Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.814.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uben ilk sayfadakini yükledim oldu fakat ben şöle sade bişey istiyorum bide bi sorun var hava durumunu yapamadım ama bana kimse yardımcı olmuyo neden acaba
    avedesk13
    indirdim fakat png leri değiştiremiyorum lütfen bu sefer yardımcı olun
    bide o vista keyi biliyosanız söyleyin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 4 Mart 2007; 0:16:25 >
  • Çok teşekkürler.Gerçekten güzeller
    quote:

Orjinalden alıntı: Comba06

Kusura bakma High 65 de şifre Farklı imiş kardeş .... Sayfadan tekrar baktımda
    şifre : softarchive.net/user/WiZoOo

Bu wallpaperler harika paylaşan arkadaşa da çok teşekkür ediyorum .... Köyümü Özletti ..

quote:

Orjinalden alıntı: koolandgang

Sağol da bende açmadı...
    quote:

Orjinalden alıntı: Comba06

quote:

Orjinalden alıntı: koolandgang

High 65 Resolutions Images of Nature. Mesela bunun olabilir.Ben göremedim verildiyse de

ŞİFRE DOWNLOAD SAYFASINDA ....
    ÇOĞUNDA BU ŞİFRE HİGH 65 DE DE 3D ZENNELERDEDE BU ŞİFRE GEÇERLİ

ŞİFRE :
    www.softarchive.net

• quote:

Orjinalden alıntı: sagolen

uben ilk sayfadakini yükledim oldu fakat ben şöle sade bişey istiyorum bide bi sorun var hava durumunu yapamadım ama bana kimse yardımcı olmuyo neden acaba
    avedesk13

beyler anlıyorum kimse bu kadar yol ilerlemişken bana cevap vermek istemiyor
    avedesk13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 4 Mart 2007; 0:34:10 >
  • her şey için çok teşekkürler.fakat vtp yı arkadasın pc yede yuklıycektım fakat anasayfadakı lınkte bı sorun var galıba yada bende bı sorun bı bakarsanız cok sevınırım..
  • Ewet bende forumdaki butun arkadaslara tesekuur ediyorum sans eseri girdim buraya bir baktım nayagı eglenceli birsey zaten vista yukleyicem bi deniyelim dedim sonucta vtp 6 + rocket dock ile bi calısma yaptım amator ama sade ve kullanıslı tekrar tesekkurler

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basarrrr -- 4 Mart 2007; 17:29:32 >
  • bişey saracağım ben o üstteki sidebar ne yani ben yükledim bişeyler ama nasıl masaüstünü upload edebileceğimi bilmiyorum o yüzden msn den size göstermek isterim anlamadım ki ne eksik siz bunca sayfa sonra uğraşıyosanız benim bu kadar kolay yapmam normalk değil ben direkt yükledim bu kadar basitse niye bu kadar sayfa sürmüş ve hala uğraşıyosunuz size bi göstermek isterim anlamadım vall dj_ysn_msn@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 4 Mart 2007; 10:50:13 >
  • http://img157.imageshack.us/my.php?image=ads305zpo9.png
    http://img157.imageshack.us/img157/7562/ads305zpo9.png
    hangisi olduğunu bilmiyorum buyrun benim masaüstüm
    ama o nasıl yapıyosunuz sayfaları yan dönmüş vaziyette

bide
    25_Windows_Vista_Themes___48_Vista_Wallpapers zip şifresini bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 4 Mart 2007; 11:03:01 >

• biliyorum çok oldum ama
    Nature.Reborn.WiZoOo.www.softarchive.net
    ve de
    25_Windows_Vista_Themes___48_Vista_Wallpapers yükledim ama wirar dan çıkaramıyorum şifresini bilmiyorum biri söyleye bilir mi
  • Sayın 2smoke,
    sidebar konusunda yaptığın açıklamalar ve yol göstermen için çok teşekkürler.
    Nihayet sidebar düzgün çalışıyor. Ancak yine de kişisel bağzı isteklerim için birkaç sorum olacak.
    ilk olarak sidebar her açılışta siyah zemin ile açılıyor, kapatıp transparanı seçerek açabiliyorum. Bunun, yani devamlı trasparan açılmasının bir yolu varmı?
    İkincisi açmak için bu kadar uğraştığımız havadurumu beni hayal kırıklığına uğrattı, sadece bu günü gösteriyor. Üç günlük ya da daha fazla günü gösteren (yahoo nun ki gibi) estetik görünümlü gir gadget varmı? Senin masaüstünde gördüğüm transparan tek satırda 5-6 günün hava durumunu gösteren gibi birşey.
    Tekrar teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: Autumn.

2smoke yukarıdaki alien teması çok hoş duruyor acaba elinde varsa bana linkini verebilirmisin walpapers i ile ?

verelim dostum, :)

http://image.alienware.com/images/intro_page_images/darkstar_desktop_big.jpg[/simage]

http://www.alienware.com/Standalone_Pages/darkstar.aspx

sayfanın altında download var...

Teşekkür ederim!

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

EDİT : Buarada şu mp3 player hangi program yahu,çok sade ama çok tatlı bişey

dostum o mp3 player değil, winamp veya media player gibi prg lere ufak bi eklenti ismide CD ART DISPLAY bende kullanıyorum, winamp yada baska bişeyde calan parçanın online album bilgilerini buluyor, istersen winamp a entegre ederek sadece bunu calıstırdıgında winampta calısıyor fakat gozukmuyor dolayısyla ekranda bitek bu kalıyor, play list, play/puse, ileri geri kendi üstünde mevcut...

link :http://dosyam.net/?id=jpqcau

Dostum çok sağol bilgi için...Yanlız niye play next previous tuşları gözükmüyor..Aslında varlar ama fare ile üzerine gelince anlaşılıyo orda oldukları,hayalet gibiler Ne yaptıysam gözükür yapamadım,skinle falan da alakası yok anladığım kadarı ile

• Neyse artık idare ederim,buarada senin o programda kullandığın ss'sini attığın fontun adı ne,paylaşabilir misin
  • quote:

quote:

quote:

EDİT : Buarada şu mp3 player hangi program yahu,çok sade ama çok tatlı bişey

dostum o mp3 player değil, winamp veya media player gibi prg lere ufak bi eklenti ismide CD ART DISPLAY bende kullanıyorum, winamp yada baska bişeyde calan parçanın online album bilgilerini buluyor, istersen winamp a entegre ederek sadece bunu calıstırdıgında winampta calısıyor fakat gozukmuyor dolayısyla ekranda bitek bu kalıyor, play list, play/puse, ileri geri kendi üstünde mevcut...

link :http://dosyam.net/?id=jpqcau

Dostum çok sağol bilgi için...Yanlız niye play next previous tuşları gözükmüyor..Aslında varlar ama fare ile üzerine gelince anlaşılıyo orda oldukları,hayalet gibiler Ne yaptıysam gözükür yapamadım,skinle falan da alakası yok anladığım kadarı ile

Güzelmiş yaw, indiriyorum sağol murat hocam

• Katalı Adsl Kullanıcıları için ...

• Windowstan Bağımsız Renkli yada şeffaf çok şık bir HAVA DURUMU PROGRAMI ilgilene arkadaşlar için .. Türkçe ve il ve birçok ilçeyide göstermekte Ben kullanıyorum çok başarılı

Daha öncede bu linkleri vermiştim ama Resim koyamamıştım .....

YUKARIDAKİ ADSL KOTA PROGRAMINI VE BU HAVA DURUMU PROGRAMINI BU LİNTEN ÇEKEBİLİRSİNİZ ....

YAPABİLİRSEM KENDİ MASA ÜSTÜMÜDE BURAYA KOYAYIM BU SİTEDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM VE PC ME EKLEDİM HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER VE 2SMOKEYE ONUN EKLEDİĞİ Bİ ÇOK ŞEYİ ÇEKTİM ... :)

http://www.shenturk.com/index.html

• ARKADAŞLAR MASA ÜSTÜ RESMİMİ KOYAMADIM DOSYA ÇOK BÜYÜK DİYOR NE VE NASIL YAPMAM LAZIM ....?
  • quote:

quote:

Neyse artık idare ederim,buarada senin o programda kullandığın ss'sini attığın fontun adı ne,paylaşabilir misin

valla vistadan cıktı Segoe UI Print diye bi font, ben veremde xp de çalışırmı bilmem..benim vista english cunku..

link :http://dosyam.net/?id=3lh7bu

Dediğin gibi olmadı programda kullanınca yazılar kayboluyor...Olsun yine de çok tşkler dostum

• Bu da benden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teKNo_BoY -- 4 Mart 2007; 17:43:39 >
  • quote:

Back to Black :), Vista HOME

isteyen olur diye koyuyorum :) altta taraftaki rocektdock PNG leri kendi yapımımdır, 1,2 gün içinde baska uygulama textleri ve black versiyonunuda ekleyecem...

link :http://dosyam.net/?id=fn4k47

Havadurmunu, saati ve takvimi hangi proramla yaptın. Çok hoş durmuş.

• Live Messenger Skin

inndirCem
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.