Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçç duvarlara konuşuyorum ben... bu güzelmiş buarada durçekeyim hemen :)
    pointerın tasarımcısı d.arnaez denen adama dikkat, Adam sadece bu işten para yiyo.. ikon paketleride çok meşhur kendisinin daha önceden bayaada bi paylaşıldı başlıkta

quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

Nitro Cursor for cursor xp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 15 Haziran 2006; 0:34:20 >
  • wall. lar için teşekkürler indiriyorum
  • valla adamın tasarımlarının hepside mükemmel helal olsun
  • d.arnaez in kendi sitesinde icon packager için Nitro Icon Pack $15.00 yuh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyaziD -- 15 Haziran 2006; 0:54:59 >
  • Obsidian Cursor for cursor xp

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<
  • bubba for cursor xp

>>ÇEK<<
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Bizim başlıkta herkezin uzmanlık alanı mevcut.. @Blue wb5 @hodolomax avedesk @melihözcan wallpaper @yy2 bilgisel paylaşım @umuttada mouse pointer takıntısı var

umut coştu seninde dediğin gibi ekip halinde olunca güzel oluyor ayrıca wallpaperler için teşekkürler @technics

• quote:

Orjinalden alıntı: furkan_bjk_x

Avedesk kullanımını verimli hale getirebilme için geri dönüşüm kutusunu masa üstünden kaldırma

Masaüstünde sol tuşa tıklıyoruz simgeler yerleştir altında 'masaüstü simgelerini göster' üzerindeki işareti kaldırıyoruz böylece avedesk in geri dönüşüm kutusu deskletini kullandığımmızda masaüstünde 2 tane g.dönüşüm kutusu olmuyor

son zamanlarda duyduğum en yararlı bilgi. Teşekkürler

@technics
    Hoşbulduk...
    Bu VTP 4 ile 1 haftamı doldurdum. Kesinlikle hepsinden iyi. Görsel olarak tartışmaya girmeyecem (WB5-VTP4)
    ama stabil bir sistem için harika. Şu ana kadar hertürlü uygulamada problemsiz çalıştı. Avedesk 2.0 de iyi giderdi yani....

• ben kaçırdımmı yoksa topdesk verildimi? sanki verildi gibi geliyor bana gördüm gibi.verilmediyse koyayım manyak bişe bu yaf alt tab geçişleri tek tuşla sayfaları sıraya dizme tuttum bu programı tam sürüm olmasıda güzel.
  • evvet abi benimde kafamı taktığım konu bu.. Stabil herşeyden önce VTP4..Biraz fazla görsellik için WB5 seçilebilir ama stabilite=vtp4

quote:

Orjinalden alıntı: mediart

Bu VTP 4 ile 1 haftamı doldurdum. Kesinlikle hepsinden iyi. Görsel olarak tartışmaya girmeyecem (WB5-VTP4)
    ama stabil bir sistem için harika. Şu ana kadar hertürlü uygulamada problemsiz çalıştı. Avedesk 2.0 de iyi giderdi yani....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 15 Haziran 2006; 8:03:07 >
  • konuştuk ama vermedik, güzel bir sunumla oda değer kazanabilir doğru söylüyosun @yy2

quote:

Orjinalden alıntı: yy2
    ben kaçırdımmı yoksa topdesk verildimi? sanki verildi gibi geliyor bana gördüm gibi.verilmediyse koyayım manyak bişe bu yaf alt tab geçişleri tek tuşla sayfaları sıraya dizme tuttum bu programı tam sürüm olmasıda güzel.
  • evet editlenmiş hallerini paylaşırsan seviniriz.. Bu temanın adınada senin nikini koyalım :)
    yollamak için h emenpaylas.com dan faydalanabilirsin..

quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke
    cok tesekkur ederim dostum,
    öncelikle windowblinds 5.0 kullanmak sart, cunku transparan titlebarı bitek o yapıyor.

yafvc3wb5 diye bi wb5 skini var, skinstudio ile bunu editleyip vista screenshot larına bakarak benzetebildiğim kadar benzettim. Aynı sekilde styler toolbarıda modifiye ettim ha unutmadan shellstyle de bana ait

Gerisi zaten avedesk, iconpackager, rocketdock
    isterseniz yollıyım ama nasıl yollayacagımı soylerseniz
    buda startmenu :)

http://img150.imageshack.us/my.php?image=r21jr.jpg

• vista ball (vistanın balouncuk screensaver sı)

ÇEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 15 Haziran 2006; 12:09:24 >
  • quote:

Aslında bana göre wb5 daha stabil niye derseniz;

en önemli sebebi windowsun orjinal hiçbir dosyasını bozup yerine modifiyelri yüklemiyor,

trans packlerin hepsi bunu yapıyor

sadece iyi bi ekran kartı ve ram lazım ben 1.5 aydır kullanıyorum nerdeyse amuda kaldırdım tık demedi daha

orjinal herzaman iyidir yan sanayiden arkadaslar...........

ama sonuçta transformation packlerde genelde sorunsuz oluyor ve şu son yeniler ve dahada az ram hercıyor yani harcamıyor sistem dosyalarınıdı tekrar sorunsuz yükleyebilir ama wb gibi efekleri olmayabilir bu benim düşüncem arkdaşım tartışabiliriz...
  • WB Theme sıdır.....

ÇEK
  • e büyük gösterseydinye anlatım onu sana
  • orjinal dosyaları bozmaz TP'ler yedeklerler onların yerinede kendilerininkini yazarlar bu sayedede ek yazılımlardan çok daha hızlı ve stabil çalışırlar..

quote:

Aslında bana göre wb5 daha stabil niye derseniz;
    en önemli sebebi windowsun orjinal hiçbir dosyasını bozup yerine modifiyelri yüklemiyor,
    trans packlerin hepsi bunu yapıyor

sadece iyi bi ekran kartı ve ram lazım ben 1.5 aydır kullanıyorum nerdeyse amuda kaldırdım tık demedi daha
    orjinal herzaman iyidir yan sanayiden arkadaslar...........
  • glitch.. efsane bu tema kesinlikle 1 numara WB5 için.. eline sağlık @melih

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

WB Theme sıdır.....
    ÇEK
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.