Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kara duman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

inndirCem
  • sevgili tristen kardeşim uyarın çin teşekkür ederim..
    Bir program paylaşırken hemen herkesden önce vermeye çalıştığımız için genelde test etmeye bile baktimiz olamıyor..Fakat vtp denen yazılım kendisini uzun zamandır Dünya genelindeki kullanıcılara kanıtlamış bir yazılımdır.. Bir çok bug oldu ve birçok bug ıda zamanla düzenlediler..her eksikliğiyle ilgili uyarıda artık bu son halinde mevcut..

Fakat bu bilgisayar denen olay öyle bir şeyki, herkesde mükemmel şekilde çalışabilen bazı şeyler bazı kişilerde çalışmaya biliyor çalışsada sisteme zarar verebiliyor..Bunun gibi sebeplerden dolayıda bu forumlar çok işe yarıyor sorunlar ve çözümleri için..

Şimdi senin sorununu ben ilk defa duyuyorum, bir çok kullanıcıda muhtemelen ilk defa duyuyor.. Eğer senin makinanda bir sorun olabileceğini bilseydik inanki herkesden önce bunu biz dile getirirdik..Kaldıki sorununun vtp kaynaklı olup olmadığına ben haala emin değilim..Hani olsa bile birtek makinada doğabilecek bir sorun hiç bir yazılımın kullanım klavuzunda geçmez..geçemez..

Ama yinede sen 3 kere format atmadan kullanım klavuzunda yazdığımız gibi programı kaldırmayı denesen veya en kötü ihtimalle sistemini geri yüklesen sorununu çözerdin..3 kere format atmanada gerek kalmazdı sanırım..

Buradaki tüm gördüğünüz paylaşımları bizler kendi imkanlarımız dahilinde hazırlıyoruz(kurulum klavuzları dahil)..Size düşen tek şeyse bunları doğru kullanmak, ve tecrübelerinizi doğru paylaşmak..

quote:

Orjinalden alıntı: tristen

Sevgili Technics,
    vermiş olduğun VISTA TRANSFORMATION PACK 6 FINALL FULL programı son derece güzel. fakat pcye yükledikten sonra hiçbir şekilde dosya ve yazıcı paylaşımı veremiyorsun. herşeyi kısıtlıyor. bu sorunu anlayabilmem için makinama 3 kez format atmak zorunda kaldım. bence bu programı verirken dezavantajlarınıda yazmalısın ki, herkez mağdur olmasın..

teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

quote:

Orjinalden alıntı: SiyahLimm

Aslından ben bu Ffox Temasını veriyorum ama yinede ie yerini hiç bir tarayıcı tutmaz sorunsuz olarak calısıyor ie nin bütün sürümleri yavas olsun ama yinede sorunsuz olsun son olarak verdiqim FFox temasında bir hata gözümü takıldı ve kıl oldum sizinle paylasayım o hatayı bi sss atarak her hangi bir yerden Dowlonad yaptıgımız zaman su sekilde

bu görntüyü nasıl deiştirebiliriz yani oralaya göze hos gelen bir dosya biçimi koyabilirmiyz ?

he bunu normal Ffinin 2 nin orjinal temasında yapmıyo yaayınladıqmız Vista black temasını gectigimizfen sonra oluyyr

Artık kullanıcılarda şaşırdı hangi tarayıcıyı kullanılım diye teretütte oluyolar şahsen ben ie ve opera kullanıyorum .. ff hizli diyolar hikaye abi bence duyduquma göre FF Ramden yiyormus benim baglantı hızım 1024 ve ie canavar gibi calısıyor ff deniyorum daha cok verim alıyorum ama Ramden calması ve hafifde olsa sorunlu olmasından dolayı orjinal ie de deişmem operada abi bir kere tutuldum ona bir dahada bırakamıyorum cok güzel bir tarayıcı aslında ama yinede sorunlu yeni sekme acıp o sekmenin üstüne geldiqinde kücük boyutlu bir resim göstermesi beni mest ediyo .. demem oki ff falan hikaye bence önemli olan baglantı hızınız

dostum seni bilmem ama ben bendeki ff2 de gösterdiğin sorunu göremedim yada aynı sey değil bahsettiğimiz, ama şu bi gerçekki, forever IE7 arkadaşlar...

bencu bu Temayı yüklerken kaynaklanıyor olabilir ben bir daha deneyim olmasa dönerim sana Smok
    IE7 I Love you

• üstatlar bende vtp 6 rc1 vardı bunu finalle değiştirmek istiyorum eskisini kaldırıp mı kuriyim vtp finali, yoksa üstünemi, hangi şekilde sağlıklı olur.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: reis.ertugrul

üstatlar bende vtp 6 rc1 vardı bunu finalle değiştirmek istiyorum eskisini kaldırıp mı kuriyim vtp finali, yoksa üstünemi, hangi şekilde sağlıklı olur.

şimdik pk atıcamya VTP ye iki şekildede sağlıksız olur derim ben şaka şaka, önce kaldırabiliyosan kaldır temiz olsun bence

üstad be senin hazırladığın daha iyi diyolar peki onu nasıl yapıyoz vtp üstünemi kuruyoz yoksa ayrıyetten vtp yi kaldırıp seninkinimi kuruyoz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

üstatlar bende vtp 6 rc1 vardı bunu finalle değiştirmek istiyorum eskisini kaldırıp mı kuriyim vtp finali, yoksa üstünemi, hangi şekilde sağlıklı olur.

şimdik pk atıcamya VTP ye iki şekildede sağlıksız olur derim ben şaka şaka, önce kaldırabiliyosan kaldır temiz olsun bence

üstad be senin hazırladığın daha iyi diyolar peki onu nasıl yapıyoz vtp üstünemi kuruyoz yoksa ayrıyetten vtp yi kaldırıp seninkinimi kuruyoz.

şimdik sole ben vtp nin içinden cıkan bir temayı modladım orjinal vistaya uydurdum, vtp yukluykende cekip kullanabilirsin, kaldırdıktan sonrada, paketin içinden cıkan msstyles uzantılı dosyaya çıft tıklaman yeterli, ama icon boyutu 48 pixele göre ayarlı haberin olsun, yani görüntü özelllikleri gelişmişten simge boyutunu 48 yapacan..

teşekkürler üstad son bişey daha ilk sayfadaki vtp linki çalışmıyor galiba download çıkıyor download ediyorum 30 mb yi 1sn de indiriyor
    sonrada arşiv bozuk diyor.
    http://www.softpedia.com/progDownload/Vista-Transformation-Pack-Download-32042.html
    bu softpedia dakide ayni vtp6 finalmi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdik sole ben vtp nin içinden cıkan bir temayı modladım orjinal vistaya uydurdum, vtp yukluykende cekip kullanabilirsin, kaldırdıktan sonrada, paketin içinden cıkan msstyles uzantılı dosyaya çıft tıklaman yeterli, ama icon boyutu 48 pixele göre ayarlı haberin olsun, yani görüntü özelllikleri gelişmişten simge boyutunu 48 yapacan..

teşekkürler üstad son bişey daha ilk sayfadaki vtp linki çalışmıyor galiba download çıkıyor download ediyorum 30 mb yi 1sn de indiriyor
    sonrada arşiv bozuk diyor.
    http://www.softpedia.com/progDownload/Vista-Transformation-Pack-Download-32042.html
    bu softpedia dakide ayni vtp6 finalmi?

yaw bu linkte çok yavaş veriyo 4kb/sn ile veriyo

• Peki arkadaşlar özellikler/simge degiştir deyipte simge değiştiremediğimiz hdd,klasör gibilerin simgelerini nasıl degiştiriyoruz. Yardım edermisiniz.
  • reis nerelerdesin sen
    quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 3 Ocak 2007; 0:28:11 >

• folder ico veyada iconpackager gibi yazılımlarla

quote:

Orjinalden alıntı: emreyildiz

Peki arkadaşlar özellikler/simge degiştir deyipte simge değiştiremediğimiz hdd,klasör gibilerin simgelerini nasıl degiştiriyoruz. Yardım edermisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

reis nerelerdesin sen
    quote:

quote:

burdayım aga yada buralarda olmaya çalışıyorum

ya sizin hızınıza yetişmeye çalışıyorum pc başına oturdukça ama size yetişilmiyoki

fırtına gibisiniz yaw.....

• Firefox'a laf atan arkadaşlar firefox'a verilen ödülleri şöle göstereyim de öle bir daha düşünün bakalım,bunlar herşeyi anlatıyorKullandığım en hızlı ve en güvenilir browser şu ana kadar...Evet ram'den biraz yediği gerçek ama forumda aratırsanız oonunda yapılacak küçük ayarlar ile çözümü basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natural Born Loser -- 3 Ocak 2007; 13:28:20 >

• abi o deilde bu Tema vs Wallpaper gercekden hastalık gibi bişeyi valaha Tema olayına girdim gireli cidden artık masaüstünde her ggün bişe deiştiriyorum aynen smok senin gibi elim ayagım durmuyo artık tema olaylarını keşfettim andan itibaren Browser'e gelincede İE7 bence iyidir abi
  • quote:

canım sıkıldı masaüstümü değiştirdim gene :)

hocam bu super olmuş yaw helal olsun

technic hocam bu arada moderetor olmusun heralde altında kıdemli yarbay yazıyor hayırlı olsun
  • Benden de 2007'nin ilk masaüstü yarım winosx ve windows sidebar karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natural Born Loser -- 3 Ocak 2007; 19:52:29 >
  • @@®ES tebrikler güzel olmuş,benim de emeğim var o ss'de

Bu arada bana şu masaüstü ikonunu yollayabilir misin?!
  • arkdaşlar vt p 6.0 da başlat menüsü de kullanıcı resminnin olduğu yerde bir problem war mı
    yani kayma gibi bozukluk war mı ????? bilgi
    werir msi siniz.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

@@®ES tebrikler güzel olmuş,benim de emeğim var o ss'de

Bu arada bana şu masaüstü ikonunu yollayabilir misin?!

Senin emeğin olmamaı yaaMasaüstündeki ikonu bende winosx paketi ile kurdum,onu kurunca otomatik ikonları öle yapıyor,nasıl yollarım bilemiyorum:(
  • quote:

EVO for LiveMessenger

DL linkini ben mi göremedim acaba...
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.