Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

Visual Styles > Computer/OS > XPmania's Darkside Unleashed

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Darkside__inndirCem

arkadaşlar bende vtp 5.5 var onun üzerine kurabilirmiyim bunu anlamadım pek

• 2smoke, Başlıktaki sunumların için teşekkürler..Yine yukarıda çok güzel şeyler yazmışsın klavyene sağlık. Ama anlamadığın nokta, buraya giren insanların %de90ı sadece kullanım amaçlı başlığa giren kişilerki yine bunlarında %80e yakını görselliği seven ama teknik konularda bilgisi olmayan arkadaşlar..Ki zaten normalide bu.. ben senin söylediğin .uxtheme ile ilgili çok sorun yaşayan kişiylekarşılaştım ve bunlar tıpkı coolermaster arkadaşında dediği gibi geri dönümü zor sorunlardı..Sen herkesin senin gibi olaya hakim olması gerektiğini düşünüyosun ama malesef bu öyle değil..ve insanlar .uxtheme ile değilde vtp paketiyle vs kullanmayı daha fazla yapıyorlar işte bu sebepten dolayı..

.uxtheme li önerilerini bizimde daha öncelerde sunduğumuz gibi alternatif olarak sunman yeterlidir..bunu bir öncelik gibi göstermemelisin..umarım anlatmak istediğimi daha iyi anlatabilmişimdir.
  • evet DarkSide-Original.msstyles dosyasına 2kere tıklaman yeterli

quote:

Orjinalden alıntı: ersinklc
    arkadaşlar bende vtp 5.5 var onun üzerine kurabilirmiyim bunu anlamadım pek
  • teşekkürler dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: quitquit
    kendi barını kendin yapabiliyorsun ve ücretsiz, belki avedesk ve diğer programları denemek istemeyenler bunu deneyebilirler.
  • Smokecim Klavyene,Kollarınsa Sağlık
  • Siyahlim ii paylaşımlar yapmışsın ama bende hepsi exe li çıktı ve yüklerken SAVENOW diye bir reklam çıkıyo,ilk acemiliğimizde kurmuştum ve silememiştim hiç bi türlüm,sonum format olmuştu....

• buda benim masaustum

• another one :P

• quote:

Orjinalden alıntı: PuNisHeR_92

Siyahlimm ii paylaşımlar yapmışsın ama bende hepsi exe li çıktı ve yüklerken SAVENOW diye bir reklam çıkıyo,ilk acemiliğimizde kurmuştum ve silememiştim hiç bi türlüm,sonum format olmuştu....

Siyahlim ve Technics anlatmıştı sanırsam, down dediğinde .exe geliyorsa iptal deyip tekrar download tıklayın, bende 4 denemede zip linki geldi.

paylaşımlara teşekkür Siyahlimm.

not : uxtheme.dll ile ilgili iki kelam edim :):)
    bende prog kurmadan uxtheme.dll pacth ile temaları kullanıyordum, sonna bi baktım ki, başka amaçla kurduğum TuneUp programı temaları kullanmama izin veriyor zaten :):) Tune Up tarzı prgları kullanan arkadaşlar ayrıca WBS yada VTP gibi tema progları kullanmadan da temaları kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quitquit -- 1 Kasım 2006; 19:17:51 >

• arkadaşlar, yönetimden uyarı geldi, lütfen forumlara link vermeden direk yazılımlara ait linkleri verelim bundan sonra başlığımızda..

• quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke
    Tamam dostum ben seni herzaman anlarım, ben normalde VTP ye felan zati karsı değilim, bukadar tepki beklemiyodum acıkcası, bana herzaman uxtheme daha kolay geldi, hatta sen benim kendime hiç vtp kurmadıgımı da biliyosun, sevmiyorum cunku, o yuzden bununla da olur dedim, ama cok yalnıs anlasıldım galiba....
  • hayır forumlara yönlendirme başlıkta reklam olarak nitelendirildi yönetim tarafından..Tamamen saygı duyuyorum. Kötü niyetli bir şey olmasada bundan sonra link konusunda dikkat edileceğine söz verdim..

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

arkadaşlar, yönetimden uyarı geldi, lütfen forumlara link vermeden direk yazılımlara ait linkleri verelim bundan sonra başlığımızda..

nasıl yani ben anlamadım, şimdi ben siteye link veriyorum forum değil, yani yabancı sitelere link verince oluyoda turk sitelerinemi yasak bu, nedir yani onu ac biraz tech, bide link derken açık yazmayalım anlamındamı diyosun ?
  • kapalı veya açık yönlendirilmesi uygun bulunmadı..haksızlıkta olsa haklılıkta olsa bunu burada tartışmıyacağım..Aslolan paylaşmak sonuçta pekte neresi olduğu önemli değil öyle değilmi 2smoke...herkese iyigeceler

quote:

ben gene anlamadım tech, şimdi devainatart a yada cutomizeye link verecez ama kendi malımız olan sitelere vermeyecez olemi, ayrıca bide sitemi forummu, ayrıca bide kapalı versek oluyomu olmuyomu, bi ayrıca daha, bu turklere resmen haksızlık olur ole bişey olursa, millet mecburmu gavur sitelerine yonlenmeye, kendi sitelerimiz varken...

• quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

Benim kullandığım ve çok hoşuma giden bir tema . tavsiye ederim muhakkak deneyin.

bu dosyayı "c:\windows\resources\themes\ " klasörüne çıkartın. sonra görüntü özelliklerinden , "görünüm " bölümüne gelip bu temayı seçersiniz.ekran görüntüsü altta

http://r.apidshare.de/files/11021883/RoyaleV.zip.html (r den sonraki noktayı kaldırın)

link ölmüş(süresi bitmiş)

• Hocam Öncelikle yönetimin bu kararına saygımız sonsuzdur eyvallah... Vs skinleri isteteyen VTP 5,5 ile Yükler isteyende Smokenin dediqin taktikde önemli olan paylaşmak arkdaslar nasıl yükleceqi userin keyfine benim bir projem var sizinle paylaşmak istediqim bu baslıkda takılan arkdaslarımız sıfırda skinner falan olaylarına girmeden bu baslıqa girerek herseyi ögrenmelerini canı gönülden istiyorum onun içinde basda sayın Technics Hocam olmak üzere burdan bütün arkdaslara sesleniyorum skinnerle hiç bir bilinmedik sey kalmasın yani şimdi azda olsa ögrendik bişeler ama ben denk geldim WB5 li skinleri nasıl yükliyebilirim falan diyolar arkdaslarımız onun için Eger smoke arkadasımıza zahmet olmassa eger yapmam falan derse saygı duyarım ben yaparım WB5 ' skinleri Visual Stleys 'li skinleri Videolu anlatım yapabilirmi VTP 5,5 gibi Sonuçta bu baslıkta takılan userlermiziin coqu Tecnics'iinde Dediqi gibi görsel efekleri sevenler yani fazla anlamıyorlar bu işden o yüzden bilinmedik bişe kalmasınki herkes istediqi skini yükleye bilsin umarım Anlatmam gereken projeyi iyi bir sekilde anlatmısımdır ( BİLMEMEK AYIP DEİL ÖGRENMEMEK AYIP ) Bunun içinde işi iyi bilenlerden iyi calısmalar bekliyoruz saygılarımla Skinciqencler...

• Windows Media PLayer ( Gorillaz ) Beyler Favorimdir

Gorillaz__inndirCem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahLimm -- 2 Kasım 2006; 19:08:17 >

• vakit bulabilsem video olayı yapmayı çok isterdim ama malesef eskisi gibi vakit bulamıyorum artık.. oyüzdende yapan arkadaşlar çıkarsa burada bütün kullanıcılara ulaştırırız..

quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

Hocam Öncelikle yönetimin bu kararına saygımız sonsuzdur eyvallah... Vs skinleri isteteyen VTP 5,5 ile Yükler isteyende Smokenin dediqin taktikde önemli olan paylaşmak arkdaslar nasıl yükleceqi userin keyfine benim bir projem var sizinle paylaşmak istediqim bu baslıkda takılan arkdaslarımız sıfırda skinner falan olaylarına girmeden bu baslıqa girerek herseyi ögrenmelerini canı gönülden istiyorum onun içinde basda sayın Technics Hocam olmak üzere burdan bütün arkdaslara sesleniyorum skinnerle hiç bir bilinmedik sey kalmasın yani şimdi azda olsa ögrendik bişeler ama ben denk geldim WB5 li skinleri nasıl yükliyebilirim falan diyolar arkdaslarımız onun için Eger smoke arkadasımıza zahmet olmassa eger yapmam falan derse saygı duyarım ben yaparım WB5 ' skinleri Visual Stleys 'li skinleri Videolu anlatım yapabilirmi VTP 5,5 gibi Sonuçta bu baslıkta takılan userlermiziin coqu Tecnics'iinde Dediqi gibi görsel efekleri sevenler yani fazla anlamıyorlar bu işden o yüzden bilinmedik bişe kalmasınki herkes istediqi skini yükleye bilsin umarım Anlatmam gereken projeyi iyi bir sekilde anlatmısımdır ( BİLMEMEK AYIP DEİL ÖGRENMEMEK AYIP ) Bunun içinde işi iyi bilenlerden iyi calısmalar bekliyoruz saygılarımla Skinciqencler...

• ümit abi o zaman WB5 videolu ben yapayım sende ilk sayafaya tası anlaşdıkmı :)
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.