Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
21
Favori
60.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Panzehirin yerini söylüyor orda bitiyor
  • bu hafta yinemi yok yaw iyice saçmaladılar
  • Atlantis diye bir dizi vardı oda 2 aydır yok herhalde ipini çektiler, vasattı
    almost human da tatilde genelde 12-13. bölümde ara oluyor.... da........ bu dizi 18. de neden ara verdi ya....
    bi arrow kaldı izlediğim şu anda........
  • dizi tam iyi gitmeye başlıyor küt ara
  • iyice sıradanlaştı.sadece agronlu bölümler hoşuma gidiyor.
  • bu dizi neden böyle düşük puanlar almış anlamadım bende yorumlara bakarak izlemiyordum , başladım bir çırpıda bitti ilk sezon Post Apocalyptic adına izlenebilecek gayet iyi bir dizi ,birazda Steampunk a yönelebilirlermiş sanki
  • evohan kullanıcısına yanıt
    2. sezon daha güzel emin ol
  • yeni bölüm cıkmadımı bu haftada ?
  • İlk sezondayım yeni başladım daha. Dizinin ilk sezonunu türkçe izleyebileceğim bir yer var mı acaba ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    Yeni bölüm (yani 2x19) 1 Mayıs'ta
  • Sergio Lucas Barbosa kullanıcısına yanıt
    oda sezon finali sanırım
  • Yok hocam sezon finali (2x22) 22 Mayıs'ta. 1-8-15-22 Mayıs kalan bölümlerin tarihleri
  • Sergio Lucas Barbosa kullanıcısına yanıt
    o zaman iyi dizi tam iyiye doğru gidiyor ara veriyorlar
  • bu haftada çıkmadı galiba imdbde 23 nisan gösteriyordu oysaki nolcak bu dizinin hali
  • Yeni bölüm 30'unda çıkacaktı zaten belki IMDB hata yapmıştır benhttp://episodecalendar.com 'dan takip ediyorum
  • bir çırpıda izledim 2x18 de bitti araya girmesi kötü olmuş yahu seriye bağlamışken durmak olmuyor :) bazı yerlerin üstü kapatıldımı yoksa FB ile gösteriler mi merak ediyorum doğrusu

- Miles ın cumhuriyetten kaçışını , Rachel ı neden bıraktığını ( "öldün sandım" demişti ) , Bass ı nasıl vuramadığını

- Kesinti nanoların yayılması vs. kazamıydı yoksa kim , nasıl ayarladı
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Bazılarından bahsedildi büyük ihtimalle gösterilmez

Miles, Monroe uyurken odasına kadar girip vuramıyor çünkü hâlâ ona değer veriyor ama Monroe'dan korktuğu için de kaçıyor.
    Nanoların yayılması kaza değildir çünkü Patriot'lar koordine haraket ediyor, amaçları da Amerika'yı ele geçirmek
    Rachel ile ilgili dediğini hatırlıyorum ama sanırım bahsetmediler bu olaydan
  • ilk yorum benden 2.19 dan dönüş çok iyi olmasa da yine idare eder tarzındaydı daha iyi olabilirdi bence
  • 2x19
    Bana göre,sezonun en kötü bölümüydü.Bitsin diye yalvardım resmen.
  • 3 hafta beklediğimiz bölüm bu muydu yani.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.