Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://ecotox.dk/webgallery/
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 1 Nisan 2006; 16:22:12 >
  • SOCCER-ART

Öyle bir site düşününki içeriğinde sadece futboll wallpaperları olsun :)

http://www.soccer-art.co.uk/wallpapers/
  • NETCARSHOW

Dilediğiniz Bütün araba markalarına ait Masaüstleri

http://www.netcarshow.com/

• quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

quote:

Orjinalden alıntı: dj seco

ya hocam ben bu temalrı yukleyemedim zahmet olmazsa pm den bi acklama yapabilirmisin

hangi themelar hocam

• ok sorun cozuldu

bu arada Technics hocam emeklerin bosa gitmemis üst konu olmus tebrikler

gayet gsl sayenizde cok sey indiriyorum pc senleniyo
    emegi gecen herkese saygılar
  • Arkadaşlar rapidshare den hiç bir program yükleyemiyorum.Önceden yüklüyordum.
    Çözümünü bilen varmı.
  • Arkadaşlar r.apidshareden program yükleyemiyorum önceden yüklüyordum.Çözümünü bilen varmı.
  • Techincs dostum biraz yavaş yav bakmaya yetişemiyom sen dolduruyon

saolasın wallpaper hastası biri olarak hepsini inceliyom
  • quote:

yanlız zahmet olmazsa bu ikon paketini ayrı versen güzel olur hani dileyen onu ayrı çeker walllarını ayrı çeker.

editlendi
  • sende saol @seco paylaşılanlar kullananların ellerinde değer kazanır.
    @Blueman0 R.apid limiti aşınca 1saat bekletir biraz bekleyerek tekrar dene, sorunun çözülmezse negibi bir sorunla karşılaşıyosun bunu biraz daha aç
    @Hodolomax Bu wallpaperlar sende dikkat etmişsindir piyasadakilerden baya farklı, genel anlamda en beğendiklerini paylaş mutlaka

quote:

Orjinalden alıntı: dj seco

ok sorun cozuldu

bu arada Technics hocam emeklerin bosa gitmemis üst konu olmus tebrikler

gayet gsl sayenizde cok sey indiriyorum pc senleniyo
    emegi gecen herkese saygılar

• tecnichs kardesim..performansını hayretle isliorum:)verdiğin linklerin çoğuna girdim tema yüklemek için lakin yükleyemedim..sitelerde bi problem olsa gerek..yada bende:)yardımcı olursan minnettar kalacam..:)

• zevkle yardımcı olucam dostum, öncelikle kendi zevkine göre yüklemek istediğin tema paketini bana söylersen bende onu çekmene yardımcı olurum, daha sonrada adım adım beraber yükleriz buradan. Ben senin için Longhorn Inspirat'ı seçtim mesela örnek olsun diye bunun için vereceğim linke tıkla ve biraz bekle, çıkan dosyayı diskine kaydederek daha sonrasındada kur.

http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.123.htm

quote:

Orjinalden alıntı: nathan
    tecnichs kardesim..performansını hayretle isliorum:)verdiğin linklerin çoğuna girdim tema yüklemek için lakin yükleyemedim..sitelerde bi problem olsa gerek..yada bende:)yardımcı olursan minnettar kalacam..:)

• Eline sağlık blue

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime
    editlendi
  • evet deniorum şimdi..umarım olur..teşekkür ederim..
  • ya ben venus die bi winamp skini indirdim..ama install edemiom bi türlü:)yardımcı olabilirmisiniz..lütfen..
  • dosyayı program files içindeki winamp klasörünün skin bölümüne at. daha sonra winampi açarak skin kısmından bu isimdeki skini çalıştır bukadar

quote:

Orjinalden alıntı: nathan

ya ben venus die bi winamp skini indirdim..ama install edemiom bi türlü:)yardımcı olabilirmisiniz..lütfen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

arkadaşlar bende bikaç ay önce bu packlerden birini kurarken windows u kaybettim hiçbir şekilde windowsa giremiyordum. silinen dosyalar falan oldu. nasıl olduğunu da anlamadım. en sonunda format atmak zorunda kaldım. tabi bu sorunu ilk zamanlar çıkan patch dosyasında yaşamıştım. benden size tavsiye bilgisyarınıza bir sorun olmaması için windows temalarını kendiniz yükleyin. gene xp gibi açılsın ama görünüm farklı olsun. sistemi tamamen değiştiren paketlere pek güvenmiyorum açıkçası.

pack i düzgün olarak yükleyenler screenshot gönderebilirlermi ?

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

Arkadaşlar dosyayı enaz 300 kişi çekmiş sadece sorunu olanlar yazıyo.. sizlerde olumlu görüşlerinizi paylaşsanız burada enazından çokmu yorulursunuz.. insanlara yardımcı olursunuz buşekilde belki

hangi pack alien ware mi?o bende war yollaya bilirim

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.