Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II için Android 2.3.5 güncellemesi sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung firmasına ve sunduğu ürünlere yakınlığıyla tanınan Samfirmware, Galaxy S II için Android 2.3.5 güncellemesinin internete sızdırıldığını duyurdu. 

I9100XXKI3 versiyonlu güncellemeyle, Samsung'un resmi kanallar aracılığıyla yayınlayacağı güncellemeyi daha fazla beklemek istemeyenler hedef alınıyor. Ancak güncellemeyi yükleme esnasında her türlü sorumluluğun yükleyen tarafa ait olduğu unutulmamalı.

Daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

• Daha önce de sızdırılmamış mıydı
  • bu guncellemeleri neden telden yapamiyoruz? hala guncel diyor. 2.3.3 versiyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yükledim harika hız kattı telefona ve birkaç görsel slayt efefti var
  • Pek ekspres haber olmamış :)
  • versiyon 5 çıksa 1 gün geç yüklese ne olacak açlıktan mi geberiyor bu millet
  • upupupup
  • quote:

Orijinalden alıntı: hako_55

bu guncellemeleri neden telden yapamiyoruz? hala guncel diyor. 2.3.3 versiyon

yokmu bilen?
  • o telefona sahip degilim ama olsam da hemen atlayip yuklemez once beklerdim. iyi arastirin derim. samsung zaten guncelleme olgunlasmis olsa kendisi sunar, herkesin yuklemesine acardi degil mi? ozellikle de su anki sistemle yapamadiginiz acaip birseyi guncelleme ile yapabiliyor olmadikca riske girmenin de manasi yok. sonucta tel zaten yeterince hizli. haksiz miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetaktas

o telefona sahip degilim ama olsam da hemen atlayip yuklemez once beklerdim. iyi arastirin derim. samsung zaten guncelleme olgunlasmis olsa kendisi sunar, herkesin yuklemesine acardi degil mi? ozellikle de su anki sistemle yapamadiginiz acaip birseyi guncelleme ile yapabiliyor olmadikca riske girmenin de manasi yok. sonucta tel zaten yeterince hizli. haksiz miyim?

İlk yorumda verilen sitenin forumuna girin bir bakın derim. Pil ömrü ve performansta gözle görülür iyileştirmeler mevcut. Ayrıca overscrolling gideirlmiş. Yani bir menüyü aşağı doğru sürüklediğinde sonuna gelince manasızca sonsuza kadar gitmiyor. Çok büyük bir yenilik olmayabilir ama bir kısım kullanıcılar için kullanıcı arayüzünün kusursuzluğu önemlidir. Bazı mobil kullanıcıların iOS'u tercih etmesinin başlıca nedeni de bu değil mi zaten?

• Dün yükledim XXKI3'ü ama daha çoğu costom rom geçmemiş versiyona ben de stock romda kaldım,pil tüketimi hızlı hala costom romlara göre.
  • o degilde resimde gösterilen 2000 mah batarya güzelmiş
  • Ben bilmiyordum ya iyi oldu çok sağolun haber için..
  • resimdeki bataryayı nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı teşekkürler
  • ebay de satılıyor hocam.

bakın derim. ama 20 dolar civaralrında. onun yerine 2 tane 1500 lük pil alınıp 10 doalr da verielbilir. tercih meselesi.
    2000mah lık pil ne kadar arttırır şarz süresini sizce?
  • 1650mah 10 saat götürüyor desek
    saat başı 165mah kullanıyor
    elimizde 2000/165= 12 saat yapar
    kısaca bundan kazancını 2 saat olacak.
    onun yerine orjinal pilden birtane daha alıp yanına deck şarj ünitesi ile beraber kullanılması ( masaüstü şarj kısmında telefon şarj olurken arka haznesindeki boşluğa 2. pilimizi takarak sök tak çıkar zahmetinden kurtuluyoruz) telefon estediği için daha sağlıklı olur derim.
    sırf 2 saat için arka kapağı orjinal olmayan ve sırıtan birşey ile değiştirme yanlısı değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

versiyon 5 çıksa 1 gün geç yüklese ne olacak açlıktan mi geberiyor bu millet

sevgili dostum dediğin doğru ancak versiyon he güncellenmesi cihazı daha stabil ve serii bir hale getiriyor varolan donanım hızlı çalışması için bu geçerli.
  • pil omrünü uzatsin başka bişi istemem
  • Yha beyler google Nexus için 2.3.6 güncellemesini çıkardı canım SGS2 için 2.3.5 güncelleştirmesi ise sızdırılmış adamlar almış telefonunu Google'un yaptığına bak kendi telefonuna neler çıkarıo ayrıca diğer telefonlar için de 2.3.5 çıksa yakında iyi olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.