Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vardı zaten böyle bir tema benzeri en azından daha farklı
    bekleriz ama
    yayınlamak için sanırım gücün yetmiyor(rütbe)
  • quote:

@^^AHMET^^ arkdaşım lütfen msjları incelermisin hep aynı şeyleri soruyosun ve yapılmış olanları

hişt hişt sakin ol sinirlerine hakim ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

onuda zaten ben yollamıstım, sorun simdi niye yollayamıyorum

ne hata veriyor onu da yazsana
  • üye olarak girince imageshack a at oradan direct link buraya yapıştır img ile sar
    thumbnail özelliği kapalı olabilir forum da istikrar diye bir şey yok ki
  • BASENATİON for CURSORXP
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

BLUETİME
  • mewluth hocaya danış mod dur kendisi konudışı başlığında bulabilirsin

bende çalıştı gördüğün gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

onuda zaten ben yollamıstım, sorun simdi niye yollayamıyorum

bana pm at arkadaşım ben yayınlayayım senin adına
  • PAYLAŞIM GÜZEL OLUNCA ÇIKAN SONUÇTA GÜZEL OLUYO
  • Saygıdeğer Dsotlar ben Blue Royale Teması gibi orjinal bir tema arıyorum yuklenmesı sılınmesı problem olmayan hafızaya cok yuklenmeyen reklamsız falan ne onerırsınız ? Şimdiden teşekkğrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 24 Haziran 2006; 0:03:28 >
  • başka Orijinal windows teması yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

Saygıdeğer Dsotlar ben Blue Royale Teması gibi orjinal bir tema arıyorum yuklenmesı sılınmesı problem olmayan hafızaya cok yuklenmeyen reklamsız falan ne onerırsınız ? Şimdiden teşekkğrler

hatırladıgım kadarı ile 1 tane daha vardı ama ufak bişeydi görünce koyarım blue
  • ya normalde forum sitelerine üye olmam ama burdaki paylaşım aşkı ilgimi çekti hepinize ayrı ayrı tşk
    özelliklede Technics sana..bıkmadan her soruna yardım etmeye çalışmışsın
  • vista inspirat
  • blue bakbakalım bunu demiştim ama begenirmisn bilmem

http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/desktop/finalfantasy.mspx
  • A_y_Z_e_K @ bu topic,te forum temel kuralı paylaşım,bilgilendirme gerçekten en üst seviyede emegi geçen tüm arkadaşlarımız güzel bir sınav verdi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

@^^AHMET^^ arkdaşım lütfen msjları incelermisin hep aynı şeyleri soruyosun ve yapılmış olanları

hey dostum senin sorunun ne sadece temaların silindiğini veya nasıl elde edildiğini sordum topicleri tek tek okudum görsem sormam değil mi...
  • arkadaşlar ben bir tema yükledim bilgisayara (windowblinds,oldrepublic) ben bir wallpaper koyuyorum bilgisayarı kapatıyorum bilgisayarı tekrar açtığımda o wallpaper gitmiş oluyor temanın wallpaperı oluyor arka planda kafayı yiyecem.Lütfen yardımcı olun

not:ben misunderstood (sifreyi unutum da )
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^AHMET^^

quote:

hey dostum senin sorunun ne sadece temaların silindiğini veya nasıl elde edildiğini sordum topicleri tek tek okudum görsem sormam değil mi...

okudum diyosun ama bi üst msjımda yazıyodu orda bakmadan biliyorum ben o msjlarımı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trane

arkadaşlar ben bir tema yükledim bilgisayara (windowblinds,oldrepublic) ben bir wallpaper koyuyorum bilgisayarı kapatıyorum bilgisayarı tekrar açtığımda o wallpaper gitmiş oluyor temanın wallpaperı oluyor arka planda kafayı yiyecem.Lütfen yardımcı olun

not:ben misunderstood (sifreyi unutum da )

masaüstüne koydugun wallpapersın yerini biliyomusun eger siliniyosa yada yer degişiyosa bu oalbilir yada her açıldıgında farklı bir theme uygulamıyosan
  • quote:

blue bakbakalım bunu demiştim ama begenirmisn bilmem

http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/desktop/finalfantasy.mspx

Yok bu cok egzantrık daha cok renklı blue royale tarzı ama yıne tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.