Şimdi Ara

Revolution (2012) [BİTTİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
21
Favori
60.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Onu bunu bilmemde para parayı çekiyor arkadaş adamlar eşşek yükünden götürüyorlar halende doymuyorlar,

Bu adamların doymadıkları para değil. Adamlar zaten hayatlarını kazanmış, parayı bulmuş adamlar. Bunlar kendini gerçekleştirme düzeyine ulaşmış insanlardır. Yeni bir şeyler ortaya koymaktan usanmazlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gannicus

ilginç bir dizi olacak gibi biraz açlık oyunlarını görmüş gibi oldum hafif lost

aynen
  • Çok iyi bi dizi geliyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Yılmaz

Çok iyi bi dizi geliyor sanırım

Alcatraz gibi mi? Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım.
  • Fragmanı izledim Terra Nova,The Walking Dead Karışımı gibi bir havası var.Güzel gözüksede

bu tarz dizilerin daha sonunu göremedik;

The Event,Flashforwed,Terra nova,Jericho...

• Beklemedeyim
  • benzerleri çok çekildi ama tam bu senaryo hep aklımdaydı çünki daha önce denenmedi , JJ el atmış sonunda başını sonunu bağlayabileceğini sanmam ki asıl yetenekte orda zaten mesela
    barutlu basit sislahlar çalşıyorda daha ileri silahlar çalışmıyor anladığım kadarı le bunu nasıl açıklayacak bilmem :)

ama tabiki izlenir , post-apocalyptic hayranları kaçırmamamlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 16 Mayıs 2012; 15:47:07 >
  • Trailera bakılırsa arka planda ana konu işlenmesi gibi bir durum yok.Böyle dizi gerekiyordu.Dizilerde her bölümde farklı konunun işlenmesinden bıkmıştım.
  • Fragman güzel gözüküyor , inşallah beklentileri karşılar.
  • Alcatraz Vol .2
    En fazla bir sezon sürer diyorum ben
  • En çok sevdiğim 2 dizi. Supernatural ve Fringe :). Bunları yaratanlar bu dizi yapıyorsa bu diziyi izlemek farz olur artık.
  • çoğu kişi mutemelen okumadığı için bilmiyordur. Abrams ın çoğu dizi fiklirleri ve ana konusu kitaplardan araklama ama güzel pazarlıyor işte.

Örneğin trailerdaki kolye ve güç yayması devreleri çalıştırması "Vakıf" (isaac asimovun) isimli seriden geliyor.

Diziyi izlerdim ama birden saygımı kaybettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 22 Mayıs 2012; 9:52:07 >
  • bi mesajımız bulunsun bakalım
  • Fragman güzel ama sanki bu diziyi HBO yayınlayacakdı diye hatırlıyorum...

Ne zaman çıkacak bilgisi olan? sanırım yaz dizisi olacak???

Aslında konu güzel ama umarım olayı yeni kurulan düzendeki entrikalarla işlemezler (bknz terra nova gibi) ana konuyu enerjiye bağlarlarsa sanırım çok daha güzel olur...
  • Terra Nova gibi fos bir dizi olacağını sanmam, trailer fena değildi konusu da değişik. Yayın tarihi hakkında bir bilgi yok şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 5 Haziran 2012; 9:33:39 >
  • Miss USA izliyordum bitti trailerı koydu revolution bu heralde dedim, doğru tahmin etmişim

süper dizi geliyor... umarım terra nova gibi foss çıkmaz..
  • 17 Eylül 2012'de dizi prömiyerini yapacak.
  • J.J Abrams artık Film ve Dizi yapmasın uzun bir süre. Aynı şeyleri sunup durmaktan bıkmadı.
  • Bakalım J.J Abrams olunca duraklıyorum önce. Sonu gelmeyen o kadar çok yapımı var ki.. Fragman güzel ama dediğim gibi.
  • Dizinin trailerini izledim.Mükemmel bir şey olacakmış gibi geliyor.Fakat Terra Nova için de aynı bekletiler vardı dizi hiç dayanamadı,hemen kaldırıldı.Umarım akıbeti onunki gibi olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.