Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

(DENENMEDİ)daha önce buna benzer bi program paylaşılmıştı we denemiştim biras kasıodu bunu henüz denemedim ancak denien arkadşlar kasmadığını sölüor...

vistadaki gibi pencereleri hareketlendrioz... çalıştırdıktan sonra pencerenizin sağ üst yanında simge durumu işaretini yanında yeni bir tuş oluşacak o tuşla penceremizi 3D haline getiriyoruz

ALINTIDIR...

link : indirrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 8 Şubat 2007; 13:32:56 >

• neyse yazılar olmadan simsiyahta olsa silmeyi başardımsiz siz olun bilgisayarınızın kıymetini bilin.27 temadan biri çok kötü söyliyim
    quote:

Orjinalden alıntı: soulcubee

quote:

Orjinalden alıntı: *SpongeBob*

arkadaşlar ben bu temalardan birini yaptım simsiyah oldu ekran falan hiçbi yazı gözkmüyor pencereler hiçbişey bakmadan yazıyorum şuan programı silmeye çalışıyorum ama olmuyor off:'(

geçmiş olsun adamımda hangi temayı kurdun???

• (DENENMEDİ)DesktopPlant, masaüstünde çiçek yetiştirebileceğiniz bir program. Her türden birçok çiçek programın içerisinde bulunuyor. Çiçekler 3 boyutludur. Çiçeklerin bulunduğu toprağın sıcaklığını sizin belirlemeniz gerekiyor, ayrıca hergün su vermeniz gerekiyor ki çiçeğiniz solmasın.

ALINTIDIR...

indirRRRR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 8 Şubat 2007; 13:12:34 >

• BAZI PAYLAŞIMLARIMIN LİNKLERİNİ DÜZELTTİM İLK EKLEDİĞİM LİNKLERDE VİRÜS WARMIŞ BNDE ÜRETİCİ FİRMALARIN ADRESİNİ WERDİM
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

(DENENMEDİ)Blaiz clic resimlerinizi simge olarak düzenleyeceğiniz çok basit bir simge yazılımıdır.Bu yazılımda herhangi bir resim ya da simgeyi düzenleyeceğiniz her türlü özellik mevcut...

ALINTIDIR...

link : indirrrr

(DENENDİ)işte süper bi icon programı hertürlü icon işlemini yapabiliosunuz....

Microangelo Toolset for 32bit (hertürlü icon işlemi)

Microangelo Toolset for 64bit (hertürlü icon işlemi)

Microangelo Creation (hertürlü icon işlemi)

Microangelo On Display (iconpackagera alternatif)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 8 Şubat 2007; 14:55:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

>>IGUANA<<

kardei bunu yükleyemedim bi yardım edermisin

• quote:

işte süper bi icon programı hertürlü icon işlemini yapabiliosunuz....

Microangelo Toolset for 32bit (hertürlü icon işlemi)

Microangelo Toolset for 64bit (hertürlü icon işlemi)

Microangelo Creation (hertürlü icon işlemi)

Microangelo On Display (iconpackagera alternatif)

Bu program güzele benziyor.Deniyeceğim ,sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tagopasa -- 8 Şubat 2007; 14:56:05 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SeVaXxX

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

>>IGUANA<<

kardei bunu yükleyemedim bi yardım edermisin

doru hatrlıosam birinci sayfada linki olan talisman programı için bi tema o adamım
  • arkdaşlar hava durumu nası eklicem nerdeysi hepsi war insparit avedesk
  • quote:

arkdaşlar hava durumu nası eklicem nerdeysi hepsi war insparit avedesk

avedesk için 5-6 msj yukarda bi site werdim oraya bi bak orda hawa durumu için gadget olması lazım bulamazsan googleda ara mesela gadgets for avedesk die ara orda çıkar bu konu altındada war adamım
  • quote:

quote:

avedesk için 5-6 msj yukarda bi site werdim oraya bi bak orda hawa durumu için gadget olması lazım bulamazsan googleda ara mesela gadgets for avedesk die ara orda çıkar bu konu altındada war adamım

Sağol Dostm

• quote:

quote:

quote:

Sağol Dostm

önemli deil

Buarada VTP6 dan sonra orjinal sidebarı kuran warmı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 8 Şubat 2007; 15:29:35 >

• Avedesk için hava durumu şehir ayarlama resimli anlatım

Tıklayın

bu adreste bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodolomax -- 8 Şubat 2007; 20:04:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

Avedesk için hava durumu şehir ayarlama resimli anlatım

http://www.bilgiustam.com/?p=69

bu adreste bulabilirsiniz.

tam zamanında yetiştin walla... avedesk gündemde yine :))
  • Bu da benim masaüstünün en son hali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natural Born Loser -- 8 Şubat 2007; 15:53:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Natural Born Loser

Bu da benim masaüstünün en son hali

o saat yahoo gadgetmi adamım bide yahoo gadget kullanıosan sistemi kasıomu ben daha önce yükledim kasıodu (rame çok yükleniodu) sorun bendemi die bakıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 8 Şubat 2007; 16:35:12 >

sağolun yaptım ama bolle oldu nası arka plana şölle şeffaf bi renk werebilirim ztn gerçeği şeffaf renkli ama bende yok:S:S:S bide 55 dio fahrenayt mı ne bu yaws....... bide o lucid weatheri nası silebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeVaX -- 8 Şubat 2007; 16:46:04 >
  • quote:

sağolun yaptım ama bolle oldu nası arka plana şölle şeffaf bi renk werebilirim ztn gerçeği şeffaf renkli ama bende yok:S:S:S bide 55 dio fahrenayt mı ne bu yaws....... bide o lucid weatheri nası silebilirim?

kimseden karşılk gelmedi sanırım olmazsa buna yarın bakim şuan ewde deilim çnkü yarın bana hatrlat bi denim eğer bulamazsan
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.