Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

arkadaşlar ellerinize saglık bu topic ,te yok yok ..

sendende bişeyler bekliyoruz aradaşım

tembel tembel oturuyorum degilmi, şimdi buraya kadar full gercekten olması gereken ve fazlası var ben derimki kullanıcılar bir denesin kullansın cok hızlı gitmeyelim sindire sindire bu arada bende araştırmalara başlarım, üç tane yabancı foruma üyeyim üçüde bu konularla birebir ilgili .

Alıntıları Göster
    vistayı yukledım bılgısayara kaydı ya nasıl duzeltecem sımdı ...

• quote:

Orijinalden alıntı: eedbs

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: stan

kaydı derken biraz daha açaıklarmısın arakdaşım sorun ne

• quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

kaydı derken biraz daha açaıklarmısın arakdaşım sorun ne

Alıntıları Göster
    toolbar mı ne dıyolar orda actıgım hıc bır dosya gozukmuyo ..pencereler ıc ıce giriyo menulerın ısımler karma karışık oldu daha neler neler... yukledım hata yaptım kısacası

• quote:

toolbar mı ne dıyolar orda actıgım hıc bır dosya gozukmuyo ..pencereler ıc ıce giriyo menulerın ısımler karma karışık oldu daha neler neler... yukledım hata yaptım kısacası

Alıntıları Göster
    restart yaptınmı? olmadıysa kaldır yeniden yükle ..bendede buna benzer sorun cıktı 2. kez yükledigimde çalışan bütün prg kapatmıştım sorun cıkmadı...
  • quote:

restart yaptınmı? olmadıysa kaldır yeniden yükle ..bendede buna benzer sorun cıktı 2. kez yükledigimde çalışan bütün prg kapatmıştım sorun cıkmadı...

Alıntıları Göster
    restartladım sıldımde ....ama bastan yuklemedım .... bide bastan yuklıyım olmazsa format atmama lazım..of ya

ne eddık ya
  • quote:

restartladım sıldımde ....ama bastan yuklemedım .... bide bastan yuklıyım olmazsa format atmama lazım..of ya

ne eddık ya

Alıntıları Göster
    tamam her sorun hallolduda şu pencerelerin saydam olmasını istemıyorum onu nasıl halledecem ?
  • quote:

tamam her sorun hallolduda şu pencerelerin saydam olmasını istemıyorum onu nasıl halledecem ?

Alıntıları Göster
    quote:

neyse sorununa çözüm bulmuşsun sag alt köşede çalışan 2 program olması lazım onlardan ayaarlarını düzelt şeffaflıgı falan

• quote:

quote:

neyse sorununa çözüm bulmuşsun sag alt köşede çalışan 2 program olması lazım onlardan ayaarlarını düzelt şeffaflıgı falan

Alıntıları Göster
    ok...... çok sagol ... biraz burayı meşgul ettik ama

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Bu da benden: xp classic aquarium full

http://r.apidshare.de/files/16268152/ekran_koruyucu.rar.html

ya arakdaşım bende resimler gözükmüyo sende göüküyomu

paylaşımın içinde tşk.....

edit: sorun yok

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

resimden kastın ne anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

arkadaşım tamam bende bi ara resimler göxükmüyodu senle ve resimle kastim yok

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

çok meşgul ettin ya olmuyo yani şaka şaka sen geldin burda bizim paylaştıklarımızı yükledinya o bize yeter

• quote:

quote:

çok meşgul ettin ya olmuyo yani şaka şaka sen geldin burda bizim paylaştıklarımızı yükledinya o bize yeter

Alıntıları Göster
    slm arkadaslar bayadır aranızda yoktum sımdı geldım ortalık yıne senlenmıs yahuu yıne guzel seyler var haerkezın elıne emeğıne sağlık ya bende bır sorun var bu wb5 ın prosunn gunu bıtıyor yaa wındow blınds5 de kullandığım kı bu proların yıne hepsını burdan almıstım lemon vısta skını var ve o tema cok hosuma gıdıyor ama wındıw blındsım bıtmek uzere yaa nasıl halletcez yaa ustatlar bu gıbı ortamlarda boyle seyler ıstemek yasak bılıyorum ama bu pronun key yada crac patch ne varsa bulabılırmıyız yaa zor durumdayım sımdıden herkeze tsk kendinize iyi bakın bye

• quote:

Orijinalden alıntı: @armagedon@

slm arkadaslar bayadır aranızda yoktum sımdı geldım ortalık yıne senlenmıs yahuu yıne guzel seyler var haerkezın elıne emeğıne sağlık ya bende bır sorun var bu wb5 ın prosunn gunu bıtıyor yaa wındow blınds5 de kullandığım kı bu proların yıne hepsını burdan almıstım lemon vısta skını var ve o tema cok hosuma gıdıyor ama wındıw blındsım bıtmek uzere yaa nasıl halletcez yaa ustatlar bu gıbı ortamlarda boyle seyler ıstemek yasak bılıyorum ama bu pronun key yada crac patch ne varsa bulabılırmıyız yaa zor durumdayım sımdıden herkeze tsk kendinize iyi bakın bye

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

pm attım arkadaşım sana bak ok.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@

pm attım arkadaşım sana bak ok.

Alıntıları Göster
    akvaryumlar için teşekkürler,bende bunlardan arıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Freelancer

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Freelancer

takdir edilen takdir edilir arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@NDİEGO®

yukardakı ıkı mesajı edıtlyerek mesaj kırlılıgı yaratmak ıstemezdım ama degistir simgesini goremıyorum sayfadan tastı..

sımdıden herkez kusura bakmasın... malum cıkıp mesaj kırlılıgı dıcek olan olursa sımdıden belırtım...

bı usttekı resımde alienware guıse+ avedesk 1.3 +object dock +msn 7.5 alienware skin programları kullandım....

alienware full ındırmek ısteyen ıcın lınk >>>>>http://www.alienware.com/intro_pages/invader.aspx

herkeze kolay gelsın...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: S@NDİEGO®

yukardakı ıkı mesajı edıtlyerek mesaj kırlılıgı yaratmak ıstemezdım ama degistir simgesini goremıyorum sayfadan tastı..

sımdıden herkez kusura bakmasın... malum cıkıp mesaj kırlılıgı dıcek olan olursa sımdıden belırtım...

bı usttekı resımde alienware guıse+ avedesk 1.3 +object dock +msn 7.5 alienware skin programları kullandım....

alienware full ındırmek ısteyen ıcın lınk >>>>>http://www.alienware.com/intro_pages/invader.aspx

herkeze kolay gelsın...

abi ben bunu yükledim ama .theme olması lzm diyo bizim windows yani tema yapılamıyo yrdm pls

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

media player dış görünüm seçiciden seçmen lazım onu.. yaptıktan sonra bir screende sen koyarmısın... yapabilenler birer screen atsınlar arkadaşlar.. görmeyenler için bir fikir olacaktır muhakkak.

quote:

Orjinalden alıntı: freak_oe

herşey iyi guzel hatta harika cok teşekürler ama ben şu mediaplayer skinini yapamadım bide şunu sorcam yuklerken programı msn skine tıklanmıo o neden?

Alıntıları Göster
    valla aradıgım herşeyi forumda buldum hepinize tşkkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bosbardak

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: @nd@c

arkadaşlar winap skini yokmu bu arada

arkadaşım istersen b topicteki 20 sayafayıda incelel biraz sorunlara bak ondan sonra sorularını sor çünkü gerekli herşey paylaşıldı burda
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: @nd@c

arkadaşlar winap skini yokmu bu arada

arkadaşım istersen b topicteki 20 sayafayıda incelel biraz sorunlara bak ondan sonra sorularını sor çünkü gerekli herşey paylaşıldı burda

Alıntıları Göster
    topic,te görsel show var aranırsa ,paylasılırsa hepimiz faydalanırız..
  • quote:

topic,te görsel show var aranırsa ,paylasılırsa hepimiz faydalanırız..

Alıntıları Göster
    paylaşımın için saol ellerine sağlık
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.