Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denedim shader efekti gibi tek kelimeyle harika.. ama açıköası dönmesinden dolayı biraz midem bulandı :)
    quote:

Orjinalden alıntı: khn

Bu Resimde güzel en iyi ikisini birleştirip melez bir cpu yapalım.

Test ettinmi?

Verdiğin AMD resmini indirdim bu gerçeten yakışıyor bu ayarlara göre.
  • Valla sitesinde kaynak kodu bile verilmiş il win 98 için çıkmış muhtemelen.

Benim hoşuma gitti ama taktım psp gibi olsun diyorum kendimi avutayım derken sıyırmasam iyi olacak.

Bu arada VTP 4 deki Glass2 nin ayarı yokmu sadece taskbar veya pencereye versek?
  • heheheh sen butaraflardan ayrılma sakın.. yaratıcı biri olduğun belli...bende düşündüm o olayı ama yapılmadı henüz... programlama bilgin varsa gel beraber yapalım :) glass2k dandirik geliyo bana bayaa.. çok kasıyo sistemi.. kullanma hiç..

quote:

Valla sitesinde kaynak kodu bile verilmiş il win 98 için çıkmış muhtemelen.

Benim hoşuma gitti ama taktım psp gibi olsun diyorum kendimi avutayım derken sıyırmasam iyi olacak.

Bu arada VTP 4 deki Glass2 nin ayarı yokmu sadece taskbar veya pencereye versek?
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

bu resmi
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

bu ayarlarda psp themine yaklaştım(Hadilen)

Vistanın taskbarının yarısını birleştirip boru yaptım.Siyah bir arka planda boru gelip geçsin diyen koysun.Veya ne bileyim siah planı mavi,sarı yapın boru yuda negatife çevirin.Zevkinize kalmış

Gereksiz dönme efektleri iptal olursa daha güzel olur.Amaan kim uğraşacak.Oflu hoca gibi "Baa parami veriler yaw"...

Gerçi Anime hızını azalttığında o kadar da mide bulanmıyor.

Hiç yoktan iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 24 Mayıs 2006; 0:58:43 >

• Ha seninde mide bulandı yani :)

quote:

Gerçi Anime hızını azalttığında o kadar da mide bulanmıyor.

Hiç yoktan iyidir

yaratıcılık olayında var hakaten bişiler dur ben seni bi araştırayım pm'den biraz

quote:

Vistanın taskbarının yarısını birleştirip boru yaptım.Siyah bir arka planda boru gelip geçsin diyen koysun.Veya ne bileyim siah planı mavi,sarı yapın boru yuda negatife çevirin.Zevkinize kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 24 Mayıs 2006; 1:06:48 >
  • yaw herkes ss gönderiyo ben bilgisyarı kökten tanıtan bi video göndersen olmazmı
  • program icin saol programa screen saver koysak arka planda oynatirmi yoksa sadece resimmi gecerli?
  • bu program güzelmiş normal masaüstünde screen saver keyfi ama bi sorum bu makinede hafif kasma oldu ayarlardanmı acaba?
    ----------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 24 Mayıs 2006; 15:39:23 >
  • -----------------*-*-*-*--*-*-*-*-****************-------------------------
    hmmm biraz kurcaladım düzeldi ama bişey farkettim çalışırken cpu %90-%100 ile çalışıyor bu kötü oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

-----------------*-*-*-*--*-*-*-*-****************-------------------------
    hmmm biraz kurcaladım düzeldi ama bişey farkettim çalışırken cpu %90-%100 ile çalışıyor bu kötü oldu

Sistemin ne ben p4 2,4 çift kanal 512mb sistemde cpu 40 lara kadar vuruyordu.

Aynısını 2,4c de 800mhz yüzde10 kadar az yükleniyor.

Şu anki D930 um da sııfır windows da kurup açtığımdaki onboard vga kullanıyorum, %20nin üstüne çıktığını görmedim.

Gerçi şuda var bayağı bir eski bir program dual core'a göre yapılmış olsa eminim yüzde 10 u bile zorlamazdı.

Her ne ise artık beğendi isen iyi.

Aslında 256*256 resimler daha uygun bende 640*480 1600*1200 den resize edilmiş 7000 resim var.

Her alanda.

Bunlarla daha güzel oluyor.

Ama şuda gerçekki Vistanın o çimli arkaplanının rüzgarın esmesiyle dalgalanması olsa tadından yenmezdi.

Bence böyle bir özellik eklemeli.

Hazır Daul core lar, 64 bitler ve pixel shader 2,0 destekli config istediğine göre böyle özellikler sunsaydı bu sefer Bill Gates'in alnından öperdim(ıIYYYYYY)

Hazır Vista'dan açtım konuyu gerçi yeri değil; ama aşağıdaki linkteki 5:20 dk lık video da ki sistemin bana

"Macosx,Vista,Linux veya Fake olduğunu yazarmısınız varmı böyle bir şey varsa bu ne yaa şahsen ağzım açık kaldı eğer daha önce izlemedi iseniz ilk 20 saniyeyi "Salak Hz ini ayarlamamış demeyin".

http://www.youtube.com/watch?v=u3SOTCsU9fs&search=vista

BU NEDİR??????????????????????????????????????????????????????

• quote:

Amacınız masaüstündeki wallpaperları otomatik değiştirecek program ise WEBSHOTS bu işi profosyonelce yapar
    min 15 max 1 saat te fotolar otomatik değişir üstelik sistem kaynaklarını sömürmeden screensaver da var web sitesi wall dolu

• quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

Amacınız masaüstündeki wallpaperları otomatik değiştirecek program ise WEBSHOTS bu işi profosyonelce yapar
    min 15 max 1 saat te fotolar otomatik değişir üstelik sistem kaynaklarını sömürmeden screensaver da var web sitesi wall dolu

Yukarıdaki Drempels'ı yüklersen anlayacağını tahmin ediyorum...

• Bende zaten yüklü arkadaş sistem kaynalarından yakınmış ben alternatif sundum
  • fake olmama ihtimalide var.. sphere isimli programla glass2k programlarının sentezi ve daha gelişmişi gibi geldi bubana...büyük bir ihtimalle Sun microsystem tarafından 7-8 sene önce geliştirilmesine başlanan "project Glass" işletim sistemi...Glass2k ve sphere isimli yazılımlar bundan türetildi zaten
    detay için aşağıya bakabilirsiniz

http://www.sun.com/software/looking_glass/

quote:

Hazır Vista'dan açtım konuyu gerçi yeri değil; ama aşağıdaki linkteki 5:20 dk lık video da ki sistemin bana
    "Macosx,Vista,Linux veya Fake olduğunu yazarmısınız varmı böyle bir şey varsa bu ne yaa şahsen ağzım açık kaldı eğer daha önce izlemedi iseniz ilk 20 saniyeyi "Salak Hz ini ayarlamamış demeyin".

• Ayrıca hepiniz winamp kullanıyorsunuzdur
    PREFERENCES > PLUG-İNS > VİSUALİZATİONS > MİLKDROP

BENİM SİSTEM : 2660MHZ PRESCOTT 512DDR2 ÇOK AKICI BİR GÖRÜNTÜ

Not: Benim pc açık olduğu müddetçe müzikte açıktır benim gibi müzik manyaklarına alternatif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 24 Mayıs 2006; 19:49:51 >

• slm'lar arkadaşlar öncelikle çok emek harcamışsınız.Hakkınızı helal edin.Çok teşekkürler.

Bende satır araları kaçmış olabilir :)) ama tamamına yakınını okudum.
    Yalnız technics şöyle bir sorunum var.Daha önce bir arkadaşa açıklamışsın ama pm den.Dolayısıyla faydalanamadım.2 defa kurdum her seferinde sistem geri yükleme yaptım zira .OK OK OK

HERŞEYİ UNUTUP TEKRAR BAŞLAYALIM.iLK PARAGRAF HARİÇ.ŞİMDİ AÇILDI.BOMMBAA.

Han kapanıyor.Burda kitli kalmayayım.Evden yine birşeyler sorarız artık..Şimdiden çok teşekkürler
  • Ben bu mesajdan hiçbir şey anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

fake olmama ihtimalide var.. sphere isimli programla glass2k programlarının sentezi ve daha gelişmişi gibi geldi bubana...büyük bir ihtimalle Sun microsystem tarafından 7-8 sene önce geliştirilmesine başlanan "project Glass" işletim sistemi...Glass2k ve sphere isimli yazılımlar bundan türetildi zaten
    detay için aşağıya bakabilirsiniz

http://www.sun.com/software/looking_glass/

quote:

Bağlantıya devam.

Sun ile alakası yok.Baktım araştırdım.

Gerçi konsept aynı ama bu başka bir şey.
    Klipte farkında isen Linux kokuyor öyle değilmi?

Aynen öyle.

Bunun adı "XGL".

Google video dan arattım.

OpenGl destekli.

Zaten o videodaki player windowsda o kadar hızlı olacağın zannetmiyorum.

Merak edenlerhttp://video.google.com/videosearch?q=XGL oradaki klipleri izlesinler.

Macosx86 ile uğraşmaktansa Linux Ubuntu üzerine XGL kurmak daha kolaydır herhalde.

İzleyin gerçekten hoşunuza gidecek .

Hele hele pencerelerde jöle efekti var.

Sırf bunun için Linux kurmaya değer.

Biraz daha araştırıp netür bir konfig istiyor öğrenmek lazım.

Ve vistan ...çını yırtsa böyle olacağını sanmıyor vede o koca iştahla pixel shader destekli orta seviye üstü kartları boşu boşuna aldırtacak gibime geliyor.

Hatta ve hatta izleyeceğiniz video lardaki belkide en önemli özellik olan bırakın 3d yi, üst üstte geçmiş pencereleri tek bir hareketle görülebilecek şekilde desktop'a yerleştirmesi belki Vista da olması gereken en önemli özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 24 Mayıs 2006; 20:35:17 >

• quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

VISTA ile ilgili Yeniliklere devam...

2. BOMBA !!

Windows Vista Customization Pack

Window

Windows Media Player 11

Window

Windows Vista Customization Pack
    http://www.joejoe.biz/joejoe/Download/Vista%20Customization%20Pack.exe

Vista Explorer
    http://www.funwithvista.com/explorer.zip

Vista Slidebar
    LINK

Vista Fonts
    http://www.funwithvista.com/vistafonts.zip

Vista Icons & Boot Screens

/>

/>

>>ÇEK<<

Windows Vista toolbar skin & Windows Vista logon UI.

/>

/>

>>ÇEK<<

resimde vista beta 1 yazısını gördüm de acaba bunun yüklenebilmesi için vista beta 1 mi olması gerekiyor ama zaten bu onun teması çok saçma bir soru oldu o kadar tema yükledim kafam karıştı allahtan acronis var yedek almıştım

daha yeni görüyorum bu topici şansa gördüm. buralara uğramazdım ama çok güzel ve yararlı olmuş herkese tşkkürler. ancak bir sorum var. buradaki 3 boyutlu explorer sayfalarını nereden bulabilirim. yukarıdaki vista explorer packi indirdim ancak o 3 boyutlu değil sadece saydam. bunu ss deki gibi kullanmanın bir yolu varmı??

• nedense bende

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Ben bu mesajdan hiçbir şey anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.