Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eclipse güzel fakat ikidebir kurmak gerekiyor yolu yordamı varmı şu baş sayfadaki mediaplayer eclipse görüntüsünün şimdiden teşekkürler
  • öyle deme yay mp içinde bir sürü skinvar başlıkta, onlarda winampte yok :)
    quote:

Orjinalden alıntı: bluetime
    Yapma yahu şu gariban media player bir el atacak yok mudur?

tekrar tekrar kurma gerektirmiyorki eclipse

quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

eclipse güzel fakat ikidebir kurmak gerekiyor yolu yordamı varmı şu baş sayfadaki mediaplayer eclipse görüntüsünün şimdiden teşekkürler
  • Yok tech benim aradıklarım biraz külfetli hatta bende 3 sayfa önce hem winamp hem wmp için skin verdim de hepsi için eq. olsun liste olsun visu. olsun hepsi ayrı ayrı pencerelerde açlıyor ben hepsinin tek bir arada toplandığı skin leri arıyorum ör:wmp skinin "9seriesdefault" olanı skin seçici de....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Unzaga
    arkadaşlar ben pod xp yükledim. ama siyah yapamıyorum bir türlü. black vista yı indirdim ama neyi nereye koycam bilmiyorum. uğraştım ama o kadar çıkamadım işin içinden. yardım pls.

hehe ben de biras uuraştım bu konuda.. şöyle ki.. ilk rar dosyasını açtığımızda karşımıza "BlackVista_V1.1b.podSkinPack" diye bi dosya çıkıyo ya..uzantısız bi dosya bu.. daha doğrusu yanlış uzantılı... onun uzantısını .rar yapıyosun ilk önce.. daha sora bu rar dosyasını açtığında içinden PlugPod dizini ve BlackVista isimli bi dosya çıkıyo.. bunları alıp PodXP'nin olduğu dizine atıyosun.. podxpde de masaüstüne eklemiş olduun podların üzerine sağ tıklayındca gelen skins menüsünden siyah podlara ulaşabilrsin bunları yaptıktan sonra...

uzantı değiştirmek her zaman işe yarar...

edit: orj. plugpod dizinini yedekle ilk önce.. noooolur nooooolmas

bu da masaüstüm.. şebolu ;)
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyclops_ -- 13 Mayıs 2006; 14:01:21 >
  • 44.DESK senin segili @cyclops_ ellerine sağlık, glass2k makineni fazla yorabilir kaldırmanı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Mayıs 2006; 19:49:08 >
  • WMP11 WALLPAPER

>>ÇEK<<

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Mayıs 2006; 17:38:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

hepsi çok mükemmel sağolasın
  • senda sağol @mtc kardeşim seni burada görmek ne güzel

quote:

Orjinalden alıntı: mtc_0912
    hepsi çok mükemmel sağolasın
  • 45.DESK senin Yüzüklerin Efendisi... pardon @ND@C

quote:

Orjinalden alıntı: @nd@c

buda en son masüstüüm

http://img111.imageshack.us/img111/69/masamlarge0jz.jpg
  • tema paketlerinden birini iş yerinde indirip makinaya yükledim gayet güzel oldu cd'ye çekip eve götürüp kendi makinama yükleyeyim dedim yükledim pencereler bir anda klasik görünüm aldı windows'un kendi standart pencereside kayboldu klasik pencereyi sevmadiğim için deliye döndüm temeyı geri kaldırdım ama halen klasik yedek da almamışdım ne yapacam bilmiyorum daha geçen formatlamışdım...
  • ok hiç sıkma canını hallederiz..öncelikle bilgisayarın geri yükleme noktası otomatik olarak oluşur genelde zaten önce bunu bir kontrol et, eğer varsaki eminim vardır, eski bir zamana yükle bilgisayarını... Şimdi gelelim sevgili dostum yeni bir tema paketi kurup bilgisayarını güzel bir hale getirmeye yeni bir paket çek çekmediklerinden mesela vtp3 veya vcp3,6 yı çek veya radium pack.. ve kur sonra gel bakalım yine

quote:

Orjinalden alıntı: Sevdayelleri

tema paketlerinden birini iş yerinde indirip makinaya yükledim gayet güzel oldu cd'ye çekip eve götürüp kendi makinama yükleyeyim dedim yükledim pencereler bir anda klasik görünüm aldı windows'un kendi standart pencereside kayboldu klasik pencereyi sevmadiğim için deliye döndüm temeyı geri kaldırdım ama halen klasik yedek da almamışdım ne yapacam bilmiyorum daha geçen formatlamışdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Mayıs 2006; 20:35:17 >
  • vista transformation pack doktoru
    quote:

ok hiç sıkma canını hallederiz..öncelikle bilgisayarın geri yükleme noktası otomatik olarak oluşur genelde zaten önce bunu bir kontrol et, eğer varsaki eminim vardır, eski bir zamana yükle bilgisayarını... Şimdi gelelim sevgili dostum yeni bir tema paketi kurup bilgisayarını güzel bir hale getirmeye yeni bir paket çek çekmediklerinden mesela vtp3 veya vcp3,6 yı çek veya radium pack.. ve kur sonra gel bakalım yine

• quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax
    vista transformation pack doktoru
  • quote:

pack doktoru

Bak bu seni tanımlar
  • herkesin eline koluna parnağına sağlık
  • quote:

NEOS Glass for WB5

http://www.h.emenpaylas.com/download/454184/NEOS_Glass.zip.html

abi bunun iconları manyak şekilde güzel olmuş hangi iconlar söyler misin acaba
  • CRYO 64 EXODO for ICONPACKAGER (senin için bu @nd@c)

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 14 Mayıs 2006; 0:57:49 >
  • çok teşekkür ederim techins abi bide sende lord of the rings icon u warmı?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.