Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

http://rapidshare.de/files/12749906/desktop.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 10 Şubat 2006 15:12:54 >

• Teşekkürler Güsel Temalar
  • YA BEN BU ASUS TEMASINI İNDİRDİM FAKAT BAŞLAT ÇUBUĞU YİNE NORMAL O KISIMI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ
  • wb5 temasıdır o tema dostum önce wb5i kurmalısın yani ilksayfada mevcuttur o programda

quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan

YA BEN BU ASUS TEMASINI İNDİRDİM FAKAT BAŞLAT ÇUBUĞU YİNE NORMAL O KISIMI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ
  • visual ellerine sağlık süper wallar

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

desktop..

http://rapidshare.de/files/12749906/desktop.rar.html

• sağolasın bu arada hepinizin ellerine sağlık çok iyi bir çalışma olmuş
  • Technics@ (Longhorn Inspirat)http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.123.htm siteye ie ile girdiginizde prg kendi inmeye başlıyor ...

Technics@ daha önce verildiyse hemen uçururuz tmm

• Visuall ışıl ışılsın bu akşam ellerine sağlık kardeşim :)

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

Technics@ (Longhorn Inspirat)http://www.crystalxp.net/dl/en.gal.123.htm siteye ie ile girdiginizde prg kendi inmeye başlıyor ...

• İlk sayfaya güncellendi
  • elbette buradan çekeblrsin..

>>LEMON VISTA 2.0<<

quote:

Orjinalden alıntı: @armagedon@
    kardes wb 5.0 indirdim saol da bu lemon vista skini yok içinde galiba sefaf olana var ya o yok yardımcı olurmusun

• kardeş banada vista final skin i şu başlat butonu yuvarlak olanınkini verebilirsen çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GökCell* -- 9 Şubat 2006 2:13:20 >
  • güle güle kullan

>>VISTA 2.0<<

quote:

Orjinalden alıntı: *GökCell*

kardeş banada vista final skin i şu başlat butonu yuvarlak olanınkini verebilirsen çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

elbette buradan çekeblrsin..

>>LEMON VISTA 2.0<<

quote:

kardes wb 5.0 indirdim saol da bu lemon vista skini yok içinde galiba sefaf olana var ya o yok yardımcı olurmusun

saol kardes ya cok makbule gecti eline emeğine sağlık ya son olarak kardes bu object dock indirdim de kurdum onun da avedesk gibi hani saati ve hava durumu ayarları var orası yabancı bir ülkeydi kod sayısaldı aynı avedeskteki gibi ayarladım istanbul yazdım olmadı bunda değişik ayarlar mı var acaba bu object docku kullanan varsa ve istanbula nasıl cevirebileceğim hakkında bir bilgisi olan varsa lütfen technics kardes senin bir bilgin varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 9 Şubat 2006 11:55:15 >

• bu da benim kalıcı olduğuma inandığım desktobum umarım beyenirsiniz

• @armagedon@ cok güzel doya doya kullan kardeş...
  • saol kardes
  • İyi akşamlar arkadaşlar, Dün destkop x diye bir tema yükledim proğram ekle kaldırdan bugün kaldırmak istedim şöyle bir uyarı veriyor could not open install log file innstal yapmıyor, yardımcı olan arkadaşlar olursa çok sevinirim.
  • programın install kayıtları okunamıyor.. tekrar kur üstüne ve şimdi tekrar dene kaldırmayı..

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2

İyi akşamlar arkadaşlar, Dün destkop x diye bir tema yükledim proğram ekle kaldırdan bugün kaldırmak istedim şöyle bir uyarı veriyor could not open install log file innstal yapmıyor, yardımcı olan arkadaşlar olursa çok sevinirim.
  • armageddon eline sağlık bencede çok şık bu arada bu lemon vista teması koyu renklerlede yeşil siyah lacivert gibi göze baya hoş gelebiliyo
    güncelledim 19. DESK ini sevgili dostum
    quote:

bu da benim kalıcı olduğuma inandığım desktobum umarım beyenirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Şubat 2006 2:49:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Technics

programın install kayıtları okunamıyor.. tekrar kur üstüne ve şimdi tekrar dene kaldırmayı..

quote:

Orjinalden alıntı: mustafa2

İyi akşamlar arkadaşlar, Dün destkop x diye bir tema yükledim proğram ekle kaldırdan bugün kaldırmak istedim şöyle bir uyarı veriyor could not open install log file innstal yapmıyor, yardımcı olan arkadaşlar olursa çok sevinirim.

üstat ilginiz için teşekürler, proğramı yeniden kurdum fakat aynı şekilde proğram ekle kaldırdan kaldırmak istedim aynı hatayı verdi.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.