330 litre olayını da düzeltiverin artık.3.3 litredir herhalde.

http://www.gameekstra.com/Thermaltake-CHASER-Full-Siyah-pencereli-Super-MidTower-Kasa-VN300M1W2N,PR-2920.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knnkpln -- 27 Eylül 2011; 11:14:12 >
  • Iste ben buna kasa derim. Sekil olarak cok agrasif resmen ben oyun icin yapildim diyor. Ozelliklerine soyle bir bakinca mid tower olmasi disinda herseyi cok guzel. Gerci mid-tower diye belirtilmemis ama buradan oyle gorunuyor.
  • Fiyatı çok fazla gibi geldi bana.Renk konusunda da abartılmış gibi.Aşırı derece farklı renkler kullanmışlar.
  • Kendinden sıvı soğutma ile gelmesi iyi düşünülmüş fakat kasada fazla detay var ve bu gözü ciddi şekilde rahatsız ediyor.
  • arkadaslar ya sız kasadan anlamıyorsunuz yada cok zevksızsınız bu kasanın neresı guzel yapmayın allah askına bu fiyata cok ama cok daha ıyı kasalar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretozbay

arkadaslar ya sız kasadan anlamıyorsunuz yada cok zevksızsınız bu kasanın neresı guzel yapmayın allah askına bu fiyata cok ama cok daha ıyı kasalar var

evet bende tipini beğenmiyorum bu kasaların ama bu fiyata başka hangi su soğutmalı kasa var.
  • C.M Haf X taklidi olmuş bu kasa.
  • frisby akar :D
  • raıdmax ve dark tarzı kasalara benzemıs olmamıs Thermaltake sana yakısmamıs
  • Ayaklar ve kullanılan sanırım plastik.

Dipnot: Yazıyı okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jinnet -- 27 Eylül 2011; 16:13:46 >
  • Çakma Hafx
  • coğu yabancı site çok yüksek puan vermiş ortalama 9-10 arası puan almış ve özellikle fiyatına göre çok iyi olduğunu belirtmişler fakat tipi benim pek huşuma gitmedi neden bilmiyorum ama daha sade kasaları seviyorum.
  • Ozellikler gayet guzel ve yeterli duruyor.Asil merak ettigim su sogutma performansi nasil.Ayrica FT dan cok BT veya MT kasa gibi duruyor.Eger hakikaten kaliteli sessiz ve su sogutma performansida iyiyse eger 500TL nin altina dustugunde gercekten cok iyi bir secenek olacaktir.Yalniz kesinlikle goruntusu kotu ozellikle suanda kullandigim TT ARMOR+ in yaninda hakikaten goruntusu ozelliklede ayaklari hic hosuma gitmedi.Ama dis gorunusten ziyade deidigim gibi islevselligi hava sogutma ve su sogutma performansina odaklanmak lazim diye dusunuyorum.
  • http://www.teknobiyotik.com/media/catalog/product/cache/4/image/59d12e577d8883622715b93cadd0161e/i/s/iso_b.jpg

Bu kadarda benzerlik olmaz
  • güzel durmuyor bence.
  • iğrenç ötesi olmuş.Çok yapmacık kalitesiz duruyor
  • Lian-Lİ > Thermaltake

ArMOR+ > ThermalTake

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 27 Eylül 2011; 20:53:54 >
  • boyama kitabından fırlamış gibi ben sevemedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.