Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok sağolun çalışmalarınızdan baya bir faydalandım ve şu anda alienware temasını kullanıyorum.Başka programlarla birçok sekme ekleyebiliyoruz ama özellikle başlat menüsü ve araç çubuğu ile ilgilenen ve buranın görünümünü değiştiren program var mı? alienware da çok fazla birşey değişmiyor başlat menüsü ve araç çubuğu bakımından daha orjinal birşeyler arıyorum.
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

BUrdan güzel bir mac themesı wb için

arkdaşlar ben bu aralar fazla yokum hastaydım 1 hafta şuandada bilgisayarımın boardu yanmış durumda biraz daha yokum yani sizde kopmuşsunuz iyi paylaşımlar herkese... saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EstrEmO -- 22 Nisan 2006; 18:43:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

Evet arkadaşlar içinde tam 60 icon paketi olan süper paket size resmi kendim hazırladım yani indirdimde gayet kaliteli iconlar bulunmakta tavsiyemdir

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

http://r.apidshare.de/files/17496556/60_icon_sets_npix.ru.7z.html

rar pass: npix.ru

arkadaşlar bu iconları nasıl kullanabilirim

• yaw beyler "ASHLEY for Talisman II" temasını hangi programla kuracam pc ye...
  • Talisman II ile ilk sayfadan linkini bulabilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: masova

yaw beyler "ASHLEY for Talisman II" temasını hangi programla kuracam pc ye...
  • sevgili @berdush vtp3 gibi vista emulasyonlarını öneririm ilk sayfadan onlarada ulaşabilirsin dostum..

quote:

Orjinalden alıntı: berdush
    Arkadaşlar çok sağolun çalışmalarınızdan baya bir faydalandım ve şu anda alienware temasını kullanıyorum.Başka programlarla birçok sekme ekleyebiliyoruz ama özellikle başlat menüsü ve araç çubuğu ile ilgilenen ve buranın görünümünü değiştiren program var mı? alienware da çok fazla birşey değişmiyor başlat menüsü ve araç çubuğu bakımından daha orjinal birşeyler arıyorum.
  • geçmiş olsun @melih aman dikkatet kardeşim sen lazımsın bize :)

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

BUrdan güzel bir mac themesı wb için

arkdaşlar ben bu aralar fazla yokum hastaydım 1 hafta şuandada bilgisayarımın boardu yanmış durumda biraz daha yokum yani sizde kopmuşsunuz iyi paylaşımlar herkese... saygılar

• dock programlarıyla, veya içinde docklet bulunan tema programlarıyla, mesela flyakite ile

quote:

Orjinalden alıntı: umuterdal
    arkadaşlar bu iconları nasıl kullanabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

var, önce buradan birsürü .png ikon paketlerinden herhangi birini çek(icon packager için olmayanlar). uygulamanın kısayoluna sağ mouse'la tıklayarak özelliklerden simge değiştirden dilediğin simgeyi yükleyebikirsin (çektiğin klasörü bulacaksın burada)

quote:

Orjinalden alıntı: Salvatuon
    Millet bu Executable dosyaların ikonlarını nasıl değiştirecez. İcon packager var ve normal dosyalar değişiyo ama örneğin masaüstündeki bi Proshow yada LimeWire'ın ikonlarını değiştirmeye çalıştığımda Executable files can not be changed uyarısı çıkıyo. Yok mu bunu bi çözümü?

Hocam o şekilde de olmuyor. Özel bi program mı yüklemem lazım acaba? Yada özel olarak indirmem gereken dosyalar neler?

• yanlış şeylerden bahsetmiyosak olması lazım, bi ss at neyin kısayolunu neyle değiştirmek istediğine dair, daha elle tutulur cevaplar vermeye çalışayım arkadaşım.

quote:

Hocam o şekilde de olmuyor. Özel bi program mı yüklemem lazım acaba? Yada özel olarak indirmem gereken dosyalar neler?
  • quote:

yanlış şeylerden bahsetmiyosak olması lazım, bi ss at neyin kısayolunu neyle değiştirmek istediğine dair, daha elle tutulur cevaplar vermeye çalışayım arkadaşım.

quote:

Hocam bu benim masaüstü ikonlarım, burdan LimeWire'in ikonunu aşşağıdaki png uzantılı iconla değiştirmek istiyorum, ama executable files cant be changed, yani değiştirilemezler diyor:

Bu da png uzantılı olan:

• adım adım anlatıyorum şimdi nasıl ne yapacağımızı.. hızlı başlata kısayolunu değiştirmek iştediğin ikonu yerleştir, resimdekileri adım adım izleyerek ikon değiştirme seçeneğine gel, iconpackager klasörüne yerleştirdiğin ikon birimlerini buradan yükle. eğer ikonunu değiştirtmiyorsa bu uygulama, kısayolu silimp elle kendin yaratıp birde öyle dene. eğer yine değişmiyorsa atamaya çalıştığın iconun renk skalası ve çözünürlüğü desteklenmeyecek kadar büyük demek anlamına gelir bu tarz ikonlarda daha çok dockbar larda kullanılır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 25 Nisan 2006; 9:17:32 >

• @Technics
    Çok sağol yardımların için. Şöyle bir masaüstü yaptım bi bakın bakalım:
  • Genç lik sizden ne giderhttp://spaces.msn.com/hackermaill/
  • technics abi radium pack çok güzel olmuş eline sağlık.bişi isticem glass2k yı biri upload edebilir mi? saydamlık iyi oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dreghot

Genç lik sizden ne giderhttp://spaces.msn.com/hackermaill/
    arkadaşlar test etmiş bulunuyorum tema-skin-pack-icon. ile alakalı hiç bir dosya bulunmuyor vakit harcamayın

• quote:

Orjinalden alıntı: Dreghot

Genç lik sizden ne giderhttp://spaces.msn.com/hackermaill/

Bu neydi şimdi!! arada parazit mi yaptı???
  • güzel bir winamp skin

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuterdal -- 26 Nisan 2006; 10:15:16 >
  • Arkadaşlar Avedesk kurdum fakat Kullanımında anlatıldığı gibi olmadı.
    Sysstas seçeneği ile sabah başladım araştırmaya ama nafile
    Yol iz bilen arkadaşlar yardım etmezse çıkamayacağım içinden
    Teşekkürler Saygılar;

quote:

gayet profesyonelce olmuş blue. Snowboard lu wallpaperın insanı özendiren cinsten :) DH resim upload olayı geçici süre beklemede

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime
    Uzun bir araradn sonra ss yollayayım dedim bir tek avedesk eklendi bundan sonra hodolomax i de takip edeceğim
    yahu beyler donanımhaber forum da şu thumbnail leri kullananamıyorum linkler çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal1907 -- 26 Nisan 2006; 19:20:39 >

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.