Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİŞEY SORCAM VTP 6.0 FULL YÜKLEDİM FAKAT BENDE MEDİA CENTER ÇIKMADI.. VTP 6.0 FULL YÜKLEYEN Bİ ARKADAŞ VAR RESİM KOYMUŞ ONDA VAR.. BEN KURULUM SIRASINDA MI YANLIŞLIK YAPTIM ACABA? BİR DE WİNDOWS SİDEBAR I YÜKLÜYORUM FAKAT BASI GADGETLAR DÜZGÜN ÇALIŞMIYO, MESELA ANALOG SAAT GİBİ FALAN ONU NASIL DÜZELTEBİLİRİM? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeVaXxX

bu wtp 6 gadgetlerini nası yüklices???????

quote:

yok mu ya bileniniz sidebar gadgeti arıyorum

vtp6daki sidebara gadget yüklenmio adamım...
  • quote:

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

Nası Olmuş ben çok beğendim pcyi kasmıyo walla tam istediğim gibi

bide bi sorum war power fm radyosu yükledim günde yaklaşık 100 saat fln açık kalsa kotadan çok yer mi?

günde 100saatmı ????

ben kontrol ettim doğru hesapladıysam 1dakkada ortalama 1mb çekio doğru hatrlıosam... gerisini sen hesapla

• quote:

Orjinalden alıntı: 2e3a

arkadaşlar "logon x p " kullanan varmı? ben stardoc-k programını kullanıyorum logonları değiştirmek için windows acılırken "hoşgeldiniz" yazısındaki resimleri değiştirmek için. bu programı kullanamıyorum logonlar indirdim ama kullanamadım bilen varsa anlatabilirmi

ben kullanıorum sendeki sorun nedir adamım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mahmut25

ARKADAŞLAR BİŞEY SORCAM VTP 6.0 FULL YÜKLEDİM FAKAT BENDE MEDİA CENTER ÇIKMADI.. VTP 6.0 FULL YÜKLEYEN Bİ ARKADAŞ VAR RESİM KOYMUŞ ONDA VAR.. BEN KURULUM SIRASINDA MI YANLIŞLIK YAPTIM ACABA? BİR DE WİNDOWS SİDEBAR I YÜKLÜYORUM FAKAT BASI GADGETLAR DÜZGÜN ÇALIŞMIYO, MESELA ANALOG SAAT GİBİ FALAN ONU NASIL DÜZELTEBİLİRİM? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER..

vtp6da mediacenter yok benim hatrladığım bende full kurdum öle bişi görmedim o arkadaştaki resmi görmedim ama ya mediacenter üzerine kurdu arkadaş yada mediacentera benzer bi program kullanıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

En Son Çalışmam

sen süpersin adamım

• quote:

Orjinalden alıntı: x-me77

quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

Beyler bu Viasta için olan tema yani VTP için çalışan link verirmisini? Buradaki linkler çalışmıyor.

http://download.softpedia.ro/dl/ad66d748e537c288114cc55ddd33c562/45cbb645/100032042/software/OS%20ENHANCE/vtp6.zip Adresindeki de %52 de iptal ediyo kendiğinden

BURADAAAN indirebilirsin ben dün burdan indirdim..

Burada ingilizce diyor ama bu Türkçe'ye çeviriliyor mu acaba?

• ARKADAŞLAR VTP 6.0 FULL'Ü YÜKLERKEN MEDIA DENTER YOK, SOULCUBEE ARKADAŞIM ÖYLE YAZMIŞ.. MEDIA CENTER YÜKLEYEBİLECEĞİM Bİ LİNK YOK MU?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufuk17

vtp 6.0 full ile masa üstü media centerım gerçektende güzel bir proğram

MEDIA CENTER'I VTP 6.0 FULL PAKETİ İLE BİRLİKTE Mİ İNDİRDİN? YOKSA BAŞKA YERDEN EK OLARAK MI YÜKLEDİN? YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM.. MEDIA CENTER'I NERDEN YÜKLEYECEĞİMİZ HAKKINDA Bİ LİNK YAYINLARSAN ÇOK SEVİNİRİM.. TEŞEKKÜRLER..
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

quote:

Nası Olmuş ben çok beğendim pcyi kasmıyo walla tam istediğim gibi

bide bi sorum war power fm radyosu yükledim günde yaklaşık 100 saat fln açık kalsa kotadan çok yer mi?

günde 100saatmı ????

ben kontrol ettim doğru hesapladıysam 1dakkada ortalama 1mb çekio doğru hatrlıosam... gerisini sen hesapla

pardon 10 saat dicektim:S:S:S

• Bi sorum olacak :

Vista Sidebar için istediğim uygulamaların icon şeklinde kısayollarını atabileceğim bir gadget var mı?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 10 Şubat 2007; 14:41:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

Bi sorum olacak :

Vista Sidebar için istediğim uygulamaların icon şeklinde kısayollarını atabileceğim bir gadget var mı?!

microsoftun gadget sayfasında böle bi gadget war adamım
  • @soulcubee

işte sorun da bu zaten...ben de gadget sitesi açılmıyo,daha doğrusu yarım yamalak açılıyor...

Eğer bildiğiniz güzel bir örneği varsa link verirseniz sevinirim
  • quote:

ARKADAŞLAR VTP 6.0 FULL'Ü YÜKLERKEN MEDIA DENTER YOK, SOULCUBEE ARKADAŞIM ÖYLE YAZMIŞ.. MEDIA CENTER YÜKLEYEBİLECEĞİM Bİ LİNK YOK MU?

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ufuk17

vtp 6.0 full ile masa üstü media centerım gerçektende güzel bir proğram

MEDIA CENTER'I VTP 6.0 FULL PAKETİ İLE BİRLİKTE Mİ İNDİRDİN? YOKSA BAŞKA YERDEN EK OLARAK MI YÜKLEDİN? YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM.. MEDIA CENTER'I NERDEN YÜKLEYECEĞİMİZ HAKKINDA Bİ LİNK YAYINLARSAN ÇOK SEVİNİRİM.. TEŞEKKÜRLER..

şuanda aklıma gelen neronun son sürümünde media centerdan daha gelişmiş bi eklenti war istersen indir we incele

• Arkadaşlar ben masa üstünü bu şekilde yapmak istiyorum nereden ve nasıl yapabilirim. VTP6 içinde mevcut mu bu acaba

• quote:

Arkadaşlar ben masa üstünü bu şekilde yapmak istiyorum nereden ve nasıl yapabilirim. VTP6 içinde mevcut mu bu acaba

doğru hatrlıosam vtp6da mevcut deil bu konuyu biras gezersen bu programları görürsün mesela 1.sayfada war adamım...

objeckdock plus... rocketdock... v.s.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 10 Şubat 2007; 16:32:25 >
  • arkadaşlar ben sadece Orjinal vista ikonlarını XP'ye entegre eden ücretsiz bir program arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Firestone

arkadaşlar ben sadece Orjinal vista ikonlarını XP'ye entegre eden ücretsiz bir program arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

adamım bu konu altında vista icon pack veya vip diye ararsan bulabilirsin
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: x-me77

quote:

Beyler bu Viasta için olan tema yani VTP için çalışan link verirmisini? Buradaki linkler çalışmıyor.

http://download.softpedia.ro/dl/ad66d748e537c288114cc55ddd33c562/45cbb645/100032042/software/OS%20ENHANCE/vtp6.zip Adresindeki de %52 de iptal ediyo kendiğinden

BURADAAAN indirebilirsin ben dün burdan indirdim..

Burada ingilizce diyor ama bu Türkçe'ye çeviriliyor mu acaba?

türkçe kendim kullanıyorum

• arkadaşlar bu programı bilen varmı acılısta "hosgeldiniz" kısmındaki logonu değiştirmek istiyorum bilen varsa nasıl kullanacağımı anlatın ne olur? logonlar indirdim sitesindende ama nereye atacağımı nasıl kullanacağımı anlayamadım

• 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.