Şimdi Ara

Keloğlan Kara Prense Karşı (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben çok büyük bi beklentiyle gitmememe (böle yazılırmı yaw :) rağmen hayal kırıklıgı yarattı. diyaloglar bildiginiz 70 yıllardaki keloglandaki kadar sıkıcı, kimi sanatsal diyebilir ben sinir bozucu diyorum, yok cankusum, keloglanım surekli bi iyelik eki kullanmaları delirtti. filmde toplam 5-6 espri var, eger o sırada kazara uyumuyo olursanız onlara gulebilirsiniz yoksa film cok sıkıcı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Geçmiş olsun kardeş.

Arkadaş osmarlayacaktı,artık ondan da vazgeçtim.

Fragmanlarda yakaladığım en sağlam yer Petek Dinçöz'ün ''Sana her akşam kaval çalarım ben'' demesi...
  • enim halka olayı....bu kuyunun suyu içiliyomu bacımm
  • MEMET ALİNİN İKİ FİLMİ AYNI ANDA SAHNEYE GİRİYOR İKİSİ DE BİRBİRİYLE BERBATLIK KONUSUNDA YARIŞA GİRECEK DESENİZE
  • abi ne yalan söyleyim mehmet ali erbilin filmde ejderhaya karşı 'BIRAK ULEN O KIZI LPG'Lİ KERTENKELE'demesi beni kopardı gülmekten.....
  • film nasil
  • toplasan 3-5 tane iyi espri var geri kalan herşey tamamen abartı olmuş bence rezaletti özcan deniz ben oyuncuyum demesin artık lütfen bide korku filmi çekcekmiş herşeyini kendi hazırlayıp onda daha çok gülerim valla
  • ben dün mehmet ali'nin iki filminede gittim eğer ikisinden birini illa tercih edilecekse hababam sınıfını tavsiye ederim. keloğlan'da hiç gülmedim. sadecepetek dinçözün kaval sahnesi güzeldi. halka olayı fragmanda çok güzeldi ama filmde o kadar beğenmedim. hababamdada eğlenemedim ama keloğlandan daha iyiydi.
  • sonuçta Türk sineması.ne bekliyordunuzki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Fragmanlarda yakaladığım en sağlam yer Petek Dinçöz'ün ''Sana her akşam kaval çalarım ben'' demesi...

• Abi ben şahse n özcan denizin ve ŞEsunun oyunculuğunu çok beğendim malinin performansı düşüktü Esmayıda erkek rolünde oynatmak iğrenç bi fikir.Petek dinçöz özellikle kralın önünde otururken ne kadar seXi y di ya Bittim orda. en çok güldüğüm sahne Nikah masası
  • filmde sesler ve dialoglar fiaskoydu, seslerin ustune yaptıkları dublajlar cok barizdi :S
    arkadaslarında dedig gibi 5-6 espri var yok alarmlı at, xray den kılıçları bırakıp gecme fln gerisi dandikti..,

gidilir mi? gidilir ama baska hiiic bi sansınız yoksa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberty Citizen -- 7 Ocak 2006 23:54:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: propesyonel

MEMET ALİNİN İKİ FİLMİ AYNI ANDA SAHNEYE GİRİYOR İKİSİ DE BİRBİRİYLE BERBATLIK KONUSUNDA YARIŞA GİRECEK DESENİZE

Bu akşam Atilla Dorsay filmini beğenmemiş diye adama verip veriştiriyordu. Türk filmlerine neden destek olmuyorsunuz da böyle yazıyorsunuz diyerek.

Güneş balçıkla sıvanmaz ki Mehmet Ali. Seni seyreden saf insanları kandırırsın ancak bu sözlerle.
  • Mehmet Ali'nin oynadığı hiçbir şeyi izlemem. Onu izleyeceğime Ciguli'yi izlerim daha iyi... Bu filmin de tarifi mümkün olmayan derecede mundar edildiğini tahmin edebiliyorum, ne zaman memet Ali'den vazgeçerler o zaman Türk sineması bu dalda ufak ufak ilerleme kaydetmeye başlayacaktır.
  • keloğlana ve hababama gitmeyin diyorlar peki hangi film'e gidelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: MASTER_E

keloğlana ve hababama gitmeyin diyorlar peki hangi film'e gidelim

Biraz bekleyelim,paralarımızı yastık altına koyalım ve DABBE,KARAGÖZ VE HACIVAT NİÇÜN ÖLDÜRÜLDÜ,BEYZA'NIN KADINLARI gibi filmlere gidelim.
  • quote:

KARAGÖZ VE HACIVAT NİÇÜN ÖLDÜRÜLDÜ

bu filme maaile gideruk biz...
  • Komedi filmi yapmayı maalesef beceremiyoruz. Türk Sinemasının en iyi olduğu ve sinemada para vererek izlenebileceği tek dal: Sadece DRAM. Ben bunu bilir , bunu söylerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

sonuçta Türk sineması.ne bekliyordunuzki.

kaliteli işler de yapılıyor böyle önyargılı olmamalı. mesela babam ve oğlumu herkes çok beğenmiş ben gidemedim bi türlü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: somali

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

sonuçta Türk sineması.ne bekliyordunuzki.

kaliteli işler de yapılıyor böyle önyargılı olmamalı. mesela babam ve oğlumu herkes çok beğenmiş ben gidemedim bi türlü..

biran önce gitmelisin
    ayrıca @crossfire a katılıyorum komediyi cıvıtmadan yapamıyoruz ama dram güzel oluyor ödülleri topluyor bencede para verip izlenmeyi hak ediyor ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.