Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla 2smoke hepsi süper verdiklerinin resmen sanatYalnız şu miranda olayını bize de açıklasanda bizde gozle mi gozel bu olaydan yararlansakTüm mesajlaşma yazılımlarını tek yerde topluyor ama nedense msn de biraz sıçışları var galba ya da ben yapamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

eyvallah kardeşim, valla mirandanın msn de bi tek offline mesaj ı yok, yani msn 7.5 gibi çalışıyor, onun dışında plugin lerle titreşimdir, avatardır, smileys dir, ne istersen yukluyosun, ayrıca skin acısındada gani yani, beyen beyen kullan, aerolarmı istersin maclar mı ne istersen bulabiliyosun..

download link :http://www.miranda-im.org/download
    skin support plugin :http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=2103
    titreşim plugin :http://addons.miranda-im.org/search.php?action=search&keyword=nudge&category=-1

mirandayı çekin kurun, daha sonra özelliklerden msn sekmesinde mail hesabınızı ve şifrenizi girin, plugin lerin hepsi c:\prg files\miranda im\plugins dizinine kopyalanacak..
    skinler içinde skin diye b klasor yapın miranda im in altında, cektiğiniz skinleri buraya açın

Ellerine emeğine sağlık,valla sorduğumuz herşeye cevap verip bizi aydınlatıyorsun saolasın,teşekkürler...

• FireFox ( 2,0 içindir)

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

inndirCem
  • VisualSytles ( BLack Zero )

inndirCem
  • Hep istemek olmaz birazda paylaşalım değişik wallpaperlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natural Born Loser -- 8 Ocak 2007; 18:49:29 >

• Devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natural Born Loser -- 8 Ocak 2007; 18:54:18 >

• 2smoke yaptığın TigerMilk2007 VisualStyle temasını nasıl kuracağız?İndirdikten sonra içindeki tigermilk.mssstlye dosyasına mı tıklayacaz yoksa değişik bi yolu mu var?
  • @2smoke

8 Ocak 2007; 17:56:01 tarihli mesajındaki duvar kağıdını bizimle paylaşabilir misin?
    (Resimi alıntı yapmamak için böyle yazıyorum)
    Edit: Zaten paylaşmışsın, gözümden kaçmış.
    Hazır yazmışken ben de masaüstümü paylaşayım bari.

Bu Miranda'nın skinleri nasıl yükleniyor gösterir misin 2smoke?Klasörü açıyorum ama bir işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ---Ali--- -- 8 Ocak 2007; 20:55:18 >

• @smoke yau teşekkürler her şey için ama bu tam olmuyo şöyle ki..vtp6 yüklü hangi temasını denediysem vista start butonu ve alttaki çubukların turkuaz yanması beraber olmadı..ba klasik başlat+görev çubuğundakiler mavi yanıyo ya da vista start butonu+seçildiğinde etrafı beyazlı görev çubuğu...senin verdiğin modluyu denedim iyi onda sorun yok..ama ondada söyle bi sorun var ki başlat menüsündeki sağdaki bilgisayarım,belgelerim vs.. ler in ilk harfleri kayboluyo ve resimleri gözükmüyo..yan tarafın barı üzerine biniyo..nasıl olacak tam anlamıyla illa bi taraftan eksik kalıyo yaubu arada günlük win e yeni temamı vs. uyguladım umarım beğenirsiniz..resim küçül nasıl oluyo bilmiyorum yalnız old. gibi koyuyorum

• smoke wallpaperlar ıcın tsk ederım. ya sen butun walpaper arsıvını paylassana, olmas mı :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

@smoke yau teşekkürler her şey için ama bu tam olmuyo şöyle ki..vtp6 yüklü hangi temasını denediysem vista start butonu ve alttaki çubukların turkuaz yanması beraber olmadı..ba klasik başlat+görev çubuğundakiler mavi yanıyo ya da vista start butonu+seçildiğinde etrafı beyazlı görev çubuğu...senin verdiğin modluyu denedim iyi onda sorun yok..ama ondada söyle bi sorun var ki başlat menüsündeki sağdaki bilgisayarım,belgelerim vs.. ler in ilk harfleri kayboluyo ve resimleri gözükmüyo..yan tarafın barı üzerine biniyo..nasıl olacak tam anlamıyla illa bi taraftan eksik kalıyo yaubu arada günlük win e yeni temamı vs. uyguladım umarım beğenirsiniz..resim küçül nasıl oluyo bilmiyorum yalnız old. gibi koyuyorum

yukarda simge boyu ile ilgili bi resim verdim, ordaki gibi 32 yi 48 ile değiştir, benim tema mükemmel çalışır ozaman

ha şimdi ok teşekkürler..simgeler 48 di zaten ama öyle denememiştim senin temayı şimdi oldu peki resimleride gösteremezmiyiz başlat menüsünde+ordaki resim değişmiyo..

•  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

benim masaüstüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-40312742C -- 9 Ocak 2007; 14:27:09 >
  • @2smoke
    xp deki simgeleri aynen vistadaki gibi yanlizca deskoptaki simgeleri nasil büyültürüm varmi bir caresi yukardaki verdigin gibi yapiyorum baslat menüsündekilerde büyüyor varmi bilgin?
  • ben bır sey sormak ıstıyorum...wındows blınds te walpaper yapıyorum bı resmı fakat pc ye reset atınca gıdıyo kendı walpaper ını getırıyo yıne...ne yapmam lazım?
  • artık yazmıcam yazmicam dıyorum canıma tak etti yönetici olarak bu hatayı yapıp millete virüs dolu site önermesi beni hepten çileden çıkardı

nediyeyim yav yine fazla birşey demezden uyarımı yapıyorum

evet arkadaşlar tehlikeli site bu adwera ve virüslü bütün indıoğiniz dosyalar ılk önce adwera gözteriyor sonra virüs çıkıyor

dikkat bu siteye girmeyin vırüsver yonetım herkese tav siye etmiş tir ben girıl memesi içın arlarına çizgi çekcem

bukadarına pesyani pes
    http://www.------------------themexp.org/listings.php?type=vs&view=date

• quote:

Orjinalden alıntı: şamil20

artık yazmıcam yazmicam dıyorum canıma tak etti yönetici olarak bu hatayı yapıp millete virüs dolu site önermesi beni hepten çileden çıkardı

nediyeyim yav yine fazla birşey demezden uyarımı yapıyorum

evet arkadaşlar tehlikeli site bu adwera ve virüslü bütün indıoğiniz dosyalar ılk önce adwera gözteriyor sonra virüs çıkıyor

dikkat bu siteye girmeyin vırüsver yonetım herkese tav siye etmiş tir ben girıl memesi içın arlarına çizgi çekcem

bukadarına pesyani pes
    http://www.------------------themexp.org/listings.php?type=vs&view=date

yönetim derken yada yönetici derken kimmiş o onuda yassanda bilsek bari,

Şu dip notu ekleyelim, themexp.org sitesi windowsxp piyasa ilk cıktıgındaki dünya üzerindeki tek skin merkeziydi, bu işin ilklerindendir yani, ilk başlarda içinden reklam araçları çıkmıyordu fakat daha sonradan cok populer bir site oldugundan dolayı cekilen dosyaların içine ufak reklam kodlarıda eklediler, AV yazılımları gelişitkçe, sadece virus değil reklam ve ajan kodlarınıda yakalar hale geldiler, Kiminin kullandıgı AV paketlerin içinden cıkan reklamların zararlımı değilmi oldugunu tespit edebilip paket sağlam derken, kimileri 1 tane nokta görse virüs var demekte, bu AV lerin cahilliğinden oluyor, Sunu unutmayalım reklam, ajan, worm farklı seydir, virüs farklı seydir, onun için butip dosyalar indirdiğinizde AV programından cok bir ajan programına güvenin, örneğin spybot gibi, Sunuda ekliyim, cogunuzun kullandıgı virüs programı yasal değil hep cracklı, böle programlardan tam destek beklemyin, çekin bitane AVIRA aslan gibi kullanın her konuda fazlaıyla yeterli, ayrıca free olmasına karsılık ücretli olanlardan daha iyi bir yazılım seçilmiş durumda, benim 6 sene oldu sürekli update ile kullanırım en ufak bi hasar almadı bilgisayarım, tavsiyemdir..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Algnor

ben bır sey sormak ıstıyorum...wındows blınds te walpaper yapıyorum bı resmı fakat pc ye reset atınca gıdıyo kendı walpaper ını getırıyo yıne...ne yapmam lazım?

windowblinds kontrol panelinden, basic settings e gir, orda alta dogru bak, apply skin wallpaper gibi bişey göreceksin, onun yanındaki chek isaretini kaldır ve apply de

cok tesekkurler smoke saolasın

bır sorum daha olucak...vtp 6 yı yuklemıstım kuzenın pc ye sonra sılmemı ıstedı..bende sıldım..fakat klasorlerın arasında gezınırken cıkan sesler ve sag alt taraftakı saat kısmı halen vtp dekı gıbı onları nası eskı halıne getıreblırım...sımdıden cok tesekkurler...emegınıze saglık pc lerımız renklendı

• Windows Media Player

inndirCem
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.