Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Technics

<<DONANIM HABER TEMA VE SKIN MERKEZİ>>

SKIN: KABUK TEMA: ARAYÜZ

GÜNCEL•••VTP 4.0 EKLENDİ !!! (20.05.06)•••STYLER v1.4.01 EKLENDİ (16.05.06)•••

!! BURADAKİ TÜM PROGRAMLAR BİLGİSAYAR BİLGİSİ GEREKTİREN YAZILIMLARDIR.. BİLİNÇSİZCE KURMAYIN.. BİLGİSAYARINIZDA DOĞACAK HİÇBİR SORUNUN SORUMLUSU BİZLER OLMAYACAĞIZ.. !! 1.den 11'e kadar olan tüm programlar birbirlerinden bağımsız arayüz uygulamalarıdır.. bunlardan biri makinenizde yüklüyken diğerinin kaldırılmış olmasına dikkat edin MODİFİYE DESKTOPLARINIZ>>SAYFA 2'de<< aşağıdaki paketlerin yanında yazan (TP) ibaresi o tema paketinin "transformation pack" yani dönüşüm paketi olduğunu gösterir. Dönüşüm paketi olan yazılımlar orjinal dosyalarının yerine geçirildikleri için daha hızlı çalışırlar, sistemi daha az yorarlar. ( kaldırıldıkları zamanda sisteme hiç bir zarar vermeden tekrar eski dosyaları yerine kopyalalar)

1 - VISTA TRANSFORMATION PACK 4.0 FULL (VTP 4.0) (TP) BY TECHNICS

Windows XP için hazırlanmış en muhteşem skin paketidir..Xpnizin görüntüsünü tamamen Vistaya dönüştürür.. Türk sitelerinde ilk defa yayınlanıyor. Kullananlar masaüstlerini göndersin 2.sayfaya yükleyelim
    INSTALL' lamadan önce Kurulum Klavuzu çekip mutlaka okuyun okumadan aslaa!! kurmayın...Mesuliyet kabul etmem..
    >> Kurulum Klavuzu Link1 << >> Link2 <<

LINK 1 >> Türkiyede İlk Defa DH' de <<
    LINK 2 >> Türkiyede İlk Defa DH' de <<
    1.link r.apidshare 2. linkte h.emenpaylas'dır bağlantıları açamadıysanız adres çubuğunda bunların düzgün yazıldığına emin olun..

saol bunun için
  • Konfubulator kullananız yokmu?
  • nedir konfub? aciklasana khn

tech birde bu yeni cikacak vtp4x hatalari duzelten fixlerdenmi olusacak yoksa yeniliklerde olacakmi?
  • arkadaşlar sizden bir istegim olacak...

http://www.wincustomize.com/ViewSkin.aspx?SID=1&SkinID=13839&LibID=13

bunu nasıl indirebilirim bu temayı indiremedim arkadaşlar yardım ederseniz cok sevinirim...
  • Sizlerde sağolun dostlar..

quote:

Orjinalden alıntı: Kajura
    wb5 için burada yayınladığınız temalar çok hoş.
    wb5 ten cok memnunum, vtp4 ün update i cıksın bakalım ne olacak? (vtp3ü pek sevmemiştim)
    Emeği geçen herkese teşekkürler... (technics,bluetime ,umutchan,hodolomax,visualize,melih...)

quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa
    saol bunun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 27 Mayıs 2006; 10:14:38 >
  • şuanki görüntü fix'ler için çıkacak..bu start buton'la ilgili sorun ve buna benzer bir kaç küçük bug için çıkacak öncelikli..temmuzun ilk haftasında börürüz belki ozamana kadar birşeyler eklenir..

quote:

Orjinalden alıntı: killnOd
    tech birde bu yeni cikacak vtp4x hatalari duzelten fixlerdenmi olusacak yoksa yeniliklerde olacakmi?
  • bu tema değil sadece screenshot oyüzden indiremiyosun..orada bir çok uygulamaya ait görüntüler var bunların en önemlisi gördüğüm kadarıyla wb teması bulursakta atarız onu zaten merak etme

quote:

Orjinalden alıntı: bladeonder

arkadaşlar sizden bir istegim olacak...
    http://www.wincustomize.com/ViewSkin.aspx?SID=1&SkinID=13839&LibID=13
    bunu nasıl indirebilirim bu temayı indiremedim arkadaşlar yardım ederseniz cok sevinirim...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_3734202/mpage_1/key_Konfu//tm.htm#3734202

Bir ara açmıştım konu ile ilgili.

Aslnda DestopX gibi ama Mac Osx de kullanılan Widget ların brebir aynısı.

@Technics WinFX efekt yapıyor ama yaparken utanıyormu ne?.

Hiç üşenmemişler böyle abes program yapmışlar.

Ben tutmadım.

Zaten sırf CPU ya yükü programların hiçbiri XP de tat veremez.

Ah şu Vistanın çimlimi otlu arka planına şöyle arkadan rüzgar essede dalgalansalar ne güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 27 Mayıs 2006; 13:38:30 >
  • hocam her muhabbet varmış sende yav.. biz avedesk'i ile yahoo widget'ı kullandık burada onuda eklemiş olduk ama şimdi arşive.. bi 2 resimde ekle ama istersen o mesajına, linke tıklamadan görsünler insanlar ne olduğunu..

Winfxle ilgili sana nekadar katıldığımı biliyosun :)
    quote:

Orjinalden alıntı: khn
    http://forum.donanimhaber.com/m_3734202/mpage_1/key_Konfu//tm.htm#3734202
    Bir ara açmıştım konu ile ilgili.
    Aslnda DestopX gibi ama Mac Osx de kullanılan Widget ların brebir aynısı.
    @Technics WinFX efekt yapıyor ama yaparken utanıyormu ne?.
    Hiç üşenmemişler böyle abes program yapmışlar.
    Ben tutmadım.
    Zaten sırf CPU ya yükü programların hiçbiri XP de tat veremez.
  • kardeş uff ya VTP4 yükledim bilgisayar açılmadı o geri yükleme noktasını yaptırmasaydın gene format atcaktım çok tşk ederim bu kdr emek wermişsin bi de çalışsaydı çok mutlu olcaktım
    ayrıca geri yükleme noktası için tşkler..
  • hımm geri döndürebilmene sevindim dostum şimdi bidaha aynı şeyleri yapıp güvenli kipte yükle tekrar.. ilk seferinde sorun yaşayan arkadaşlarım 2.de kuıllanabildiler yazılımı

quote:

Orjinalden alıntı: dahauyeolmicam

kardeş uff ya VTP4 yükledim bilgisayar açılmadı o geri yükleme noktasını yaptırmasaydın gene format atcaktım çok tşk ederim bu kdr emek wermişsin bi de çalışsaydı çok mutlu olcaktım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

hımm geri döndürebilmene sevindim dostum şimdi bidaha aynı şeyleri yapıp güvenli kipte yükle tekrar.. ilk seferinde sorun yaşayan arkadaşlarım 2.de kuıllanabildiler yazılımı

quote:

Orjinalden alıntı: dahauyeolmicam

kardeş uff ya VTP4 yükledim bilgisayar açılmadı o geri yükleme noktasını yaptırmasaydın gene format atcaktım çok tşk ederim bu kdr emek wermişsin bi de çalışsaydı çok mutlu olcaktım

ilk denememde geri dönmedi ikincisinde oldu bi an çok korkmuştum ikincisi denemeye korkuyorum walla
  • @Technics Ben bir ara r apidshare'e Object Dock için rar'lı PNG ler atmıştım.Dosya my ile başlıyor.

Bayağıda vardı.Rapidden aramayı nereden gerçekleştirebiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 27 Mayıs 2006; 13:23:19 >
  • @khn bu konfylbulator güzelde o forumda 9mb diye bahsettiğin download sitesinde uploated yahoo widget engine diyor bu ne yani bahsettiğin program değiştirilmiş ne yapalım? sende warsa r apide atabilcenmi yada bu yahoo engine ne işe yarar daha gelişmişimiki upload etmişler oınun yerine?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

@khn bu konfylbulator güzelde o forumda 9mb diye bahsettiğin download sitesinde uploated yahoo widget engine diyor bu ne yani bahsettiğin program değiştirilmiş ne yapalım? sende warsa r apide atabilcenmi yada bu yahoo engine ne işe yarar daha gelişmişimiki upload etmişler oınun yerine?

Konfubulator u yahoo almış benimde haberim yok.Ben sadece widget yüklüyordum.

http://widgets.yahoo.com/ buradanindrebilirsin.

Ben bu konuyu hortlattımı yoksa siz sadece Avadesk ve DesktopX lemi yetiniyordunuz?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yy2

@khn bu konfylbulator güzelde o forumda 9mb diye bahsettiğin download sitesinde uploated yahoo widget engine diyor bu ne yani bahsettiğin program değiştirilmiş ne yapalım? sende warsa r apide atabilcenmi yada bu yahoo engine ne işe yarar daha gelişmişimiki upload etmişler oınun yerine?

Konfubulator u yahoo almış benimde haberim yok.Ben sadece widget yüklüyordum.

http://widgets.yahoo.com/ buradanindrebilirsin.

Ben bu konuyu hortlattımı yoksa siz sadece Avadesk ve DesktopX lemi yetiniyordunuz?

ya bende avedesk varda o verilen eklemdtileri yükledim her açılşta çalışmasını ayarlamama rağmen açılırken fahil durmadan hatalar veriyor o avedektedeki arkada dünya haritası olan ve gece gündüzü gösteren saatin bu konfubulator için olanınınerden bulacağım hakkında bi fikrin varmı? ayrıca link içinde saol
  • Technics kardeş vista transformation pack için çok teşekkürler...

Bir şeyi merak ediyorum mesela 1 ile 11 arasındaki her tema kendinden bağımsız demişsiniz.Ben bir tane daha kursam hangisini istersem onu kullanabilme fırsatım var mı?
  • http://www.rapidfox.net/
    ben buradan yapıyorum o olayı @khn

quote:

@Technics Ben bir ara r apidshare'e Object Dock için rar'lı PNG ler atmıştım.Dosya my ile başlıyor.

Bayağıda vardı.Rapidden aramayı nereden gerçekleştirebiliriz?
  • yahoo widget'ı vermişti @visualize daha önceden
    ama ağırlık avedesk kullanıyo bizde

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Technics kardeş vista transformation pack için çok teşekkürler...

Bir şeyi merak ediyorum mesela 1 ile 11 arasındaki her tema kendinden bağımsız demişsiniz.Ben bir tane daha kursam hangisini istersem onu kullanabilme fırsatım var mı?

wb5 veya vista 4.0 vb. programları kuruyorsun sonra onlara paketleri veya temları yüklüyorsun sonra istediğin temayı istediğin zaman değişebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.