Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

1 - VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0 FULL (VTP3.0) (TP) BY TECHNICS

Windows XP için hazırlanmış en muhteşem skin paketidir..Xpnizin görüntüsünü tamamen Vistaya dönüştürür.. Türk sitelerinde ilk defa yayınlanıyor..program 64 bittir, yani x64tede normal windows tada sorunsuz çalışır. Kullananlar masaüstlerini göndersin 2.sayfaya yükleyelim
    INSTALL' LAMADAN ÖNCE OKUYUN !!
    1- kurulumu güvenli kipte gerçekleştirmeniz daha iyi olacaktır
    2-Kurulum öncesinde windowsunuzda restore noktası oluşturmayı ihmal etmeyin...( başlat/donatılar/sistem geri yüklemede/geri yükleme noktası oluştur)
    not:Kurulum sırasında çıkan ekranda sol altta preview diye bi seçenek var bununla çıkan menulerdeki seçimlerin hangisi ne işe yarıyor ön izleme yaparak yükleme şansına sahipsiniz...kurulumda bilgisayar xp cd si iterse asla "TAKMAYIN"
    LINK 1http://r.apidshare.de/files/10084050/VistaTransPack_3.0_.zip.htm ("r"den sonraki noktayı kaldırın linki girerken)
    LINK 2 Tr'de ilk DH'de >>Buradan İndir<<
    LITE VERSION Tr'de ilk DH'de >>Buradan İndir<<

ama silemiom ne yapıım

• ne yüklersen yükle sağlam bi masaüstü gönder mutlaka..

quote:

Orjinalden alıntı: velfecir

yav sizler ne mübarek adamlarsınız böyle hangi birini gezeyim ben bunun şimdi 35 sayfa var burada..
    açıldığından beri daha ilk 5 sayfasına falan baktım..iyice birikmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 18 Mayıs 2006; 1:43:19 >

• kurduğun .exe nin üzerine tıklayarak kaldırabilirsin programı..yada aşağıda yaptığın alıntıdada yazdığım gibi geri yükleyerek herşeyi geri alabilrsin..
    quote:

Orjinalden alıntı: SeßaSTiaN

Bir sorunum var ben bunu indirdim:

quote:

1 - VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0 FULL (VTP3.0) (TP) BY TECHNICS

2-Kurulum öncesinde windowsunuzda restore noktası oluşturmayı ihmal etmeyin...( başlat/donatılar/sistem geri yüklemede/geri yükleme noktası oluştur)

ama silemiom ne yapıım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 18 Mayıs 2006; 1:46:15 >

• aşağıda alıntı yokhemde kurduğum exe de pc de değil ben aç yaptım:D
  • nedemek istediğini anlamadım malesef ama şunu yap ozaman

başlat/donatılar/Sistem araçları/ sistem geri yükleme/ bu programda kurulumu yapmadan önceki bir tarihe geri yükle bilgisayarını
    quote:

aşağıda alıntı yokhemde kurduğum exe de pc de değil ben aç yaptım:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

nedemek istediğini anlamadım malesef ama şunu yap ozaman

başlat/donatılar/Sistem araçları/ sistem geri yükleme/ bu programda kurulumu yapmadan önceki bir tarihe geri yükle bilgisayarını
    quote:

aşağıda alıntı yokhemde kurduğum exe de pc de değil ben aç yaptım:D

saol abi
  • tekrar merhaba technics kardeş bişey sorcam bu avedesk ile o saatleri ve takvimi yaptım ama restart atınca makineye açılınca tekrar elle açıyorum ve tekrar desklet ten yükleyip ayarlıyorum hem program yeniden başlıyor hemde ayarladığım dock lar yada eklentilerde gidiyor bilen bi arkdaşımız yardımcı olabilirmi cursorxp programı içinde saol herşey için teşekkürler
  • program ayarlarında windows başlangıcında çalıştır var bunu seçmelisin

quote:

Orjinalden alıntı: yy2

tekrar merhaba technics kardeş bişey sorcam bu avedesk ile o saatleri ve takvimi yaptım ama restart atınca makineye açılınca tekrar elle açıyorum ve tekrar desklet ten yükleyip ayarlıyorum hem program yeniden başlıyor hemde ayarladığım dock lar yada eklentilerde gidiyor bilen bi arkdaşımız yardımcı olabilirmi cursorxp programı içinde saol herşey için teşekkürler
  • tekrar saol yawaş yawaş masaüstüm bişeylere benzemeye başladı son bi sorum olacak şu windowssidebar dosyası ve part dosyası açtım side bar çıkıyor ama içinde bişe yok ekle diyorum orasıda boş bayada soru sordum ama kusura bakmazsın deilmi bi halledeyim bende paylaşımlara başlayacam

emeğe saygımız sonsuz
  • sor taby yav.. oraya docklet ve gadgetlar ekleyebiliyosun..bunun içinde yeterince materyal var başlıkta.. hadi hallette bi ss de sen at bakalım neler yaptın..

alsana birsürü sidebar gadget'ı
    http://www.joejoe.biz/joejoe/load/index.php?cid=36

quote:

Orjinalden alıntı: yy2
    tekrar saol yawaş yawaş masaüstüm bişeylere benzemeye başladı son bi sorum olacak şu windowssidebar dosyası ve part dosyası açtım side bar çıkıyor ama içinde bişe yok ekle diyorum orasıda boş bayada soru sordum ama kusura bakmazsın deilmi bi halledeyim bende paylaşımlara başlayacam
    emeğe saygımız sonsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 18 Mayıs 2006; 17:59:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

windows xp unıcorn edition for bootskin

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<

şimdi bunu indirip yükleyince sadece o açılış resmi mi değişiyor yoksa daha değişen şeyler var mı cevaplarsanız sevinirim sağolun

• ilk önce programını çekmelisin..daha önceden @sandiego arkadaşın verdiğine ilk sayfadan veya dün @umutun verdiğine bu sayfadan ulaşabilrsin

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz
    şimdi bunu indirip yükleyince sadece o açılış resmi mi değişiyor yoksa daha değişen şeyler var mı cevaplarsanız sevinirim sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 18 Mayıs 2006; 17:36:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

ilk önce programını çekmelisin..daha önceden @sandiego arkadaşın verdiğine ilk sayfadan veya dün @umutun verdiğine bu sayfadan ulaşabilrsin

quote:

işte tamam yani sadece resim mi değişecek yoksa ben mi anlayamadım sadece resim değişecekse indircem de
  • girişteli ekranın resimlerdeki gibi olucak aynı. değişen tek şey görüntü..
    quote:

işte tamam yani sadece resim mi değişecek yoksa ben mi anlayamadım sadece resim değişecekse indircem de
  • nasıl iniyor yaw bu 60 kb'mi sadece anlamadım gitti bana tam link verecek yok mu bide bu dosya bilinmeyen uygulama diye bir dosya türü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 18 Mayıs 2006; 18:33:49 >
  • quote:

nasıl iniyor yaw bu 60 kb'mi sadece anlamadım gitti bana tam link verecek yok mu bide bu dosya bilinmeyen uygulama diye bir dosya türü

senin bilgisayar açman yasaklanmamışmıydı

• http://www.download.com/BootSkin/3000-2105_4-10257781.html

quote:

nasıl iniyor yaw bu 60 kb'mi sadece anlamadım gitti bana tam link verecek yok mu bide bu dosya bilinmeyen uygulama diye bir dosya türü
  • Avedesk programını indirdim ama bu program ücretli sanırım. Bağış yapın diyor. bu ekranı nasıl kaybederim . Masaüstünde havadurumunu gösterimesi için kullanmak istiyorıum. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 18 Mayıs 2006; 21:45:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesutc37

Avedesk programını indirdim ama bu program ücretli sanırım. Bağış yapın diyor. bu ekranı nasıl kaybederim . Masaüstünde havadurumunu gösterimesi için kullanmak istiyorıum. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen

o sadece örnektir sen onu değiştirebilirsin
  • Ok şimdi yaptım. Programı ilk başta fazkla kurcalamamıştım. Ücretli zannedip kapatmıştım.
    Blutime arkadaş yapmış güzel olmuş . Havadurumu olayı. Bunu "desklet" ekleyerek mi yapacağız?
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.