Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önemli değil arkadaşlar ama siz ne tarz duvar kağıdı istiyorsunuz ona göre upload ederim.

örneğin doğa mı yoksa tekneloji mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: extreme_mac

önemli değil arkadaşlar ama siz ne tarz duvar kağıdı istiyorsunuz ona göre upload ederim.

Arkadaş ben bakmaya üşendim(ama baktım) sen koymaya üşenmemişsin çok uzundu ben zor olmadı mı?
    Emeğine sağlık ben doğa derim millet tahminen tech.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

Orjinalden alıntı: extreme_mac

önemli değil arkadaşlar ama siz ne tarz duvar kağıdı istiyorsunuz ona göre upload ederim.

Arkadaş ben bakmaya üşendim(ama baktım) sen koymaya üşenmemişsin çok uzundu ben zor olmadı mı?
    Emeğine sağlık ben doğa derim millet tahminen tech.

ben kolaylık olsun diye böyle yaptım ve kasmaması için önizleme atmadım ama yarın zip halinde elimdekilerin hepsini atarım.boyutu yaklaşık olarak 50mb falan.

• GERÇEKTEN HARİKA OLMUŞ UĞRAŞANLARIN EMEĞİ GEÇENLERİN HEPSİNE HELAL OLSUN VALLA HARİKA OLMUŞ
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

O ikonların sırrı "Avedesk", bu program sayesinde birkaç ikona animasyon bile eklememiz mümkün olabiliyo. tavsiye ederim çünkü çok hoş görünüyorlar.
    Masaüstüne gelince sadelik kaliteyi beraberinde getirir karmaşık tasarımları bende pek sevmem olabildiğine yalın ama görsel :)

quote:

Orjinalden alıntı: mediart
    Çok sağol. Ben bunu günlük kullanım için düşünmüştüm. O yüzden olabildiğince sade bir wallpaper seçtim. Uzun süreli kullanımlarda daha canlı wallpaperlar sanki karışıklık yapıyormuş gibi geliyor bana. Yazının aslı da şu esasında. Ben portakalın içine portakal dokulu yazı yazacaktım; fakat format attığımı ve photoshop plugin'lerini yüklemediğimi farkettim. O saatten sonrada açıkcası üşendim. Corel yada freehand değilde photoshop ve fisheye text eklentisi ile yaptım. Bu sayfayı sıkı şekilde takip ediyorum güzel birşey yakalarsam (VCP 4'ten önce) tekrar düzenler sizlerle paylaşırım.
    Birde yeri gelmişken birşey sorayım. Bazı destop'larda geri dönüşüm kutusu olsun diğer ikonlar olsun Icon Packer ile yapılmasına rağmen gayet büyükler. Ben setup'tan büyüttüğüm zaman tüm iconlar büyüyor ve 70 kusur dpi'dan sonra kırılma ve deforme olamlar başlıyor. Sadece istediğim icon'u bozulmadan istediğim kadar büyütmenin yolu yokmu?

Avedesk ile bunu nasıl yapıyorsunuz. Ben onu sadece sağ taraftaki hava saat vs gici şeyler için kullanıyorum. Ikonları Icon Packer ile yapıyorum. Eklenti mi lazım Systats gibi.

• sende sağol

@mediart desklets/add/pidshortcut sekmesinden seçiyorum ben o ikonları

quote:

Orjinalden alıntı: wboylord
    GERÇEKTEN HARİKA OLMUŞ UĞRAŞANLARIN EMEĞİ GEÇENLERİN HEPSİNE HELAL OLSUN VALLA HARİKA OLMUŞ
  • CUSTOMIZATION MSN

MSN LIVE (msn8) SKIN

>>ÇEK<<

MSN AVATAR'ları
    >>Buradan<<
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Nisan 2006; 22:32:21 >

• Avedeskçiler;
    bu programı yeni deniyorum
    cd yi otomatik takınca cd simgesi masaüstüne zıplıyor nasıl engellerim?
    birde fazladan systat dışında item yükleyeceğim hangi siteler var?(kendi sitesinin dışında)
    @technics sen msn msg 8 için skin atmışsın da bunun reklamsız lanı yok mu?
    sırf bu yüzden 7.5 yüklü hatta skinini melih vermişti:"in qontrol msn"

• ben öyle bişi görmedim hiç enteresan bi sorun @blue bildiğimiz cdrom kısayolumu geliyo desktopuna? avedeskin kısayol ekleme kısmında olabilirki büyük ihtimal öyledir, onu kaldırman yeterli olacaktır sorunun buysa eğer.

Reklamsız derken alttaki bannerlardanmı bahsediyosun ? onun için plus verdim bikaç gün önce imzamdaki kısayoldan ulaşabilrsin.

quote:

Avedeskçiler;
    bu programı yeni deniyorum
    cd yi otomatik takınca cd simgesi masaüstüne zıplıyor nasıl engellerim?
    birde fazladan systat dışında item yükleyeceğim hangi siteler var?(kendi sitesinin dışında)
    @technics sen msn msg 8 için skin atmışsın da bunun reklamsız lanı yok mu?
    sırf bu yüzden 7.5 yüklü hatta skinini melih vermişti:"in qontrol msn"

• evet kısayolu halbuki böyle bir kıasyol atamadım avedesk için buna rağmen geliyor siliyorum cd yi çıkartıp takınca hop gene geliyor şöyle ki;
  • hımmm bunu bi program atamış olmalı. avedesk açıldığında oluyosada avedeskin kısayol ekleme kısmına bir gözat derim ben,
    quote:

evet kısayolu halbuki böyle bir kıasyol atamadım avedesk için buna rağmen geliyor siliyorum cd yi çıkartıp takınca hop gene geliyor şöyle ki;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 11 Nisan 2006; 23:44:07 >
  • slm arkdaşlar 2 gündür yoktum geldim tekrar herkesin yeni paylaşımlarından dolayıda kutlarım
  • selamin aleykum arkadaşlar araniza yeni geldim ve bir tema yükleyim dedim VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0 yükledim ama bazi problemler var galiba yükleme yarida kesilerek restart çekti.ama programda sorun yok gibi gorunuyor. yukleme tiplerinden otamatik yüklemenin dişinda seçtiğimde melez bir görüntü çikti ortaya .otomatiktede yarida kesildi yükleme ama bu sefer yüklemişti .aceba bi problem varmidir diye bilgi alayim dedim.resimde gösterecem ama nasil gösterildini bilmiyorum:( biraz zahmetli olacak sizin için ama bakıpta daha iyi gormek içinhttp://www.hemenpaylas.com/download/455102/adsiz.bmp.html bi zahmet şimdiden sağolun.gercekten sizin gibi seviyeli arkadaşlardan ve forumdan taniştigima memnun oldum

• **** hemenpaylas
  • hayda bu adresi yazmiyo yaw yasak galiba (hemen paylaş) desem anlarsiniz demi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bozoklu66

hayda bu adresi yazmiyo yaw yasak galiba (hemen paylaş) desem anlarsiniz demi

1.adresi yaz h ile e arasına nokta koyuver
    2.resmi kaydederken altta jpg olarak kaydet
    3. resmi yayınlamak içinhttp://imageshack.us/ a at oradan açılan sayfadan altta direct linki buraya kopyala tümünü seç üstte "img" var ona bas esim gözüksün
    soruna gelince boyle bir sorun daha oncedende yazıldı cevabı 5 - 6 sayfa önce var bakmadın anlaşılan o kadar yazacağına çözzümü yazsaydın dersen wallahi tam incelemdim bu proramı kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 12 Nisan 2006; 2:15:35 >

• arkadaşlar bu temayı nerde bulurum acaba (windows xp için)

Mac OS X Tiger Brushed
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.