Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (970. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkadaşlar yeniyim ve sizi takip ediyorm. Çok şey öğrendim ve uyguluyorm pc me..Yalnız şu xwindows dock'a mail docklets i indirdim ama ekleyemiyorm. nasıl yapcağımı anlatabilir misiniz?
  • Vtp 9 Kullanıyorum hoşumada gidiyor bir sorunla karşılaşmadım. Gezerken VistaMizer buldum kullanan varmı nasıldır arkadaşlar Vtp den farkı yada üstünlüğü varmı görsellik olarak.
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • @ LayLonDoN

Kardeş anlatımı çok güzel yapmışsın sağol ama ben VTP 9'u kurdum başlat menüm senin ki gibi olmadı.
    Ne yapabilirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

@ LayLonDoN

Kardeş anlatımı çok güzel yapmışsın sağol ama ben VTP 9'u kurdum başlat menüm senin ki gibi olmadı.
    Ne yapabilirim ?

istediğin herhangi bir virsuali indirirsin .. windows Resources theme bölümüne atarsın içine girersin etkin hale getirirsin uygula dersin :;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuzuXx

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

güzel kardeşim 2msjından birini sil öncelikle....

onun dışında desktop hoş olmuş ... ilk denemelerin olduğu için denedikçe güzelleşicek emin ol ... ama anlatımım sana bişeyler katmış görünüyo ki ... alttaki virsuali attığımda beğenmemiştin :)) neoldu :)) .. herneyse desk güzel ama cad skini çok kaba ... ufak bişey daha hoş durur bence ... arkaplan resmine gelicen ''diesel'' okadar çok bu wallpaperın üzerine güzel deskler yaptıkı bu desk için durmamış gibi geliyo

• quote:

Orjinalden alıntı: elifatih5858

[ime]http://img53.imageshack.us/img53/50/adszjy4.jpg[/simage]

merhaba arkadaşlar bu ilk çalışmam herşeyi burdaki bilgili arkadaşlara ve yardımda bulunan arkadaşlara borçluyum hepinize teşekkür ediyorum biraz acemice oldu ama youmlarınızı bekliyorum.. bu arada şu finder menüsünü bi türlü yapamadım

İlk çalışmaya göre gayet hoş olmuş :) Siyahın cazibesinden mi öyle görüyorum bilemicem
    Hava durumunu kurcala biraz seffaf falan yap öyle biraz kaba durmuş . Birde o takvim ( calender ) avedesk ile mi çalışıyor veya başka bi prog. ile mi ? Ave ise , eklentiyi atabilir misin acaba ?

• quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

merhaba arkadaşlar bu ilk çalışmam herşeyi burdaki bilgili arkadaşlara ve yardımda bulunan arkadaşlara borçluyum hepinize teşekkür ediyorum biraz acemice oldu ama youmlarınızı bekliyorum.. bu arada şu finder menüsünü bi türlü yapamadım

İlk çalışmaya göre gayet hoş olmuş :) Siyahın cazibesinden mi öyle görüyorum bilemicem
    Hava durumunu kurcala biraz seffaf falan yap öyle biraz kaba durmuş . Birde o takvim ( calender ) avedesk ile mi çalışıyor veya başka bi prog. ile mi ? Ave ise , eklentiyi atabilir misin acaba ?

dostum siyah senin için CANDIR ... CANANDIR

• quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

@ LayLonDoN

Ne yapabilirim ?

istediğin herhangi bir virsuali indirirsin .. windows Resources theme bölümüne atarsın içine girersin etkin hale getirirsin uygula dersin :;)

PM attım abi ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

quote:

quote:

dostum siyah senin için CANDIR ... CANANDIR

İyi tanımışsın beni
    />

• eve gidince bakacam yazdıklarımdan gözüksün link :)
  • quote:

quote:

yorumun için tşk ederim ilk olduğu için biraz eksiklikler var.takvimi yahoo widgets le yaptım

• xp için kurulumsuz siyah agırlıklı başlatı cix lan bi temanız varmı arkadaslar
  • @LaYLoNDoN

Attıgınız VTP yi indirdim kurdum fakat hata veriyor pc nete baglandıgında.araştırdım saasser virüsü diyorlar sizde sorun olmadımı?..Kaldırdım ancak hala iconlar degismedi.Sorun yaşayan varsa cözümüyle yazarsa sevinirim.xp sp3 var.
  • Şekilde ki çizmiş olduğum programın ismini bilen mıı şimdiden teşekkürler....

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • Resimdeki programın ismini bilen vırmı arkadaşlar şimdiden teşekkürler....
  • CAD gibi görünüyo.... desk bu başlıktan birine aitse ona sor kesin cwp alırsın ... Ama CAD yani CD ART DISPLAY dediğim programa benziyo ... Amacı: winamp,foobar,WMP,iTunes gibi müzik çalarlarda çaldığınız parçaların albüm kapakları,cover,resimleri,lyric gibi enzeri yan eklentileri göstermeye yarar... Güsel bi ton skini var....

Programa burdan....
    http://fileforum.betanews.com/detail/CD_Art_Display/1109367710/1

skinleride burdan;;;;
    http://www.cdartdisplay.com/index.php?categoryid=2

indirebilirsin....

• quote:

quote:

quote:

yorumun için tşk ederim ilk olduğu için biraz eksiklikler var.takvimi yahoo widgets le yaptım

Yahoo Widgets ise daha iyi :)
    Eklentiyi gönderebilir misin acaba ? Veya ismi falan varsa :)

• Arkadaşım çok sağol beni bu konuda bilgilendirdiğin için çokkkk sağooolllllll.....

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.