Şimdi Ara

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
9
Favori
159.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar cidden korsanı hak ediyor. Oyunun kendisinde bir iki tane tren ve rota var, geri kalanını almak ücretli ki az buz paralar değil. O zaman oyunun kendisine niye para verdik kardeşim? Böyle aç gözlü firmalara korsan müstehak gerçekten.
  • BENİM RAİLWORKS 5 : TRAİN SİMULATOR 2014 HIZLI AÇILIR...!

Bu konuda yapmış olduğum özel işlemler var..Ve bu işlemleri uyguladıktan sonra loading açılış ekranında çok uzun süreli takılmıyor..

BİR KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM..DONANIM HABER.COM TRAİN SİMULATOR 2014 KONULU BU FORUMDA KONU İLE ALAKALI OLARAK ÖNEMLİ ANLATIMLARIM OLACAK VE BU ANLATIMLARA FIRSAT BULDUKÇA DEVAM EDERİM..BURADA TS 2014 İLE İLGİLİ BİLGİ AMAÇLI YAZILARIMIN " RAİLWORKS YORUMLAR BLOG SİTESİ " İNE DE TAŞIYACAĞIM..KISACASI BU BİLGİLER BANA AİT OLAN BLOG SAYFAMDA DA OLACAK...BU DURUM " BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURMAK " GİBİ BİR ŞEY OLACAKTIR..BU NEDENLE BURADA YAPTIĞIM YAZILI VE GÖRSEL ANLATIMLARIMIN BOŞUNA OLDUĞUNU İDDİA EDENLERE BU AÇIKLAMAM İYİ BİR CEVAP OLACAKTIR Kİ ZİRA " RAİLWORKS YORUMLAR " BLOG SİTEMİ TAKİP EDEN YABANCI VE TÜRK BİR ÇOK İNSANLAR VAR..Kısacası her iki tarafta faydası olabilen RW TRAİN SİMULATOR uygulamaların anlatımından RW kullanıcıları faydalanmış olacaklardır.

RAİLWORKS YORUMCUSU ve EDİTÖRÜ
    Ressam Sami Samioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 4 Eylül 2015; 15:57:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahman HacıKerimoglu

quote:

Orijinalden alıntı: soloman_963

Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?

Küreklerken steam_api.dll dosyasını oyunun klasörüne kopyalamayın..

Teşekkürler Kardeş Sorun Düzeldi :)
  • TS 2014 DE VE TS 2015 DE BU SORUNLAR VAR..!

Oyun seçeneğine giriş yapıldığında " loading " ekranına takılı kalabiliyor..Bu durum benim de oldukça sinirimi bozmuştur..Bunun nedenini çok araştırdım..Yeni versiyon Railworks dosyalarına farklı dosyalar ilave edilmiş..Reklam amaçlı olan açılış ekran görüntü dosyalarının da var olduğunu tespit ettim..Bunun yanında "Loading " oyun açılışnın uzun sürmesinin asıl sebebi "Loading " dosyasının önceki sürümlere göre farklı yapıda olmasından kaynaklanıyor..Workshop adı altında " data " klasörü içinden çalışan bu dosya ve uzantısı buna sebep olabilir..Dosya araştırma sonuçlarına göre ben bazı dosyaları sildim ve şimdi " Loading " ekranına çok uzun süre takılı kalmıyor..Kısa süren ve normal sürede diyebileceğim oyun seçeneklerinin " Loading " açılış süresini kısaltım..Tabi ki bu iş o kadar kolay düzenlenemiyor..Ama bu konuda sadece RW TS 2014 hususunda " Assets ve Conten " kurulum klasör ve dosyaları hariç olmak üzere diğer kurulum klasör ve dosya , dosya uzantılarının düzenlemiş olduğum hali ile paylaşımım mümkün olabilir..Bu paylaşımın boyutu 650 MB cıvarındadır..Yani indirmesi kolay olur..İndirilen bu paylaşımın rarı bir klasör içerisine açılır bir önceki loading açılışı uzun süren TS 2014 kurulumunda olan " Assets " ve " Content " klasörleri açılan TS 2014 klasörü içersine taşınır.. Yine yeni açılan klasör içinde olan kurulum klasörlerinden " Redist " klasörüne çift tıklanıp açılır ve burada olan yazılımlar tekrardan yüklenir..Bu yazılımların tek , tek yüklenmesinin faydası olur..Her bir yazılımın yüklenmesi aşamasında " ONAR " " KALDIR " Seçenekleri gelir..Bu seçeneklerden " ONAR " seçeneğini ile bozuk olması ihtimali olan TS 2014 ü çalıştıran ve çok önemli olan yazılımların yüklü ise onarılması sağlanmış olur..Ayrıca " Redist " klasörü içindeki yazılımların tekrardan yüklenmesi hiç bir sorun oluşturmaz aksine tekrardan yüklenildiğinde " Onar " seçeneği haricinde olan diğer yazılımların tekrardan yüklenmesi , yüklü olan yazılım dosyalarının üzerine yazılması ile tazelenmiş ve onarılmış olur..Bu konuya bir ilave daha yapmakgereği duydum ve bu ilave bilgiyi yazıyorum..Bu yazılımların diğerleri genellikle " Install " klasörü içinde bulunur ama bazı RW TS 2014 kurulumlarında " İnstall " klasörü gelmeyebilir..Bu gibi durumlarda " Redist " klasörü içerisindeki yazılımların da tazelenmesinin faydası görülür..Ama " İNSTALL " klasörü içindeki yazılımlar bazı rw kurulumlarında kurulum esnasında otomatik yüklenirler ve bazı RW kurulumlarında install klasör eksikliği görülebilir..İnstall klasöründe bulunan yazılımların arada bir tazelenmesi ve onarılması RW nin doğru çalışmasını sağlar..Eğer İNSTALL KLASÖRÜ olmayanlar varsa bu klasörün indirme paylaşımını yapıyorum..Bunu indirin rarı açın ve " INSTALL KLASÖRÜNÜ " KURULUM YERİNE ATIN..ATIKTAN SONRA BU YAZILIMLARI YÜKLEYİP TAZELEYİN VE ONARIN...YANLIZ TAZELEME VE ONARMA İŞLEMİNİ YAPARKEN YANLIŞLIKLA BU YAZILIMLARI KALDIRMAYIN.. VE KALDIRMADIĞINIZDAN EMİN OLUN..EĞER YANLIŞLIKLA KALDIRMIŞSANIZ SORUNU ÇÖZMEK İÇİN BU YAZILIMLARIN HANGİLERİ YANLIŞLIKLA KALDIRILMIŞSA YENİDEN YÜKLENMESİ İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLUR..İNSTALL KLASÖRÜ İÇİNDE " flashplayer11 " YAZILIMI VARDIR..BUNU YÜKLEMEK İSTEDİĞİNİZDE BU SON SÜRÜM DEĞİLDİR , SON SÜRÜMÜ İNTERNETTEN İNDİRİN UYARISI VEREBİLİR..BU DURUMDA " flashplayer11 ' İN son sürümünü indirip yükleyin...Aslında ben bu yazılımları arada bir tekrardan yüklerim ve zaman içerisinde bozulmaya uğramış olan yazılım dosyaları böylelikle tazelenmiş ve onarılmış olur..Assets ve Content klasörlerinin bu klasöre taşındıktan ve yazılımlar tekrar yükledikten veya onarıldıktan sonra bu klasör içinde olan RW TS 2014 kurulumunun yenisi yapılmış olur..Buradan " Railworks.exe Uygulamaya tıklanır ve yeni oluşumlu RW TS 2014 üzerinde oyunlara giriş yapılır..Ve Loading ekranın geç açılıp açılmadığı kontrol edilir..Oyunlara girişte İnternetin kapalı olması oyunlara girişleri hızlandırır..Bu konuda sorusu olanlara cevap vermeye gayret ederim.

NOT..: " Install " klasörü içindeki yazılımlar yeterli gelir..Ve bu klasör içindeki yazılımların tekrardan tazelenmesi ve onarılması iyi sonuçlar verir.. " Redist " klasörü içinde de olan yazılımlar var..Ben bu yazılımları da hep tazelerim..İşimizi sağlama alalım ki RW iyi çalışsın değil mi..?

INSTALL KLASÖR PAYLAŞIMI...YANDEX DİSKİM..İNDİRİN.

https://yadi.sk/d/28_PzHtZisvwF

RAİLWORKS YORUMCUSU ve EDİTÖRÜ
    Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 5 Eylül 2015; 2:41:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Hoşgeldin Sami hocam iyi ki döndün gene şenlendi buralar.

TORU-NAGA ,
    Hoş Bulduk , diyorum..Bu durumu şöyle izah edeyim.. Buraya girdim baktım sessizliğin var olduğunu gördüm , biraz ses çıkarayım dedim o kadar..Ama bu yorumun için teşekkür ediyorum , eğer şenlik verebildiysem memnunluk duyarım..
  • train simulator 2016 bu ay çıkıyor. adamlar kabin modellemesinde aşmışlar resmen

https://www.youtube.com/watch?v=2V64d3GrPiU

• RAİLWORKS TRAİN SİMULATOR KLASÖRLERİNİ TANIYALIM KONU ( 2 )

TRAİN SİMULATOR 2016 KURULUMUNDA GELEN ASSETS KLASÖRLERİNE BİR BAKALIM...ADINI YANILIŞ HATIRLAMIYORSAN " DGT " VEYA DTG " OLMASI GEREKİYOR..ŞU AN AKLIMA TAM OLARAK ADI GELMEDİ BU KLASÖR YENİ BİR VARLIKLAR KLASÖRÜ OLDUĞU İÇİN DAHA YENİ TANIŞTIK..AMA " RSC " VE " Kuju " BİLİNEN KLASİK VARLIKLAR KLASÖRLERİDİR...BU KLASÖRLERİN İÇİNDE ALT KLASÖRLER , DOSYALAR VE DOSYA UZANTILAR VE BİR ÇOK FARKLI FORMATTA DOSYALAR BULUNUR...RSC KLASÖRÜ İÇİNDE EN YENİ ALT VARLIK KLASÖRLER BULUNUR , BUNDA SIKINTI YOKTUR..DGT KLASÖRÜNDE YİNE EN YENİ ALT VARLIKLAR KLASÖRLERİ BULUNUR..MESELA EN YENİ DİZEL LOKOMOTİF OLAN TÜRBİNE DİESEL LOKOMOTİF BU KLASÖR İÇİNDEN ÇALIŞIR..BUNDA DA SIKINTI YOK...GELELİM " Kuju " KLASÖRÜNE ..İŞTE TÜM SIKINTI BU KLASÖR İÇERİSİNDE....BU KLASÖRE ÇİFT TIKLAYIP AÇTIĞIMIZDA İÇİNDE SADECE BİR TEK KLASÖR İLE KARŞILAŞIYORUZ..." RailSimulatorCore"...BU KLASÖR TREN SÜRÜŞLERİNDE EN ÖNEMLİ OLAN HUD KONTROL PANELİNİN ÇALIŞMASI SAĞLAR..HAVA VE MEVSİM , ZAMAN AYARLARININ DOSYALARI BU KLASÖR DE BULUNUR...HER SÜRÜMÜN KENDİNE HAS ÖZELLİKTE ÇALIŞAN " RailSimulatorCore" KLASÖRÜ VARDIR..TS 2016 İÇİN HAZIRLANAN BU KLASÖR , TS 2015 TAŞINIRSA ÇALIŞMAZ..YANİ HER SÜRÜMÜN KENDİNE HAS OLAN BU KLASÖR TRAİN SİMULATORE START VERİLDİĞİNDE SİMULATORRÜN BİR TÜR ANAHTARIDIR..ARAÇ ANAHTARI GİBİ BİR ÖZELLİĞİ VAR...Kuju KLASÖRÜ İÇİNDE " RailSİmulator ve RailSimulatorUS " ADI VERİLEN ÇOK ÖNEMLİ OLAN BU İKİ VARLIKLAR KLASÖRLERİ YOK...DİYELİM BİR LOKOMOTİF İNDİRMESİ YAPTINIZ VE BUNU YÜKLEDİNİZ..BU YÜKLENEN EKLENTİ DOSYALARI " Assets>Kuju>RailSimulatorUS " KLASÖRÜ İÇERSİNDE OLMASI GEREKLİDİR..BU KLASÖR SİZDE YOK BU LOKOMOTİF VERİLERİ NASIL ÇALIŞACAK...RailSimulatorUS KLASÖRÜ OLMADIĞI İÇİN BU VERİLERİN ÇALIŞMASINI SAĞLAYAN DİĞER RailSiumtorUS ALT KLASÖRLERİ YOK...KENDİSİ OLMAYINCA YÜKLENEN LOKOMOTİF VERİ DOSYALARI ÇALIŞAMAZ..BUNUN ÇALIŞMASI İÇİN RailSimulatorUS KLASÖRÜ İÇİNDE ÇOK ÖNEMLİ KLASÖRLERE İHTİYACI VAR..BU DURUM AYNEN " RailSimulator " VARLIK KLASÖRÜ İÇİN DE GEÇERLİDİR..YİNE BİR LOKOMOTİF VEYA ROTA YÜKLEDİNİZ " RailSimulator " KLASÖRÜ YOK...YÜKLENEN VERİ DOSYALARININ BU KLASÖRE İHTİYACI VAR..BU OLMADIĞIN LOKOMOTİFLER , VAGONLAR , OBJELER VE ROTALAR HİÇ BİR BİÇİMDE ÇALIŞMAZLAR...EĞER SİMULATORÜN FUL VARLIK İÇERİKLİ OLMASINI VE BAZI VERİLERİN YÜKLENİP DOĞRU ÇALIŞMASI İSTİYORSANIZ 1- RailSimulator 2-RailSimulatorUS KLASÖRLERİNİ TEMİN ETMENİZ ŞARTTIR..

Konu Devam Edecek...

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

• Canım konu ilgisizlikten bitmiş.
  •  Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

Train Simulator 2014 size hız, çarpıcı grafikler, çeşitli trenler, gerçek dünyadan yollar ve zorlu görevler gibi trenler hakkında sevdiğiniz her şeyi sunar.
    Trenleri sürmenin keyfi yanında, yeni yollar oluşturarak ya da sadece manzarayı izleyerek, TS2014 yolculuğunuz başlar.

TS2014 eğlenmeniz için üç çarpıcı yol içerir. Süper-modern Londra-Faversham Yüksek Hızlı tren hattı deneyimini, çarpıcı Londra St. Pancras İstasyonunu içeren ve zarif Güneydoğu 390 Sınıfını;
    alternatif olarak, dağlık bölge Donner Pass üzerinde ağır bir yük treninin başına geçin ya da Hamburg'dan Hannover'e uzanan güzel Alman kırsal kesiminde modern bir ICE-2'nin.

Sür: Bir tren sürücüsü olarak eğlenceli ve ödüllendirici kariyer atıl.
    Keşfet: Dünyada ikon olmuş hatlarda geniş bir yelpazedeki tren çeşitlerini sürün.
    Yarat: Fantastik yolları kolayca oluşturun ve paylaşın, diğer oyuncular tarafından oluşturulan indirin.
    Topla: Bir dizi ek yollar ve trenlerle rüya koleksiyonunuzu oluşturun.

Anahtar Özellikler

- İçlerinde Güneydoğu Sınıf 395, Güney Pasifik Dash 9 ve DB ICE 2'de dahil olmak üzere 16 şaşırtıcı hassaslıktaki gerçekçi sesler, kontroller ve fiziğe sahip lokomotif.
    - İçlerinde Londra-Faversham Yüksek Hızlı, Donner Pass ve Hamburg-Hannover dahil olmak üzere 3 fantastik gerçek dünya yolu.
    - ÖZEL Steam sürümü ekstra yedi mil 'Sheerness Şubesi' Kent hattı (Londra-Faversham Yüksek Hızlı) ve iki ekstra locos (Sınıf 466 ve SD70M) içerir.
    - Xbox 360 kontrolcüsü, klavye veya fare ile sürülebilir.
    - Steam Workshop desteği.
    - Gelişmiş grafikler ve performans.
    - Sürüşünüzü puanlayan yeni kariyer sistemi, achievement kazanma ve dünya çapında listelere girme.
    - Hızlı Sürüş menü sistemi: istediğinizle, istediğiniz yerde sürün.
    - Oyun içinden Engine Driver topluluğuna erişim.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® XP / Vista / 7 / 8
    İşlemci: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo tavsiye edilen), AMD Athlon MP (çoklu işlemci)
    RAM: 2 GB RAM
    Ekran Kartı: 512 MB Pixel Shader 3.0 ile (sadece AGP PCIe)
    DirectX®: 9.0c
    Kapasite: 6 GB
    Ses:Direct X 9.0c uyumlu

İmza:

Railworks 5 Train Simulator 2014
    Ana Konu

[image]https://store.donanimhaber.com/1a/91/03/1a9103a9a923e1bfb23920f99f9f9eea.png[/image] 
    [b][color=#3300FF]Railworks 5 Train Simulator 2014
    Ana Konu[/color][/b]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Railworks 2 Yorum bu mesajı paylaştı

• Railworks 2'ye sahip olanlar ücretsiz olarak güncelleme alıyorlar.

Tabi ki parasını verip aldıysanız...
  • Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soloman_963

Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?

Küreklerken steam_api.dll dosyasını oyunun klasörüne kopyalamayın..
  • Arkadaşlar oyuna girince "Railworksproc2.exe" hatası veriyor ve oyundan atıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Oyunu kurdum fakat çalışmıyor... tıklıyorum, bekliyor hiç birşey olmuyor

Acaba yükleme bitince açılan direct x , pysxy leri falan mı kurmak gerek ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan Doğan

Arkadaşlar oyuna girince "Railworksproc2.exe" hatası veriyor ve oyundan atıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu Seferde Hiç Açılmıyor exe Hatası Veriyor...
  • Hatayı çözdüm .NET 4.0 'dan kaynaklı bişeymiş hallettim...

Bua arada oyun çok güzel olmuş . grafiklerde hoşuma gitti , gölgelendirmeler falan gayet hoş...
  • Beyler Bende Çözdüm Sorunu...
    Ama Hitachi Adlı Treni Bulamadım Siz Buldunuz mu ?
  • Oyunu kurdum kürekledim yanlız oyun açılmıyor.Bir hatayla karşılaşıp durduruldu diyor .Çözen arkadaşlar yardımcı olurmu acaba;?
  • nasıl arkadaşlar oyun güzel mi indirmeye değer mi?
  • şu an kuruyorum bakalım, notumu yazarım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.