Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2smoke'dan bir kez daha Sidebar Gadget'larını bekliyoruz artık
  • @kyle007 güzel çalışma dostum ;)

@2smoke abi gene döktürmüşsün :D şunları deviantart a koyarsan daha memnun olacam
  • .........
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

@kyle007 güzel çalışma dostum ;)

@2smoke abi gene döktürmüşsün :D şunları deviantart a koyarsan daha memnun olacam

sağolasın dostum,sidebar mod işini biraz daha geliştirdim,yakında veririm bi ss daha
  • arkadaşlar güvenli mod nedir acaba?bileniniz vardır...
  • ben vtp6 yı yüklerken normal hemen indirdim yükledim.yüklemeden önce ne güvenli moda mı geçecektik.
  • arkadaşlar bide saatin altında şehir isimleri nasıl yazılıyooo acaba. kimse yokmuuuu.......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_casper35 -- 22 Şubat 2007; 2:00:12 >
  • son hali

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • HANDSOME ger祫ten m?ll olmu? sa𬽫 saol dostum 2smoke bizde güvenli mod tan yüklemiyoduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_casper35 -- 22 Şubat 2007; 3:23:06 >
  • vistayı kurdum süper o yüzden de sitenize üye olm anladımki burda ki paylaşm hiç bi site yok saol
  • pişman olmicaksın hoşgeldin..
    quote:

Orjinalden alıntı: Dj.Casanova

vistayı kurdum süper o yüzden de sitenize üye olm anladımki burda ki paylaşm hiç bi site yok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: ---Ali---

2smoke'dan bir kez daha Sidebar Gadget'larını bekliyoruz artık

dostumhttp://gallery.live.com/default.aspx?l=1 dan cekebilirsiniz gadgetleri..

Selamlar ;

Bu verdiğiniz sitedeki Gadget'lar "http://www.thoosje.com/ " sitesinden indirilen sidebar'a kurulabiliyor mu ?
    Birde yine bu sidebar'da anında haber almak mümkün mü, bilginiz var mı ?

Saygılarımla.

• Ben vistanın başlat menüsünü nerden ve nasıl kurabilirim
  • Bence vista çokda güzel değil onu 2. windows olarak kullanıyorum walla
  • vista geldi geldi dedik zaralı geldi 2 hafta ya kadar kullanıyodum fakat sonra lisansız olduğu fark edilince ve nsa(amerikada gizli nin gizli si diye tabir edilenartık tim mi dersiniz CIA tarzımı dersiniz bilmiyom)için yapılmıs arka kapılar resmen ortaya cıktı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

vista geldi geldi dedik zaralı geldi 2 hafta ya kadar kullanıyodum fakat sonra lisansız olduğu fark edilince ve nsa(amerikada gizli nin gizli si diye tabir edilenartık tim mi dersiniz CIA tarzımı dersiniz bilmiyom)için yapılmıs arka kapılar resmen ortaya cıktı....

ee bugün ayın 21 kmsede zarar zian warmı windowsta bende bişi olmadı hemde bütün güncellemeleri tam yaptım

buarada daha önce size bahsettiğim vtp6yı windows kurulumuna entegre etme konusunda süpriz bi gelişme oldu şuanda iso hazır vmwarede denicem bu akşam resimlerle anlatıma hazır olun süprizede hazır olun

not : buarada daha denemedim neticeden emin deilim yabancı bi forumda gördüğümü uyguladım oldu gibi sadece wini kurup denicem bakalım nolcak

• quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

vista geldi geldi dedik zaralı geldi 2 hafta ya kadar kullanıyodum fakat sonra lisansız olduğu fark edilince ve nsa(amerikada gizli nin gizli si diye tabir edilenartık tim mi dersiniz CIA tarzımı dersiniz bilmiyom)için yapılmıs arka kapılar resmen ortaya cıktı....

buyur
  • Banada saçma geldi nasıl yani
  • Firefox için güzel temalar var mı? Varsa kaçıncı sayfada?
  • 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.