Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

inndirCem
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
    nasıl olmuş
    arkadaşlar bide şu ekranda sağ tarafta saati hava durumunu anında haber veya spor haberleri geliyoya onları nasıl yapcaz acabaa. bi onlar kaldıı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_casper35 -- 16 Şubat 2007; 6:26:18 >
  • unun adı topdesk resmi sitesinde trial versiyonu indirilebiliyor. ama burya ful versiyon koyulmuş bunun yapılması yasak diye biliyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

bakın bakalım yeni çıkmış

Flip 3D

Features
    Displays thumbnails of all applications,
    including minimized applications, in 2D and 3D views.
    Shows thumbnails of all windows belonging to the current application.
    Hides all windows for quick access the desktop.
    While tiled, can display the title of the currently selected window or the titles of all tiled windows.
    Windows can be closed and minimized/restored while tiled.
    Completely configurable: Hot keys, mouse hotspots, floating buttons,
    window titles, and performance settings can all be changed.
    Supports multiple monitors.

link:http://r.a.pidshare.com/files/16445855/Flip3d_In_XP_www.softarchive.net.rar

Rar Pass:www.softarchive.net

• windowsblinds kullananlara süper bi ipucu:

Windowsblinds, Windows'un tema servisini kullanmıyor o yüzden başlat/çalıştır'a services.msc yazıp, çıkan programda temalar adlı servisi devredışı bırakabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanal Bellek

windowsblinds kullananlara süper bi ipucu:

Windowsblinds, Windows'un tema servisini kullanmıyor o yüzden başlat/çalıştır'a services.msc yazıp, çıkan programda temalar adlı servisi devredışı bırakabilirsiniz.

performansa bi etkisi mi oluyor... ?!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

quote:

Orjinalden alıntı: Sanal Bellek

windowsblinds kullananlara süper bi ipucu:

performansa bi etkisi mi oluyor... ?!

performans+açılış süresinde azalma.

Ayrıca imzanızda iki tane hdd kullandığınızı yazmışsınız. Eğer raid yapmadıysanız takas dosyasını 2. hddye alırsanız küçük de olsa ek performans alırsınız.
  • Takas dosyası ?!?! Bilgi verir misin hocam...

Bi de merak ettim,bu windowsun kendi tema sistemini kaparsak,mesela oldu ki WB hata verdi,çöktü falan...Ozaman windowsun kendi tema sistemi de kapalı olduğundan bi sorun çıkmasın ?!
  • quote:

Orjinalden alıntı: spy_casper35

arkadaşlar bide şu ekranda sağ tarafta saati hava durumunu anında haber veya spor haberleri geliyoya onları nasıl yapcaz acabaa. bi onlar kaldıı

neyi war yapamadınmı yoxa hatamı werio
  • nasıl yapıcam hava durumu.spor haberlerini.saatin biçimini değiştirmeyi.takvim vb. onları nasıl yapıcaz bi söleseniz lütfen arkadaşlar.
    aynen reef1905 yaptığı gibi nasıl olcak bide o shift+sol ne oluyo ya nasıl çıkartılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_casper35 -- 16 Şubat 2007; 10:38:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

Buyrun arkadaşlar. Sade bir masa üstü

Arkadaşlar buradaki masaüstündeki geri dönüşüm kutusunun iconunu nasıl böyle yapabilirim iconpacker ilemi ?
  • 2skome HOCAM FLİP 3D PROGRAGRAMI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.. HERALDE İLK ÇEKENLERDEN BİRİ BEN OLDUM.. VİSTADAKİYLE AYNI NERDEYSE %98 TAKLİT ETMİŞLER RESMEN.. KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
    SAYGILARIMLA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Autumn.

quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

Buyrun arkadaşlar. Sade bir masa üstü

Arkadaşlar buradaki masaüstündeki geri dönüşüm kutusunun iconunu nasıl böyle yapabilirim iconpacker ilemi ?

VTP 6 kurdugun zaman otomatik kendi oluyo.

• BUNLARDA BENİM MASAÜSTÜM YENİ HALİYLE :)

• sn maqician sn soulcubee ve ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Mahmut25

2skome HOCAM FLİP 3D PROGRAGRAMI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.. HERALDE İLK ÇEKENLERDEN BİRİ BEN OLDUM.. VİSTADAKİYLE AYNI NERDEYSE %98 TAKLİT ETMİŞLER RESMEN.. KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...
    SAYGILARIMLA

herhal son cekende sen oldun, prg warez içerikmiş o yüzden sildim :P

HERALDE ÖYLE OLDU HOCAM, İYİ Kİ YÜKLEMİŞİM ÇOK MEMNUNUM PROGRAMDAN B.SAYARIM VİSTA'YA BİRAZ DAHA YAKINLAŞTI BİR TEK MEDİA CENTER 2005 EKSİK, ONU DA PAYLAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNCEM HOCAM... PAYLAŞIMINIZI BEKLİYORUM...

SAYGILARIMLA

• quote:

ya media center diyosunuzda, ben olayı anlamadım, xp nin mce 2005 sürümü oldugunu biliyorumda, ayrıyetten ek bi paketmi var normal xp ye yuklenen media center eklentisi için ?

ben öle bişi çok araştrdım yani xp pro üzerine yüklenen mce ama bulduğum tek çözüm nero7 üzerinde gelen mce oldu :s öle bi eklenti yok sanırım....
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Selamlar ;

Son masa üstüm bu halde.Sidebar'ı düzeltebilmek için epeyce baş ağrıttım ama sonunda oldu.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 16 Şubat 2007; 13:12:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Takas dosyası ?!?! Bilgi verir misin hocam...

Bi de merak ettim,bu windowsun kendi tema sistemini kaparsak,mesela oldu ki WB hata verdi,çöktü falan...Ozaman windowsun kendi tema sistemi de kapalı olduğundan bi sorun çıkmasın ?!

takas dosyası windows'un ram yetersizliklerinde kilitlenmesini önlemek ve aynı zamanda ramdaki aktif olarak kullanılmayan dosyaları içine taşıyarak işletim sisteminin ram ihtiyacını azaltmak amacıyla oluşturduğu dosyadır. Bu dosya olmasaydı xp minimum 256 mb ram isterdi çalışmak için. Directx8 oyunlarını bile rahat oynamak için 512 mb ramimiz olması gerekirdi.

Takas dosyasını diğer harddiskteki bir disk bölümüne taşımak için:
    * Herhangi bir yerdeki bilgisayarım simgesinden sağ tuş menüsüyle sistem özelliklerine girin.Çıkan pencerede gelişmiş kartını seçin. Performans bölümünde ayarlara girin. Gene çıkan pencerede gelişmişi tıklayın. Sanal bellek bölümünde değiştiri tıklayın.2.hddye ait bir disk bölümü seçin. Özel boyutu seçin. iki bölüme de oyun oynuyorsanız eşit olacak şekilde en az 512 mb ayarlayın. Ayarla seçeneğini seçip tamam seçenekleri ile tüm menülerden çıkın. Sonra pcyi yeniden başlatın ve aynı yere gelin ama bu sefer windows'un kurulu olduğu sürücü harfini seçin.Disk belleği dosyası yok u seçin. Ayarla deyin ve tamam diyerek tüm menülerden çıkın. pcyi yeniden başlatın.

-.-

Tema servisini kapattığınızda windows'un tema değiştirme ekranında sadece windows classic teması görünür. Onun dışında sorun olmaz. Gerektiğinde bu servisi tekrar otomatik başlatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bellek -- 16 Şubat 2007; 13:47:14 >

• quote:

ya media center diyosunuzda, ben olayı anlamadım, xp nin mce 2005 sürümü oldugunu biliyorumda, ayrıyetten ek bi paketmi var normal xp ye yuklenen media center eklentisi için ?

HOCAM ASLINDA VAR ÖYLE Bİ PAKET BEN Bİ SİTEDE RASTLAMIŞTIM AMA LİNKLER KIRIK.. XP PRO'YA YÜKLENECEK CİNSTE VE FULL WİNDOWS MEDİA CENTER 2005.. UMARIM BULURSUNUZ VE PAYLAŞIRSINIZ.. BEN DÜZGÜN BİR LİNK BULAMADIM..

SAYGILARIMLA
  • Bencede hemen kaldır çok sakıncalı hem konu için hem senin için... Bende ekpaket sanmıştım kasttetiğini ama hala arıyorum belki biri yapmıştır :))
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.