Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam abi bilgisayarda cekili zaten guvenlı modda yuklıcem ama eer yıne ie da sorun yaratısa daa onceden onlem alamammı? nasl sorunsuz yukleyebılırım bılgılendırebılırmısın?
  • Arkadaşlarhttp://webtrance.deviantart.com/gallery/ burada çok güzel temalar herkesin bakmasını tercih ederim ama ben kendim beceremedim

bunların sonu .desktop ve .curxptheme olarak var bunları hangi programla yükleyebilirim?

quote:

Orjinalden alıntı: sal_erman_17

tamam abi bilgisayarda cekili zaten guvenlı modda yuklıcem ama eer yıne ie da sorun yaratısa daa onceden onlem alamammı? nasl sorunsuz yukleyebılırım bılgılendırebılırmısın?

Sistem geri yükleme yap bir sorun çıkmaz. Baş sayfadaki kullanım kılavuzunu okumadın mı?

Başlat/Donatılar/Sistem araçları/Sistem Geri Yükleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanYeE -- 19 Eylül 2006; 23:11:29 >

• oki kuruyorum okey kuruoum vtp 5.5 link 1 i ie calısmazsa operayı yukledım o calısır heralde...hadi in. bişe olmaz
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

dotWidget yükledim arkadaşlar nasıl rss yi değiştirebilirim
  • technics abi yukledım şimdi napacam ie dede sorun yok oda çalişio...sıra neyde...
  • şimdi avedeski yükle ilk sayfadan ..masaüzerinden sağ mouse la görünüm özelliklerinde diğer vs temaları seçebilirsin.. ayrıca bu başlıkta paylaşılan tüm Visual Style lar vtp5inde çalışacaktır.. kolay gelsin

quote:

technics abi yukledım şimdi napacam ie dede sorun yok oda çalişio...sıra neyde...
  • sağ üstlerinde hangi yazılım için oldukları yazıyo bunlar tam olarak tema değiller bootscreen masaüstü gibi şeylerden başka pek bişi göremedim ben burada malesef

quote:

Orjinalden alıntı: KanYe_wEsT
    Arkadaşlarhttp://webtrance.deviantart.com/gallery/ burada çok güzel temalar herkesin bakmasını tercih ederim ama ben kendim beceremedim
    bunların sonu .desktop ve .curxptheme olarak var bunları hangi programla yükleyebilirim?

• abi pekı bu güvenli mod istiomu???
    bide ilk sayfada tanıtımı var bu lınk cıkıohttp://www.osx-e.com/ burdanmı ındırecem...( ben tam olarak goremedım bu sıtede ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sal_erman_17 -- 20 Eylül 2006; 0:09:34 >
  • arkadaşlar Vista_TP_5.5 i indiriyorum ancak p4- 1.7 -256 ram var pc de. yüklememin anlamı olur mu
  • quote:

abi pekı bu güvenli mod istiomu???
    bide ilk sayfada tanıtımı var bu lınk cıkıohttp://www.osx-e.com/ burdanmı ındırecem...( ben tam olarak goremedım bu sıtede ya...

evet nereden indiriyoruz avedesk i

Vista_TP_5.5 i kurdum p4 1.7 ye avedesk i de kurayım bi
  • arkadaşlar avedesk i de yükledim ancak

rss neden bu şekilde gözüküyor ?

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

rss de ekliyorum ancak o ara kısım boş hep
  • eet bendede aynı sorun var ordan bilgi akışı geçmio...yardım arkadaslar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

arkadaşlar ben vtp 5,5 i yükledim, şimdi de masaüstüne şu yukarıdaki gibi bişey yapmak istiyorum.
    nasıl yapılacağı bu topicte verilmiştir mutlaka ama baya bi bakmama rağmen bulamadım..
    nasıl yapabileceğimi söylermisiniz..

• quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

arkadaşlar ben vtp 5,5 i yükledim, şimdi de masaüstüne şu yukarıdaki gibi bişey yapmak istiyorum.
    nasıl yapılacağı bu topicte verilmiştir mutlaka ama baya bi bakmama rağmen bulamadım..
    nasıl yapabileceğimi söylermisiniz..

Rocketdock programını kurman gerekiyor o yukardaki şekli yapmak için..Linki ilk sayfada olması lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nicker

Masaüstüm.. (Çok amatörce duruyor bunların yanında)

ya orda ne varki sadece winampın vista skini var .ortadakilerin hepsi winamp pencereleri + rocetdock var bide vs 5 sanırım visualstyle'li .sende yapabilirsin çok kolay.
  • ..
  • Orjinalden alıntı: Technics

hatalı kurulmuş kaldırıp güvenli kipte tekrar kurmalısın

Orjinalden alıntı: aglasazim2007

VISTA TRANSFORMATION PACK 5.5 FULL (VTP 5.5)

Arkadaslar Ben Bu VISTA TRANSFORMATION PACK 5.5 FULL (VTP 5.5) yükledim ama Xp deki Gibi Hosgeldiniz Yazisi falan cikmiyor,, Kapatilirkende " Windows Kapatiliyor " "Ayarlar Kayadediliyor " Yazilari Cikmiyor?? Tam Ekran Bombos bir Wallpaper cikiyor Bu Yazilari nasil Ekleyebiliriz?? Yardimci Olursaniz bombos Cok Gicik duruyor ...

tesekkürler

Technics KArdesim Güvenli modda en az 10 kezyükledim ama ayni degisen bisi yok Demek istedigimi anladinizmi ?

1- Pc acilinca " HOSGELDINIZ "
    2- Kapanirkende " BILGISAYAR KAPATILIYOR" " AYARLARINIZ KAYDEDILIYOR"

yazilari birtürlü cikmiyor Yüklemede sorun Yok 10 kez kurdum güvenli modda ama yinede ayni yazilar cikmiyor Yazilar olmayinca bombos bi ekran cok igrenc görünüyor..

eger ben hatali yüklüyorsam eger mümkün ise VISTA TRANSFORMATION PACK 5.5 FULL Programini kurulumunu Resimli bisekilde anlatirsan eger buraya eklersen cok memnun olurum ...

Tesekkür ederim..
    saygilar..

• :::::::::::::::ıcon packer::::::::::
    link:____________-:
    http://www.wincustomize.com/download.aspx?LibID=2&SkinID=1534

• Arkadaşlar birinci sayfadaki neyin hangi sayfada olduğu kısımı tutmuyo

Büyük bi ihtimal önceden bi sayfada 60 mesaj vardı şimdi ise 40 a düştüğü için sayfalar kaymış

quote:

>>02. SAYFA<< Üye Masaüstleri & Wallpaper
    >>03. SAYFA<< Styler & Skin Uygulamaları & Vista Walpaper
    >>04. SAYFA<< Skin uygulamaları & WB5 & Vista Wallpaper
    >>05. SAYFA<< AVEDESK v1.3 & Iconpackagerve ikon setleri
    >>08. SAYFA<< Alienware Themes
    >>09. SAYFA<< Wmp9 Serisi Skinler
    >>10. SAYFA<< Talisman ve Skinleri
    >>12. SAYFA<< Dreamrender programı
    >>13. SAYFA<< Wmp11 için "Codename ECLIPSE" ve Harika Masaüstleri
    >>15. SAYFA<< Winamp Skinleri & İkon Paketleri & Energy Blue
    >>16. SAYFA<< WB5 temaları & ıconpackager İkon paketleri
    >>17. SAYFA<< Efsane Winamp Skini "Clear one" &Opera ve Winamp Classic Skinleri
    >>18. SAYFA<< WB5&VS temaları Winamp Skinleri
    >>19. SAYFA<< Wallpapers
    >>20. SAYFA<< Wallpapers & Ekran Koruyucular
    >>21. SAYFA<< Windowpaper XP Programı & Wallpapers
    >>22. SAYFA<< Güncel Walpaper Siteleri
    >>23. SAYFA<< Başlıktaki Tüm Wallpaper Siteleri
    >>24. SAYFA<< Sphere XP
    >>25. SAYFA<< Talisman II
    >>26. SAYFA<< MSN8 skin & Icons & Wallpapers
    >>27. SAYFA<< VCP v3.6
    >>28. SAYFA<< Wallpapers
    >>32. SAYFA<< Icon Packs
    >>33. SAYFA<< Styler v1.4 & Icon Packs
    >>34. SAYFA<< Boot skin
    >>35. SAYFA<< VTP 4.0

• Technics KArdesim Güvenli modda en az 10 kezyükledim ama ayni degisen bisi yok Demek istedigimi anladinizmi ?

1- Pc acilinca " HOSGELDINIZ "
    2- Kapanirkende " BILGISAYAR KAPATILIYOR" " AYARLARINIZ KAYDEDILIYOR"

yazilari birtürlü cikmiyor Yüklemede sorun Yok 10 kez kurdum güvenli modda ama yinede ayni yazilar cikmiyor Yazilar olmayinca bombos bi ekran cok igrenc görünüyor..

eger ben hatali yüklüyorsam eger mümkün ise VISTA TRANSFORMATION PACK 5.5 FULL Programini kurulumunu Resimli bisekilde anlatirsan eger buraya eklersen cok memnun olurum ...

Tesekkür ederim..
    saygilar..
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.