Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 16 Temmuz 2006; 20:15:33 >
  • @EstrEmO saolasın dostum aradığım buydu
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

@EstrEmO saolasın dostum aradığım buydu

• ben VTP 4.0'ı kurdum ama masaüstünde sağ tıklayınca aşağıdaki resimde olan şey çıkıyor bunu nasıl kapatabilirim

• saatin yanında glass2k die bi program göreceksin onu kapatırsan bu menü çıkmaz. o program pencerelerin şeffaf olmasını sağlıyor. bu menü sayesinde de hep pencerenin saydamlığını ayarlayabiliyorsun.
  • sağol hodolomax
  • bu benim masaüstü
    fazla uğraşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sédat -- 16 Temmuz 2006; 14:15:43 >
  • quote:

sanal pc yapınca kendi dosya sistemini ayarlıyor. ana bilgisayarının dosya sistemiyle bi alakası olmuyor. hatta vista kurarken scsı hard disk falan yaptı kendini. eğer biglsayarının ram 768-1gb yada daha fazlaysa kurmayı deneyebilirsin. işlemci benim 1.6 ghz centrino. arkadaşta 1.5 ghz centrino 768 ram yaptık gayet güzel çalıştı. tabi vistanın oyunlarında yavaşlıklar vardı. grafik kartına ve işlemciye çok yük biniyor.

imkanınız varsa sanal makine olarak kurun derim gayet hoş

ben arattim bulamadim sanal pc yi nasil kuracaz birde bu yil cikmis kaliteli bir program tavsiye edebilirmisiniz adim adim anlatim ne dh da nede arama sitelerinde bulamadim bilen varsa link versin bir zahmet.

• THUMBNAİL PLEASE
  • sanal pc yapmak için ben VMWare adında bir program kullanıyorum. aynı tarz Virtual Pc die bi program daha var microsoft un sanırsam (ismi yanlış olabilir) bunları kullanabilrsin. ayrıntılı anlatım olarak bir çalışma yapmadım ama arama yaparsan kaynak bulabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

quote:

sanal pc yapınca kendi dosya sistemini ayarlıyor. ana bilgisayarının dosya sistemiyle bi alakası olmuyor. hatta vista kurarken scsı hard disk falan yaptı kendini. eğer biglsayarının ram 768-1gb yada daha fazlaysa kurmayı deneyebilirsin. işlemci benim 1.6 ghz centrino. arkadaşta 1.5 ghz centrino 768 ram yaptık gayet güzel çalıştı. tabi vistanın oyunlarında yavaşlıklar vardı. grafik kartına ve işlemciye çok yük biniyor.

imkanınız varsa sanal makine olarak kurun derim gayet hoş

ben arattim bulamadim sanal pc yi nasil kuracaz birde bu yil cikmis kaliteli bir program tavsiye edebilirmisiniz adim adim anlatim ne dh da nede arama sitelerinde bulamadim bilen varsa link versin bir zahmet.

• SAMUİ for WB

ÇEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 16 Temmuz 2006; 21:36:13 >
  • NİQU for WB

ÇEK
  • QUADELIC For WINAMP 5x

>>ÇEK<<
  • VISTA SCREEN SAVERS

1-Aurora screensaver
    2-Bubbles screensaver
    3-Mystify screensaver
    4-Ribbons screensaver

>>ÇEK<<
    http://www.h emenpaylas.com/download/1201654/Screensavers5308.17_by_TECHNICS.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 16 Temmuz 2006; 22:18:52 >

• link hatalı tech
    ss yok mu?
  • arkadaşlar aşağıda gördüğünüz resimin benzerlerini bulabileceğim bir link elinizde varsa verebilirmisiniz ben birtane 70 sayfalık arşiv buldum 70 sayfanın hepsine bakıp 165 e yakın resimi sömürdüm

• hani bize site ismini yazsana
    melih vermişti benzer 2 sayfa öne galiba
  • Ayofe for Windowblinds 5

ÇEK
  • ya bu vista blackı felan nasıl yuklicez yaa
  • sitenin ismi;
    http://www.wallpapers.ru aman dikkat rus sitesi herşey çıkabilir
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.