Şimdi Ara

Android Gingerbread'li HTC Evo Design 4G'nin ilk basın görseli internette yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

HTC cephesinde güç geçmiyor ki yeni bir telefon haberi gelmesin. Google'ın mobil işletim sistemi Android'i arkasına alan Evo Design 4G'nin ilk basın görseli, Pocket-now tarafından yayınlandı.

Android 2.3.3 ''Gingerbread'' işletim sistemli akıllı telefon, söylentilere göre 1.2 GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemciden ve Sensation ile benzer şekilde 768 MB RAM'den güç alıyor. 4-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD) dokunmatik ekrana yer verilen akıllı telefonun ön yüzünde 1.3 megapiksel, arka yüzünde ise 5 megapiksel çözünürlüğünde kameranın bulunduğu; 5 megapiksellik kameranın 720p video kaydı gerçekleştirebildiği söylentiler arasında.

Sprint tarafından satışa sunulması planlanan HTC Evo Design 4G'nin ne zaman resmiyete kavuşacağı ise bilinmiyor.

• Bir S2 hd ye bakıyorum bir de buna Samsung yapıyor abi ya. şu özelliklere bak tek benzerlik ikisinde de 4g olması.
  • Her gün yeni model çıkarıyor HTC'de amacı ne anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

Bir S2 hd ye bakıyorum bir de buna Samsung yapıyor abi ya. şu özelliklere bak tek benzerlik ikisinde de 4g olması.

samsung yapıyor tabi biz kaç aydır burada boşuna samsung diye bagırmadık. adamlar kral be kral. ne s2m var ne Sim ama herifler yapıyor abi. inş LTE GELNCE ALICAGIM 2 Sinden birini.
  • Gereksiz bir model daha.

HTC kullanicisi ve destekcisi olarak HTC'nin bu ara modeller konusunda abartmaya basladigini dusunmeye basladim.
  • Her hafta Htc telefon duyurusu görmekten bıktım.Bu gidişle İphone alacağım.1 tane telefon çıkarıyor arkasında duruyor.Htc Sensation'u çıkardın değil mi? Yazılım güncelle arkasında dur yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Bir S2 hd ye bakıyorum bir de buna Samsung yapıyor abi ya. şu özelliklere bak tek benzerlik ikisinde de 4g olması.

samsung yapıyor tabi biz kaç aydır burada boşuna samsung diye bagırmadık. adamlar kral be kral. ne s2m var ne Sim ama herifler yapıyor abi. inş LTE GELNCE ALICAGIM 2 Sinden birini.

s2n yok mu? Üzüldüm senin adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 28 Eylül 2011; 1:10:31 >
  • Arkadaş ne çok telefon çıkarıyor bu htc deli adiyor adamı. Iphone gibi kasın birazda birine yüklenin ne bu ya ... Anlamadım
  • Olmamış.
  • editörlerden rica ediyorum şu haberlerin bir yerine not düşsünler bu telefon amerika'da sözleşmeli satılacak isteseniz de alamayacaksınız alsanız da bir işe yaramayacak diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

quote:

aldım hocam :) 3 gün önce sonunda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

quote:

aldım hocam :) 3 gün önce sonunda

hayirli olsun hocam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.