- x
dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
21538 Cevap2433522 Görüntüleme23 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     42 [44] 46 47 48 49 50 51      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1988 Mesaj
6 Haziran 2006; 20:21:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

xp cd'ni takmadan kurulumu tamamla.

Kullanım kılavuzunda Mutlaka Güvenli Kip te kurulmalıdır demişsin ama Güvenli Kip te kurulmuyor!

0

Hocam normal windows da yükledim böyle bi şi oluştu tema sadece bu kadar mı şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 7 Haziran 2006; 20:32:22 >

1107 Mesaj
6 Haziran 2006; 20:45:58 

eğer @technics in bir önceki sayfada verdiği themes diye rarı indirip kurmassan bu kadar olacak. sorunun çözüldümü şimdi? bi lüçük işim çıkmıştı 2-3 saat yoktum

.......i can't say that it's impossible G S because impossible is nothing.........

1988 Mesaj
6 Haziran 2006; 20:50:25 

quote:

Orjinalden alıntı: yy2

eğer @technics in bir önceki sayfada verdiği themes diye rarı indirip kurmassan bu kadar olacak. sorunun çözüldümü şimdi? bi lüçük işim çıkmıştı 2-3 saat yoktum

Onların hepsini toptan nasıl yüklerim? Yani hangisini yüklemek istersem her seferinde o temaları açmam mı gerekiyor!

11442 Mesaj
6 Haziran 2006; 21:04:24 

quote:

VTP4 kurulu olduğu halde tema sayısı az olan arkadaşlarıma gece kıyağı :)

bütün temaları tek başlığa paketleyip uploadladım. "Windows\" dizinindeki "Resources\" un içindeki "themes\" klasörüne temaları (klasörü değil) kopyalayın..

http://www.h emenpaylas.com/download/879600/VTP4_Themes.zip.html

http://r apidshare.de/files/22367998/Themes.zip.html

quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Onların hepsini toptan nasıl yüklerim? Yani hangisini yüklemek istersem her seferinde o temaları açmam mı gerekiyor!

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

136 Mesaj
6 Haziran 2006; 21:22:32 

quote:

linkler güncellendi sevgili @serkan

eyvallah kardeş çok sağol.teşekkürler.

kural dışı imza

4171 Mesaj
7 Haziran 2006; 3:56:25 

Üstüne çift tıklayarak akttif edeceksin ama hep çıkan görüntü özelliklerini her seferinde kapat
birde ss leri daha küçük boyutlarda yayınlarsak daha iyi olur

E7500 R0 vid:1.262 400mhz 3.8ghz 1.375v& Gelid Tranquillo || P35 DS3R r2.1 || 3GB 800 c5 ||WD10EZEX - 3500418AS - HD103SJ - WD Elements 2.5" 1TB - Corsair 32GB Slider || Sapphire 5850 TOXIC ||Seasonic M12II-620
Skystar 2.8a ||XClio Nighthawk ||HP 2310ei || Logitech G500 & Media keyboard 600||40C6000 & Digi HD 9102||Canon Ixus 220HS & Toshiba 16GB C10

136 Mesaj
7 Haziran 2006; 9:08:58 

yaw her sorunum halloldu şimdidde başıma baaşka bi sorun geldi benim pc de oturum açma kapama sesi gitti..technics kardeş nasıl geri getiririm.. windows başlangıç sesi.

kural dışı imza

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 14:39:46 

Sesler gitti!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 14:41:59 >

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:04:45 

ICONPACKER linkinde bi hata war arkadaşlar bi baksanız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 18:09:52 >

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:12:48 

@missyou'yla 2nizi paraylamı gönderdiler abicim hocam nebiçim problem bunlar 2 gündür ruhumu yaşlandırdınız ulen
Sesleri daha önceden paylaşmıştık, gerekirse bir tek onları çekerek dilediğiniz sesler yerine atayabilirsiniz..

quote:

Orjinalden alıntı: uA_SerkaN

yaw her sorunum halloldu şimdidde başıma baaşka bi sorun geldi benim pc de oturum açma kapama sesi gitti..technics kardeş nasıl geri getiririm.. windows başlangıç sesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Haziran 2006; 18:18:09 >

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:17:20 

teşekkürler @missyou yeniledim ilk sayfadaki linki...hallolmadımı senin sorunlar haala? eğer halledemediysen, ilk sayfadan vcp3,6 veya radiumpack'i dene hemen hemen vtp4 e en yakın paketler onlar

quote:

ICONPACKER linkinde bi hata war arkadaşlar bi baksanız!

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:38:21 

quote:

teşekkürler @missyou yeniledim ilk sayfadaki linki...hallolmadımı senin sorunlar haala? eğer halledemediysen, ilk sayfadan vcp3,6 veya radiumpack'i dene hemen hemen vtp4 e en yakın paketler onlar

Yok ufak tefek hatalar olsada halloldu sanırım. iconları değiştirmek istiyorumda. Bi de sesler gitti onu sölicektim!

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:45:46 

sesleri dediğim gibi önceden paylaştık ayrıca, gerekirse indirebilirsiniz.

quote:

Yok ufak tefek hatalar olsada halloldu sanırım. iconları değiştirmek istiyorumda. Bi de sesler gitti onu sölicektim!

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 18:51:06 

quote:

sesleri dediğim gibi önceden paylaştık ayrıca, gerekirse indirebilirsiniz.

Tamam ilk sayfalarda warsa sorun yok! Tekrar yükleriz artık saol!

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 19:26:26 

0

RK Launcher programını göremedim ama direk link war mıydı?

136 Mesaj
7 Haziran 2006; 19:53:10 

quote:

kardeş çok olduk biliyorum aama napimm nerde verdinis bunları link versen

kural dışı imza

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 20:31:04 

quote:

kardeş çok olduk biliyorum aama napimm nerde verdinis bunları link versen

Bende bulamadım.

270 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:14:14 

bişi sorucam.. iconpackager ile ilgili bi sorunum var.. prg 2-3 gün çalışıyo ama sonrasında (notbukta kurulu) makinenin wireless ve antivirüs olayını bozuyo.. wireless çalışmaz hale geliyo ve kaspersky de açılışta kilitlenip kalıyo.. var mı bu gibi sorun yaşayan bu i.packager ile.. acaba benim konfigürasyondan mı kaynaklanıyo anlamadım gitii... 4 aylık windows var dedim.. ondandır bu kilitlenme dedim.. sistem kurdum yeni.. sonrasında gene bu sorunla karşılaştım 6 günlük windowsta.. kaldırdım i.packageri ama devam etti sorun anca sistemgeriyükleme ile düzeldi.. bi sorim danışim dedim...

açılış ve kapanış sesleri bende de kaybolmuştu.. nedenini anlamadım.. orijinal sesleri seçiyosun gene ses çıkmıyodu.. acaba i.packager mi ypıyodu bunu da???

Zoologist, Ph.D. "the truth is out there"
2oo6 scenic II 1.6 privilege KulüPRenaulT

486 DX4-100. 70 Mb HDD. 5.25 FDD. 512 kb Cirrus logic graphic card (VESA). 8 MB EDO RAM. Windows 3.1 OS. 14" monitor. New upgrades: SoundBlaster Pro sound card, 2X Creative CD-ROM driver, 3.5 FDD + ASUS N61V.

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:34:36 

quote:

Orjinalden alıntı: cyclops_

bişi sorucam.. iconpackager ile ilgili bi sorunum var.. prg 2-3 gün çalışıyo ama sonrasında (notbukta kurulu) makinenin wireless ve antivirüs olayını bozuyo.. wireless çalışmaz hale geliyo ve kaspersky de açılışta kilitlenip kalıyo.. var mı bu gibi sorun yaşayan bu i.packager ile.. acaba benim konfigürasyondan mı kaynaklanıyo anlamadım gitii... 4 aylık windows var dedim.. ondandır bu kilitlenme dedim.. sistem kurdum yeni.. sonrasında gene bu sorunla karşılaştım 6 günlük windowsta.. kaldırdım i.packageri ama devam etti sorun anca sistemgeriyükleme ile düzeldi.. bi sorim danışim dedim...

açılış ve kapanış sesleri bende de kaybolmuştu.. nedenini anlamadım.. orijinal sesleri seçiyosun gene ses çıkmıyodu.. acaba i.packager mi ypıyodu bunu da???

Sesler Vista Transformation Pack 4 ü yükleyince kayboluyor. Ama IconPackager olayın gerçekten ilginçmiş sende yaw. Programı kaldırıosun yine de sorun devam ediyor? IconPackager den diildir de belki virüs giriodur senin makineye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 21:34:46 >

1605 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:38:22 

ya ilk baştaki temayı çok beğendim vista transformer ama nasl kurcam hiç bi fikrim yok. Bide link çalışmıyo yardım lütfen.

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:39:32 

quote:

RK Launcher programını göremedim ama direk link war mıydı?

güncellendi

RK LAUNCHER

0

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Haziran 2006; 21:39:25 >

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:45:46 

şimdi delircem azkaldı, teker teker sorun bari yav elinsaf

arkadaşlar ben vermedim o ses paketini ya @melih yada @visualize verdi 30 lu sayfalarda paylaşıldı yanlış hatrlamıyosam..

quote:

Bende bulamadım.

1988 Mesaj
7 Haziran 2006; 21:52:31 

DH'de topic açmıcan! Hele böle ses getirecek bi topicse!

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 22:31:12 

@cyclops kardeşim, ikon paketinin bu şekil bir zarar vermesinin mümkün olacağını düşünmüyorum ben..bence yüklediğin bir sürücü yada ona benzer başka bir uygulama sorun yaratmış olabilir.. Hatta bilgisayarında bence olası bir virüs durumu bile söz konusu olabilir.. Güncel Başka bir antivirus ile gözden geçirmeni tavsiye ediyorum makinanı..

quote:

Orjinalden alıntı: cyclops_

11442 Mesaj
7 Haziran 2006; 22:55:03 

o senin inceliğin. burada emeği geçen dostlar sayesinde geldik bugünlere..

quote:

DH'de topic açmıcan! Hele böle ses getirecek bi topicse!

11442 Mesaj
8 Haziran 2006; 0:54:12 

bilgisayardan anlıyomusun? anlamıyosan radium packi kur

quote:

Orjinalden alıntı: Sentinal

ya ilk baştaki temayı çok beğendim vista transformer ama nasl kurcam hiç bi fikrim yok. Bide link çalışmıyo yardım lütfen.

4171 Mesaj
8 Haziran 2006; 2:51:36 

ince problemleri kendimiz halletmeye çalışırsak topic daha verimli hale gelir

E7500 R0 vid:1.262 400mhz 3.8ghz 1.375v& Gelid Tranquillo || P35 DS3R r2.1 || 3GB 800 c5 ||WD10EZEX - 3500418AS - HD103SJ - WD Elements 2.5" 1TB - Corsair 32GB Slider || Sapphire 5850 TOXIC ||Seasonic M12II-620
Skystar 2.8a ||XClio Nighthawk ||HP 2310ei || Logitech G500 & Media keyboard 600||40C6000 & Digi HD 9102||Canon Ixus 220HS & Toshiba 16GB C10

136 Mesaj
8 Haziran 2006; 9:18:09 

Technics kardeş ben sorunumu dün kendim halletim çok şükür..seninde kafanı arıttık eh olacak okadar mazur gör bunları her şey için tekrar sağol..

kural dışı imza

11442 Mesaj
8 Haziran 2006; 9:31:45 

nedemek beyler..sizler sağolun.. burada bulunma amacımız neki zaten..

buarada bold'la yazmak modamı oldu yahu.. ben onları önemli programlarda kullanıyorum sadece bırakın bakayım benim boldumu hemen

quote:

Technics kardeş ben sorunumu dün kendim halletim çok şükür..seninde kafanı arıttık eh olacak okadar mazur gör bunları her şey için tekrar sağol..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 8 Haziran 2006; 9:32:55 >

1988 Mesaj
8 Haziran 2006; 13:15:04 

quote:

Sesler nerde læ?

136 Mesaj
8 Haziran 2006; 14:31:37 

quote:

Sesler nerde læ?

denetim/masası/ses ayarları/ses efekti ne gir ordan windows default yap..!! (ama ) windows default yapınca xp nin o klasik sesleri geliyoo..yani vistanın sesleri gidiyoo (sorun burda )..ben ilk başta sesleri kontrol ettim oturum açma vs vıstanın sesleri bulunamadı diyoo..bunun üzerine default yaptım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_SerkaN -- 8 Haziran 2006; 14:34:47 >

kural dışı imza

452 Mesaj
9 Haziran 2006; 2:16:24 

yaa arkadaşlar bende bişey sorabilirmiyim müsade varsa vtp4 yüleyebildim bende tema secenegi 23 tane iken masaüstü bilgisayarinda ama arkadaşin laptop a yükledik 2 tane çıkti ne iş böle anlamadim

715 Mesaj
9 Haziran 2006; 3:51:02 

Merhaba;Sorum Özellikle Technics'e... VTP 4.0 güvenilir mi. Daha açık olmak gerekirse. Grafik programlarıyla herhangi bir çatışması var mı.
(İnsanların yanında rezil olmayalım) 3.52i yüklediğimde nedendir bilinmez Freehand çalışmamıştı da ondan soruyorum...

Not: 4.0'ı 3 denemeden sonra başarıyla kurdum. İlk izlenim tüm grafik programları sorunsuz çalışıyor. İlerki günlerde bir sıkıntı yaratırmı 4.0 ?

1988 Mesaj
9 Haziran 2006; 9:00:20 

quote:

denetim/masası/ses ayarları/ses efekti ne gir ordan windows default yap..!! (ama ) windows default yapınca xp nin o klasik sesleri geliyoo..yani vistanın sesleri gidiyoo (sorun burda )..ben ilk başta sesleri kontrol ettim oturum açma vs vıstanın sesleri bulunamadı diyoo..bunun üzerine default yaptım..

Ben bunu sormuodum bunun içinde saol hiç yoktan iyidir hiç ses çıkmıo. Şu hani sesleri paylaştık diyoya 30 lu sayfalardaymış sen onu bulabildin mi?

Yaw orda seçeneklerde Windows Vista'da war. Onu seçsene ben seçtim Vista Sesleri geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 10 Haziran 2006; 9:02:09 >

1107 Mesaj
9 Haziran 2006; 12:56:26 

quote:

Orjinalden alıntı: mediart

Merhaba;Sorum Özellikle Technics'e... VTP 4.0 güvenilir mi. Daha açık olmak gerekirse. Grafik programlarıyla herhangi bir çatışması var mı.
(İnsanların yanında rezil olmayalım) 3.52i yüklediğimde nedendir bilinmez Freehand çalışmamıştı da ondan soruyorum...

Not: 4.0'ı 3 denemeden sonra başarıyla kurdum. İlk izlenim tüm grafik programları sorunsuz çalışıyor. İlerki günlerde bir sıkıntı yaratırmı 4.0 ?

yok hocam doğru şekilde yüklediysen bi sorun olacağını sanmam bayadır kullanıyoruz kimseden öyle bi sorun duymadık sadece yüklerken ve kaldırılırken yaşanan problemler oluyor onlarda yine düzgün şekilde kurulmadığı için oluşuyor çoğunlukla. zevk almana bak.

.......i can't say that it's impossible G S because impossible is nothing.........

11442 Mesaj
9 Haziran 2006; 20:30:50 

selam buarada @mediart nerlerdesin

quote:

Orjinalden alıntı: yy2

yok hocam doğru şekilde yüklediysen bi sorun olacağını sanmam bayadır kullanıyoruz kimseden öyle bi sorun duymadık sadece yüklerken ve kaldırılırken yaşanan problemler oluyor onlarda yine düzgün şekilde kurulmadığı için oluşuyor çoğunlukla. zevk almana bak.

11442 Mesaj
9 Haziran 2006; 20:33:59 

quote:

Orjinalden alıntı: bozoklu66

yaa arkadaşlar bende bişey sorabilirmiyim müsade varsa vtp4 yüleyebildim bende tema secenegi 23 tane iken masaüstü bilgisayarinda ama arkadaşin laptop a yükledik 2 tane çıkti ne iş böle anlamadim

quote:

VTP4 kurulu olduğu halde tema sayısı az olan arkadaşlarıma gece kıyağı :)

bütün temaları tek başlığa paketleyip uploadladım. "Windows\" dizinindeki "Resources\" un içindeki "themes\" klasörüne temaları (klasörü değil) kopyalayın..

http://www.h emenpaylas.com/download/879600/VTP4_Themes.zip.html

11442 Mesaj
9 Haziran 2006; 20:46:06 

işte gereken yapılmış ve bir sorun daha aşılmış tebrikler arkadaşlar..

quote:

Yaw orda seçeneklerde Windows Vista'da war. Onu seçsene ben seçtim Vista Sesleri geldi!

879 Mesaj
9 Haziran 2006; 21:29:57 

benim masaüstüm de güzel oldu ama bide buraya nasıl konulcagını bilsem daha güzel olacak YARDIM Technics

11442 Mesaj
9 Haziran 2006; 21:40:50 

klavyenin print screen tuşuna bas.. Painte yapıştır uzantıyı jpeg olarak kaydet. www.imageshack.us e upload et en alttaki linki buraya koy..

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09
benim masaüstüm de güzel oldu ama bide buraya nasıl konulcagını bilsem daha güzel olacak YARDIM Technics

879 Mesaj
9 Haziran 2006; 22:01:38 

inş. olmuştur

[code][/code]http://img242.imageshack.us/img242/2516/masa0oc.jpg

11442 Mesaj
9 Haziran 2006; 22:07:16 

0

879 Mesaj
9 Haziran 2006; 22:13:59 

Ne yani Technics sen bana beceriksizmi? demek istiyorsun ewet öyleyimdir biraz yapmak 15 dakikakamı aldı ama buraya koymak 2 gün ugraştıgım halde boş yani

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Haziran 2006; 23:16:29 

tşklr icabındaaaa

1988 Mesaj
10 Haziran 2006; 13:24:34 

quote:

işte gereken yapılmış ve bir sorun daha aşılmış tebrikler arkadaşlar..

Sayılır! Technics bende Glass2k yüklü ama şeffaflık efekti veremiorum?

4171 Mesaj
10 Haziran 2006; 21:55:02 

glass2k efektini kullanmak için programlardan glass2k menüsüne ulaşabilirsin

7180 Mesaj
11 Haziran 2006; 12:50:11 

Bende hersey normal ve sorunsuz calisiyor VTP4 yani ama baslata basinca acilan menuler seffaf degil bu VTP4 de mi yok yoksa benmi yapamadim glass menusundende bulamadim sadece baslat cubugu seffaflasiyor ama menuler seffaflasmiyor nasil yapabilirim.

7 Mesaj
11 Haziran 2006; 13:47:38 

benim çok hoşuma gitti royal teması ve pricopacks birde xp masaüsü resmi

local://upfiles/199234/CDBDC78FF80E48EBA7B32C752EF43A98.jpg

local://upfiles/199234/BA2336B0EA5E4CEBB926E66F6C49AD17.jpg

Ekteki dosya (2)

715 Mesaj
11 Haziran 2006; 19:50:07 

quote:

selam buarada @mediart nerlerdesin

Nerdemiyim. Bu başlıktan oldukça uzaktayım.

3.5'i kurdum. Herşeyi hallettim. Hatta numarasını hyatırlamıyorum ama 35 yada 36 desk'i bile aldım. Sonra başladım işlere. Birde ne göriyim Freehand çalışmıyor. Hemde müşterinin önünde. Neyse hallettik diğer makinede. Ama ne yaptıysam tema ile freehand'ı birtürlü birlikte çalıştıramadım. WB5 kurdum. Ondada sanırım kurma hatasından dolayı performansta düşüş oldu. Photoshop CS2 zaten çok ağır çalışıyor bide WB5....... Kendi kendime herkese teşekkürler ama ben bu işte yokum dedim. AMA.. şimdi bu 4 harika oldu. Indesing, freehand, photoshop harika çalışıyorlar. Terkrar aranıza geldim ve vista gelene kadar da aranızda olacam.

5904 Mesaj
11 Haziran 2006; 23:48:15 

slm arkdaşlar yeniden aranızdayım olmadıgım zamanların telafisi için bir iki şey koyim dimi

biraz önce yazdıklarımın bi kısmını hepsini emek harcayarak yazmıştım ama sitede sorun vardı hepsi uçtu tekrar

ilk önce haberler avedesk 2.0 yolda bunlarda ilk resimler....

0

0

sıra geldi ekstra programlara

windowfx 3.0 explorer pencereleri için
İnceleyin
ÇEK

explorer pencerleri için çok güzel kolaylık saglıyor inceleyin

incele ve yükle

Steam id: estremodesign
DeviantArt: estremodesign
GFWL ID: estremodesign
Steam DH Game Group
The Simpsons Türkiye

1107 Mesaj
12 Haziran 2006; 1:39:38 

quote:

Orjinalden alıntı: mediart

Nerdemiyim. Bu başlıktan oldukça uzaktayım.

3.5'i kurdum. Herşeyi hallettim. Hatta numarasını hyatırlamıyorum ama 35 yada 36 desk'i bile aldım. Sonra başladım işlere. Birde ne göriyim Freehand çalışmıyor. Hemde müşterinin önünde. Neyse hallettik diğer makinede. Ama ne yaptıysam tema ile freehand'ı birtürlü birlikte çalıştıramadım. WB5 kurdum. Ondada sanırım kurma hatasından dolayı performansta düşüş oldu. Photoshop CS2 zaten çok ağır çalışıyor bide WB5....... Kendi kendime herkese teşekkürler ama ben bu işte yokum dedim. AMA.. şimdi bu 4 harika oldu. Indesing, freehand, photoshop harika çalışıyorlar. Terkrar aranıza geldim ve vista gelene kadar da aranızda olacam.

keşke direk 4.0 ı yükleseydin bildiğin gibi yeni sürüm her zaman bazı hatalar giderilerek gelir yinede halletmene sevindim

708 Mesaj
12 Haziran 2006; 12:30:07 

Vista Transformation Pack ( VTP 4.0 ) arkadaşlar forumda bunu indirip kuracam da aklımda kalan bir soru vardı bunu yükledikten sonra xp ingilizce olurmu yoksa olmaz mı?

Peşinden gidecek cesaretin varsa bütün hayaller gerçek olabilir...

1988 Mesaj
12 Haziran 2006; 12:31:47 

quote:

Orjinalden alıntı: deniz007

Vista Transformation Pack ( VTP 4.0 ) arkadaşlar forumda bunu indirip kuracam da aklımda kalan bir soru vardı bunu yükledikten sonra xp ingilizce olurmu yoksa olmaz mı?

Tamamen Türkçe kalır merak etme yükle sen! Hatta Technics yardımcı olsun sana!

708 Mesaj
12 Haziran 2006; 12:40:08 

quote:

Tamamen Türkçe kalır merak etme yükle sen! Hatta Technics yardımcı olsun sana!

Teşekkür ederim hemen yüklüyorum

Peşinden gidecek cesaretin varsa bütün hayaller gerçek olabilir...

1107 Mesaj
12 Haziran 2006; 12:40:54 

quote:

Orjinalden alıntı: deniz007

os ingilizce deilse yani türkçeyse türkçe devam edecek.

423 Mesaj
12 Haziran 2006; 14:38:33 

window blinds da baya güzel gözüküyor onu da denemek istiyorum ama shareware galiba v5.0. önceki sürümleri freeware oldu mu ve onlarda da görüntü güzel oluyor mu 5 kadar olmasa da?

Intel Core i5 4670k | ASUS Z87-A | ASUS GTX 660 Ti DirectCU Top | 4x4 Kingston HyperX 1600 Mhz | OCZ Fatal1ty 750W PSU | ViewSonic VX2450wm

1107 Mesaj
12 Haziran 2006; 15:06:13 

quote:

Orjinalden alıntı: darthAquila

window blinds da baya güzel gözüküyor onu da denemek istiyorum ama shareware galiba v5.0. önceki sürümleri freeware oldu mu ve onlarda da görüntü güzel oluyor mu 5 kadar olmasa da?

tek bişey söylüyorum 5.0 dan önceki sürümleri yükleme sırf shareware deiller diye makinende yawaşlama olur bildiğim kadariyle 5.0 da öyle bir problem yok artı ben yawaşlama harici başka probremlerde yaşadım tavsiye etmem vtp 4.0 ve wb5.0 dene